Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 17 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 




 

Навчальні заклади Свалявського району

№ п/п
Назва
Індекс
Адреса
Телефон
Прізвище, ім’я, по батькові директора
Кількість учнів

1.
Свалявська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
89300
м.Свалява, вул.Визволення, 21
2-18-59 2-10-43
Воробканич Іван Васильович
437

2.
Свалявська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
89300
м.Свалява, вул.Пушкіна, 3
2-28-16 2-28-26
Лемак Оксана Іванівна
381

3.
Свалявська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
89300
м.Свалява, вул.Головна, 19
2-23-96
Вайдич Антонін Іванович
694

4.
Свалявська гімназія
89300
м.Свалява, вул.Верховинська, 89
2-22-69 2-10-62
Туряниця Вікторія Георгіївна
400

5.
Березниківська ЗОШ І-ІІІ ст.
89335
с.Березники, 217а
4-72-45
Кікало Юрій Юрійович
342

6.
Дусинська ЗОШ І-ІІІ ст.
89332
с.Дусино, вул. Миру, 85
3-72-32
Пацан Віталій Михалович
309

7.
Керецьківська ЗОШ І-ІІІ ст.
89334
с.Керецьки, вул.Головна, 54
5-36-34 5-36-14
Ловга Михайло Юрійович
566

8.
Неліпинська ЗОШ І-ІІІ ст.
89308
с.Неліпино, вул.Миру, 7
3-31-64 3-35-00
Легеза Надія Василівна
275

9.
Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.
89311 с. Плоске, 266
4-12-83
Лізанець Петро Іванович
310

10.
Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.
89313
с.Поляна, вул.Духновича, 61
7-42-53
Коршинський Михайло Михайлович
355

11.
Голубинська ЗОШ І-ІІ ст.
89320
с.Голубине, 404
6-31-20
Ряшко Віра Михайлівна
130

12.
Ганьковицька ЗОШ І-ІІ ст.
89312
с.Ганьковиця, 32
7-43-69
Полянський Володимир Константинович
39

13.
Пасіцька ЗОШ І-ІІ ст.
89323
с.Пасіка, 30а
4-32-36
Галас Іван Іванович
114

14.
Росошанська ЗОШ І-ІІ ст.
89333
с.Росош, вул.Молодіжна, 1
4-54-63
Марфинець Михайло Михайлович
300

15.
Родниківська ЗОШ І-ІІ ст.
89310
с.Родниківка,73
3-82-44
Полончак Юрій Іванович
123

16.
Сасівська ЗОШ І-ІІ ст.
89309
с.Сасівка, 65
4-42-25
Стасик Мар’яна Василівна
135

17.
Сусківська ЗОШ І-ІІ ст.
89322
с.Сусково, 82а
3-42-52
Скрип Валентин Дмитрович
128

18.
Солочинська ЗОШ І-ІІ ст.
89321
с.Солочин, 219
3-26-51
Дзямко Наталія Дмитрівна
68

19.
Стройненська ЗОШ І-ІІ ст.
89331
с.Стройне, 39
4-22-61
Чаклей Дмитро Іванович
276

20.
Тибавська ЗОШ І-ІІ ст.
89330
с.Тибава, 129а
3-92-12
Павлович Наталія Василівна
111

21.
Свалявська ЗОШ І-ІІ ст. №4
89300
м.Свалява, вул.Грушевського, 15
2-47-13
Бунда Олександр Варфоломійович
111

22.
Лопушанська ЗОШ І ст.
89332
с.Лопушанка, 26
3-72-08
Цівкач Мар’яна Дмитрівна
8

23.
Маломартинська ЗОШ І ст.
89330
с.Мала Мартинка, 139а
3-92-13
Цімболинець Вікторія Михайлівна
27

24.
Оленівська ЗОШ І ст.
89311
с.Оленево, 61
4-11-20
Німаш Марія Петрівна
18

25.
Павлівська ЗОШ І ст.
89311
с.Павлово, 119
3-52-65
Железник Мар’яна Іванівна
28

26.
Плав’янська ЗОШ І ст.
89332
с.Плав’є, вул.Визволення, 95
3-73-84
Клименко Марія Йосипівна
38

27.
]Уклинська ЗОШ І ст.
89313
с.Уклин, 63
7-47-19
Кондря Наталія Юріївна
13

28.
Черниківська ЗОШ І ст.
89331
с.Черник, 40а
2-23-62
Островка Оксана Іванівна
15

29.
Плоскопотіцька ЗОШ І ст.
89311
с. Плоский Потік, 1
4-11-50
Мориляк Надія Дмитрівна
18

