Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Грудень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пенсіонери отримають лист-роз”яснення


          Звертаємося до Вас у зв”язку із прийняттям урядом країни про підвищення соціальних гарантій для сімей щодо сплати житлово-комунальних   послуг. Із серпня 2010 року житлові субсидії для громадян стають доступнішими.
Віднині сім”ям, які складаються тільки з пенсіонерів та інших непрацездатних громадян, надано право сплачувати за житлово-комунальні послуги не більше як 10% од сукупного доходу (у межах норм споживання).
Сім”ї, у складі яких є працездатні особи, мають право платити за житлово-комунальні послуги не більше як 15 %.
Ми Вам надіслали Заяву та Декларацію. Ви можете заповнити їх за наданими зразками та надіслати в управління соціального захисту (конверт для безплатного надсилання додано). Вам нікуди не потрібно приходити.
УВАГА! Якщо з Вами зареєстровані та проживають особи працездатного віку, додайте до Заяви та Декларації довідки про їхні доходи за попередні шість місяців (чи за попередній календарний рік у разі звернення щодо субсидії на тверде паливо).
В управлінні соціального захисту розрахують Вашу субсидію й надішлють Вам повідомлення про її призначення.
ВАЖЛИВО! Відтепер не потрібно надавати довідки про забезпечення житлово-комунальними послугами.
Наявність заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг не є перешкодою для одержання субсидій.
Якщо площа Вашого будинку (квартири) перевищує встановлені нормативи (21 кв.м на особу й додатково 10.5 кв.м на сім”ю), зверніться в комісію місцевих органів влади, яка розгляне можливість надання Вам субсидій на площу, котра перевищує зазначені нормативи.
Якщо   на сьогодні Ви користуєтеся субсидією, Вам не потрібно заповнювати надіслані Заяву й Декларацію або звертартись до органів соціального захисту. Субсидію за новими умовами буде Вам перераховано автоматично, без Вашого звернення.
Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутись до   управління соцзахисту чи подзвонити на гарячу лінію за телефоном                                                   2-31-66

 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com