Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 19 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Час отримувати житлові субсидії

З початком осені має значно збільшитися кількість заяв від громадян, що надходять до управління соціального захисту з питання оформлення житлових субсидій у зв’язку з підвищенням вартості ціни на природній газ.
Нагадуємо, що з початком опалювального періоду 2010-2011р.р. субсидії будуть призначатися за спрощеним порядком. Громадяни сільської місцевості мають звертатися до уповноважених сільських рад для надання інформації, здачі необхідних документів для призначення житлових субсидій, мешканці м. Свалява звертаються   до управління праці та соціального захисту населення, де буде проводитися прийом документів щоденно   без обідньої перерви. У випадку, коли з якихось причин заяву та декларацію зіпсовано необхідно звернутися за місцем реєстрації ( сільська рада, управління соціального захисту) до осіб, які проводять прийом, де можна заповнити вищезазначені документи.
В заяві та декларації про майновий стан сім’ї для оформлення житлової субсидії необхідно вказати:
- відомості про власника житла (П.І.Б., місце реєстрації, контактний телефон);
- відомості про осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні, та членів їх сімей, що проживають окремо (дружина, чоловік,   неповнолітні   діти) (П.І.Б., ступінь родинного зв’язку, дата народження, ідентифікаційний номер);
- всі види доходів осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні за період, необхідний для розрахунку субсидії;
- відомості про інші житлові приміщення, що перебувають у власності або володінні зареєстрованих у житловому приміщенні осіб та членів їх сімей, що проживають окремо (дружини, чоловіка, неповнолітніх дітей) – у разі наявності;
- кількість транспортних засобів, які зареєстровані в установленому порядку та перебувають у власності або володінні зареєстрованих у житловому приміщенні осіб та членів їх сімей, що проживають окремо (дружини, чоловіка, неповнолітніх дітей), крім автомобілів, отриманих через органи праці та соціального захисту населення – у разі наявності;
- відомості про земельні ділянки, що перебувають у власності або володінні (користуванні) зареєстрованих у житловому приміщенні осіб – у разі наявності;
- відомості про витрати на придбання товарів довгострокового вжитку, майна, оплату послуг, які здійснені протягом 12 місяців перед зверненням за субсидіями, - у разі здійснення.
Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 14.07.2010р. № 621 про новий розмір оплати житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у разі надання житлової субсидії буде розраховуватися виходячи із 10-15% середньомісячного сукупного доходу сім’ї, а саме:
- Сім’ї, які складаються з непрацездатних осіб будуть оплачувати за житлово-комунальні послуги   10% обов’язкового платежу.
- Сім’ї, в яких середньомісячний сукупний дохід перевищує 50% прожиткового мінімуму (430,50грн.)   – будуть   оплачувати 15% обов’язкового платежу.
У сім’ях, в яких виникає нестандартна або спірна ситуація, щодо призначення житлових субсидій згідно чинного законодавства, то такі громадяни мають право звернутися за призначенням субсидій за рішенням комісії,   яка створена при Свалявській районній державній адміністрації.

Начальник відділу державних соціальних допомог  
О.П.Ходаківська

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com