30.
Яківська ЗОШ І ст.
89311
с.Яківське, 78
3-54-06
Мориляк Наталія Дмитрівна
14

31.
Свалявська ЗОШ І ст. №5
89300
м.Свалява, вул.Верховинська, 28
2-21-94
Попович Олександр Іванович
93

32.
Свалявська   ЗОШ І ст. №6
89300
м.Свалява, вул.Драчинська, 22
3-62-40
Сокач Марія Йосипівна
40

33.
Свалявський НВК №10
89300
м.Свалява, вул. Комунарів, 5
7-34-94
Печунка Марія Петрівна
21+125

34.
Свалявський НВК №12
89300
м.Свалява, вул.Ломоносова, 14а
7-35-52
Буняк Етела Петрівна
75+58

35.
Родниковогутський НВК
89310
с.Родникова Гута, 74
3-82-43
Лізанець Мар”яна Петрівна
21+20


1.
ДЮСШ
89300
м.Свалява, вул.Духновича, 5
2-13-25
Цапар Олександр Михайлович
580

2.
Будинок школяра
89300
м.Свалява, вул.Духновича, 5
2-16-75
Ярчич Жанна Йосипівна
510

1.
ДНЗ с.Поляна
89313
с.Поляна, вул.Маяковського, 1
7-46-40
Попович Марія Йосипівна
120

2.
ДНЗ с.Голубине
89320
с.Голубине, 358
6-34-56
Філіппова Жанна Василівна
110

3.
ДНЗ с.Солочин
89321
с.Солочин, 83
3-26-79
Петрус Людмила Юріївна
38

4.
ДНЗ с.Павлово
89311
с.Павлово, 147
3-52-65
Головнич Марія Павлівна
28

5.
ДНЗ с.Мала   Мартинка
89330
с.Мала Мартинка, 88
3-92-13
Грабар Олена Іванівна
26

6.
ДНЗ с.Пасіка
89323
с.Пасіка
4-32-21
Левко Наталія Іванівна
38

7.
ДНЗ с.Сусково
89322
с.Сусково, 109а
3-42-15
Товстик Ніна Олександрівна
70

8.
ДНЗ с.Стройно
89331
с.Стройне, 180
--
Мішко Марія Йосипівна
68
9.
ДНЗ с.Дусино
89332
с.Дусино, вул.Садова, 50
--
Білас Надія Михайлівна
38

10.
ДНЗ с.Росош
89333
с.Росош, вул. Перемоги, 150а
4-54-98
Бичко Сільвія Михайлівна
110

11.
ДНЗ с.Керецьки
89334
с.Керецьки, 365
5-36-19
Вориняк Ганна Дмитрівна
150

12.
ДНЗ с.Березники
89335
с.Березники, 118
4-74-17
Куруц Марія Євгенівна
92

13.
ДНЗ с.Оленево
89311
с.Оленево
4-11-20
Сегеді Ірина Іванівна
20

14.
ДНЗ с.Сасівка
89309
с.Сасівка, 137
--
Жмуркович Магдалина Василівна
30

15.
ДНЗ с.Родниківка
89310
с.Родниківка, 119
--
Пічкар Людмила Михайлівна
26

16.
ДНЗ с.Плав’є
89332
с.Плав’є, 92
3-73-84
Ганькулич Марія Петрівна
31

17.
ДНЗ с.Ганьковиця
89312
с.Ганьковиця
--
Ільницька Клара Петрівна
24

18.
ДНЗ с.Плоске
89310
с.Плоске, 266
--
Блискун Віра Йосипівна
51

19.
ДНЗ №1 м.Свалява
89300
м.Свалява, вул.Духновича, 8
2-11-59
Дрозд Ольга Юріївна
147

20.
ДНЗ №2 м.Свалява
89300
м.Свалява, вул.Партизанська, 29
--
Семчишина Леся Михайлівна
43

21.
ДНЗ №3 м.Свалява
89300
м.Свалява, вул.Духновича, 26
2-11-07
Тацей Віра Іллічна
49

22.
ДНЗ №7 м.Свалява
89300
м.Свалява, вул. Добровольців, 16
2-41-82
Лигирда Людмила Василівна
47

23.
ДНЗ №9 м.Свалява
89300
м.Свалява, вул. Нова,10
2-23-81
Орос Марія .Михайлівна
113
24.
ДНЗ №13 м.Свалява
89300
м.Свалява, вул.Київська, 1
2-28-73
Кеменяш Валерія Іванівна
140

25.
ДНЗ с.Драчино
89300
с.Драчино, 67
3-62-70
Лізанець Наталія Юріївна
38

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com