Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 25 Квітень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 




 

СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ДРОГОБЕЦЬКИЙ Іван Іванович1970вищачлен Партії регіонівПолянський сільський головас.Поляна, вул.Духновича, 108 кв.14
2ЙОВБАК Василь Дмитрович1954вищабезпартійнийдиректор Свалявського технічного коледжум.Свалява, вул.Митрака, 12
3КОШЕЛЯ Юрій Михайлович1970вищачлен Партії регіонівперший заступник голови Свалявської РДАм.Свалява, вул.Яблунева, 12
4ГРАБАР Едіта Василівна1973вищабезпартійназаступник голови Свалявської РДАм.Свалява, вул.Головна, 68, кв.28
5ТАЛІЯН Михайло Йосипович1961вищабезпартійнийзаступник голови Свалявської РДАм.Свалява, вул.Визволення, 109, кв.7
6ПОПОВИЧ Василь Георгійович1953вищачлен Партії регіонівзаступник директора філії № 7 ЦСТРІ м.Києвам.Свалява, вул.Суворова, 35б, кв.21
7РИПКОВИЧ Микола Миколайович1966вищачлен Партії регіонівзавідувач стоматологічного відділення Свалявської ЦРЛм.Свалява, вул.Павлова, 12
8ОСТРОВКА Іван Васильович1968вищачлен Партії регіонівначальник Свалявського РЕМс.Стройне, 605
9МІШКО Марія Василівна1972вищабезпартійназаступник начальника УПтаСЗН Свалявської РДАс.Керецьки, вул.Замостянська, 117
10ОСТРОВКА Юрій Павлович1961середня спеціальнабезпартійнийприватний підприємецьс.Стройне, 252
11СУРАН Олександр Олександрович1964вищабезпартійнийв.о.головного лікаря Свалявської ЦРЛм.Свалява, вул.Верховинська, 85
12ГАЛАС Іван Іванович1963вищабезпартійнийдиретор Пасіцької ЗОШ І-ІІ ст.с.Пасіка, 37
13ПАЦАН Віталій Михайлович1965вищабезпартійнийдиректор Дусинської ЗОШ І-ІІІ ст.с.Керецьки, вул.Завертянська, 42
14РОПОНИЧ Василь Ігорович1977вищабезпартійнийприватний підприємецьс.Стройно, 278
15ПАВЛОВИЧ Іван Іванович1966вищачлен Партії регіоніввчитель Тибавської ЗОШ І-ІІ ст.с.Тибава, 142
16СКРИП Валентин Дмитрович1966вищабезпартійнийдиректор Сусківської ЗОШ І-ІІ ст.м.Свалява, вул.Чорновола, 15
17МАРФИНЕЦЬ Михайло Михайлович1975вищабезпартійнийдиректор Росошанської ЗОШ І-ІІ ст.с.Керецьки, вул.Новоселицька, 54
18ЛЕМАК Оксана Іванівна1973вищабезпартійнадиректор Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. №2с.Тибава, вул.Молодіжна, 55, кв.1
19ПІДЧЕХА Ярина Федорівна1975вищабезпартійнавчитель Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. №3м.Свалява, вул.__________
20ВАЛЬО Василь Іванович1961вищачлен Партії регіонівдиректор ТОВ "Свалявська проектно-будівельна майстерня"м.Свалява, вул.Яблунева, 2
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ЄДИНИЙ ЦЕНТР
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ЛАНЬО Іван Іванович1963вищачлен Єдиного Центрутимчасово не працюєм.Свалява, вул.Туряниці, 4
2КОШЕЛЯ Іван Іванович1966вищапозапартійнийголовний лікар ДП "Клінічний санаторій "Карпати"м.Мукачево, вул.Коперніка, 2а
3ГЕЛЕТІЙ Мирон Пилипович1951вищапозапартійнийпенсіонерм.Свалява, вул.Достоєвського, 97
4ГАНИНЕЦЬ Павло Павлович1951вищапозапартійнийголовний лікар ДП "Квітка Полонини"м.Свалява, вул.Корятовича, 18
5БРУНЯК Юрій Юрійович1951вищачлен Єдиного Центрудиректор Свалявського НКЦ Тернопільського НЕУс.Неліпино, вул.Смерекова, 5
6СТАНКОВИЧ Володимир Георгійович1948вищачлен Єдиного Центрупенсіонерм.Свалява, вул.Тергенєва, 38
7ФІЗЕР Віталій Миколайович1969вищачлен Єдиного Центрузаступник директора Стройненської ЗОШ І-ІІІ ст.с.Черник, 32
8ЖЕЛІЗНЯК Василь Васильович1964вищачлен Єдиного Центрулісничий ДП "Свалявське лісове господарство"с.Голубине, 314
