Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

УКРАЇНА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови   Свалявської   районної   державної   адміністрації
Закарпатської   області


від ____28.07.2010____№__239__
                    м. Свалява

  Про   підсумки   виконання місцевих  
  бюджетів району   за перше півріччя
  2010 року
             
                  Розглянувши підсумки виконання місцевих бюджетів району   за перше півріччя 2010   року, відповідно до статті 18   Закону України “Про місцеві державні адміністрації“, статті 115 Бюджетного кодексу України, з метою їх якісного виконання у другому півріччі 2010 року та забезпечення фінансування захищених статей видатків з місцевих бюджетів усіх рівнів:
        1.Звернути увагу керівників фінансового управління (Прожегач Р.В.), виконкомів   Солочинської (Туряниця М.І.) та Голубинської   (Капустей М.Д) сільських рад на недостатню роботу щодо забезпечення дохідної частини   місцевих бюджетів в першому півріччі 2010   року.
        2. Управлінню державного казначейства України в Свалявському районі   (Лисович Е.Е.) здійснювати платежі   розпорядників коштів місцевих бюджетів виключно у разі відсутності простроченої заборгованості із заробітної плати працівникам, інших соціальних виплат і видатків на проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії всіх бюджетних установ, що належать до сфери управління відповідних розпорядників.
        3. Управлінням, відділам райдержадміністрації, виконкомам місцевих рад спільно з міжрайонною державною   податковою інспекцією вжити додаткові заходи щодо забезпечення виконання у другому півріччі 2010 року завдань з мобілізації коштів до бюджетів усіх рівнів за рахунок:
            суттєвого скорочення податкового боргу;
            підвищення заробітної плати та   інших доходів громадян ;
            створення сприятливих умов для купівлі земель несільськогосподарського призначення ;
            залучення до загального фонду місцевих бюджетів   орендної плати   майна комунальної власності.
        4. Керівникам виконкомів   міської та сільських рад, головним розпорядникам коштів   районного бюджету:
              -   забезпечити цільове, економне та ефективне використання   бюджетних коштів, посилити поточний контроль за станом фінансово-бюджетної дисципліни бюджетних установ;
         
-2-
              -   здійснювати видатки на утримання бюджетних установ лише в межах затверджених планів асигнувань на 2010 рік;
              -   здійснювати видатки, пов’язані із стимулюванням працівників будь-якої   бюджетної установи, за умови забезпечення у повному обсязі бюджетними коштами   обов’язкових виплат   із заробітної плати працівникам,   видатків на проведення розрахунків за спожиті комунальні послуги та енергоносії всіх бюджетних установ;
            - зобов’язання за спеціальним фондом   місцевого бюджету   здійснювати виключно   в межах відповідних фактичних надходжень до спеціального фонду.
        5.   Виконкомам місцевих рад забезпечити   спрямування коштів вільного залишку на початок 2010 року, від перевиконання доходів місцевих бюджетів на першочергові видатки.
        6. Фінансовому управлінню (Прожегач Р.В.) посилити контроль за станом виконання плану   доходів   в розрізі низових бюджетів.  
        7.   Керівникам управління державного казначейства   у Свалявському районі, банківських установ забезпечити виконання вимог   статті 8 Закону України “Про податок з доходів фізичних осіб“ в частині сплати (перерахування) до місцевих бюджетів податку з доходів фізичних осіб під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом, не приймати платіжні документи від підприємств, установ та організацій на виплату доходу, які не передбачають сплати (перерахування ) цього податку до бюджету .
        8.   Міжрайонній державній податковій інспекції (Лендел Г.Д.) посилити контроль за правильністю нарахування   та повнотою перерахування до місцевих бюджетів податку з доходів фізичних осіб.
        9. Головним розпорядникам коштів районного бюджету, виконкомам місцевих рад щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітним, інформувати фінансове управління про хід виконання завдань, визначених цим розпорядженням.
        10. Фінансовому управлінню   узагальнену інформацію   подавати райдержадміністрації щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.
        11.   Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації Таліяна М.Й.

     
Голова державної адміністрації  
Г.П.Уліганинець
         

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com