У відділенні баскетболу працює 9 – 170 ;
    У відділенні легкої атлетики працює   3-40;
    У відділенні гірськолижного спорту 1-12 ;
    У відділенні лижних перегонів працює 1-16.
    Хороших успіхів добилися вихованці відділення волейболу. Майже всі вікові групи виступали добре і займали призові місця. Так юнаки вихованці тренера Скукіса В.Ф. з пляжного волейболу зайняли 1 місце в Чемпіонаті області. У Всеукраїнських змаганнях «Дитяча ліга» ІІ та ІІІ тур юні волейболісти попали у фінал , але із-за браку коштів не змогли прийняти   участь у фінальних змаганнях в м. Києві.
      В V молодіжних спортивних іграх області юнаки зайняли 2 місце , а в пляжному волейболі вихованці тренера Скукіса В.Ф зайняли 3 місце. В Чемпіонаті України з пляжного волейболу юнаки Скукіс М. та Хомін М. в Херсонській області посіли ІІ місце.
    Добрі показники показали юні важкоатлети. Так в першості області серед ДЮСШ   вихованці тренерів Шевченка та Поповича займали призові місця ,а в загально - командному заліку зайняли 2 місце .
    В змаганнях V юнацьких спортивних іграх області юні важкоатлети також займали призові місця. Вихованць тренера Шевченка М.М., Фотул Сергій виконав норматив Майстра спорту.
    Успішно виступали і вихованці відділення баскетболу. Юні баскетболісти   прийняли участь у всіх вікових групах ,змагалися на першості області ,де добились непоганих результатів ,як юнаки ,так і дівчата.
    У відділенні легкої атлетики вихованці ДЮСШ показали хороші результати як і в Першості   області ,так і в Першості області «Олімпійські надії», де зайняли 4 загальнокомандне місце .А в У молодіжних літніх спортивних   іграх юні легкоатлети зайняли 5 місце   із 14 команд.
    Юні футболісти двома віковими складами приймали участь у першості області ДЮФЛ ,але на жаль їм не вдалось вийти в наступне коло і попасти у фінал.
    В зимових видах спорту юні лижники в Першості області з лижних перегонів зайняли ІІІ місце.
    В змаганнях з гірськолижного спорту Буковельські ігри ,вихованка тренера Цапар О.М зайняла І місце.
    Команди Свалявської ДЮСШ з волейболу ,баскетболу та легкої атлетики кожен рік приймають участь   в Міжнародних змаганнях міст – побратимів Чехії ,Польщі ,Словаччини. Так і в цьому році традиційно вихованці ДЮСШ приймали участь в Міжнародних змаганнях в Словаччині, де показали хороші результати ,так юні волейболісти – 2 місце ,баскетболісти – 3 місце. Добре виступили і легкоатлети, де в естафеті зайняли 3 місце.
    У ДЮСШ відсутня своя матеріально – технічна база .У зв’язку з тим заняття проводяться на базі 14   загальноосвітніх закладів району ,у тому числі у 9 сільських, та спортивних залах Свалявського будівельного ліцею та Свалявського технічного коледжу .Відділення важкої атлетики орендує приміщення Районного будинку культури.
    Місцева адміністрація високо оцінює спортивні досягнення вихованців школи, роботу тренерів і разом з відділом освіти всіляко підтримують школу.
    Але разом з тим залишаються і проблеми .Це відсутність бігової доріжки   на міському стадіоні ,відсутність критого спортивного залу розміром 40х20.Неповна комплектація спортивного інвентаря. Не має в школі автобуса для перевезення спортсменів.