9ЦУКАНОВ Олександр Владиславович1976вищачлен Єдиного Центруприватний підприємецьс.Уклин, 102
10СТУПНИК Тетяна Іванівна1968вищачлен Єдиного Центрусекретар Солочинської сільської радис.Солочин, 238
11ЧЕРНУХА Микола Іванович1956вищачлен Єдиного Центруначальник управління АПР Свалявської РДАс.Сусково, 260а
12ГАРТАВЕЛ Іван Йосипович1968вищачлен Єдиного Центруголовний лісничий ДП "Свалявське лісове господарство"с.Родникова Гута, 94
13СТЕГУРА Василь Дмитрович1942вищапозапартійнийвикладач Свалявського технічного коледжум.Свалява, вул.Квітнева, 25
14НЕМЕШ Іван Миколайович1960вищачлен Єдиного Центрутимчасово не працюєс.Сусково, 115
15ЛАВРЕНТОВИЧ Валентина Іванівна1963вищачлен Єдиного Центруприватний підприємецьс.Керецьки, вул.Новоселицька, 37
16РУЩАК Олександр Васильович1963вищачлен Єдиного Центрудиректор ДП "Свалявське лісове господарство"м.Свалява, вул.Л.Українки, 65
17СВЕРИДА Володимир Іванович1974вищачлен Єдиного Центрулікар-терапевт ДП "Сонячна долина"с.Поляна, вул.Борканюка, 27, кв.11
18МИГОВИЧ Едуард Іванович1983вищапозапартійнийдержавний соціальний інспектор УПтаСЗН Свалявської РДАс.Росош, вул.Борканюка, 58а
19ЛИВЧ Мирослава Михайлівна1981вищапозапартійнаприватний підприємецьс.Тибава, 86
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ"ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1САЙ Іван Іванович1978вищаВО "Батьківщина"заступник директора ТзОВ "РУТ"м.Ужгород, вул.Добролюбова, 6, кв.67
2КІТ Микола Петрович1956вищаВО "Батьківщина"приватний підприємецьм.Свалява, вул.Вишнева, 1
3ЗАГОРУЙКО Ігор Борисович1966середня спеціальнапозапартійнийприватний підприємецьм.Свалява, вул.Першотравнева, 91
4КОВАЛЬЧУК Євген Євгенович1970вищапозапартійнийдиректор ПП "Мангуст"м.Свалява, вул.Корольова, 2
5ВАЩУК Ніна Василівна1946вищапозапартійнаголовний лікар амбулаторії с.Полянас.Поляна, 66
6ФУРТЬ Петро Петрович1969середня спеціальнаВО "Батьківщина"приватний підприємецьм.Свалява, вул.Добровольців, 31
7ЧУБІРКА Іван Дмитрович1964вищапозапартійнийдиректор ПрАТ СК "Провідна"с.Неліпино, вул.Мічуріна, 11
8КЕМЕНЯШ Іван Іванович1975вищаВО "Батьківщина"приватний підприємецьс.Дусино, вул.Зоряна, 29а
9КОНДРІЯ Сергій Георгійович1976вищаВО "Батьківщина"менеджер відділу збуту МПП "Алекс"с.Стройно, 346
10КАМПОВ Аліна Михайлівна1981вищаВО "Батьківщина"директор МПБФ "Скорпіон"с.Сусково, 230
11УЛИГАНЕЦЬ Юрій Юрійович1960вищаВО "Батьківщина"заступник директора ТОВ "Надія"с.Солочин, 66
12ПОПОВИЧ Роман Васильович1976вищапозапартійнийменеджер відділу збуту МПП "Алекс"м.Свалява, вул.Визволення, 103, кв.15
13ПРЕДКО Володимир Федорович1967вищаВО "Батьківщина"начальник РТС Закарпатського радіотелевізійного передавального центрус.Березники, 10
14КОШЕЛЯ Іван Михайлович1950вищапозапартійнийголова правління ВАТ "Свалявський хлібокомбінат"с.Тибава, 192
15ОВРАМЕНКО Микола Борисович1966вищапозапартійнийкерівник ТОВ "Фенікс-1"м.Свалява, вул.Головна, 56, кв.14
16КОРЖОС Габріел Петрович1983вищаВО "Батьківщина"системний адміністратор МПП "Алекс"м.Свалява, вул.Митрака, 1, кв.4
17КУРУЦ Михайло Васильович1979вищапозапартійнийначальник караулу СДПН-9 Свалявського РВ ГУМВС Українис.Березники, 207
18ГОДЯ Василь Омелянович1966вищаВО "Батьківщина"директор Свалявської філії ТОВ "Нафтогазбудсервіс"м.Свалява, вул.Грушевського, 45б
19ЛІЗАНЕЦЬ Сергій Георгійович1981вищаВО "Батьківщина"керівник народного культколективу Будинку культури с.Родникова Гутас.Родниківка, 119, кв.4

СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ПЕТЬОВКА Петро Васильович1956вищачлен Народної партіїдиректор ТОВ "Прогрес"м.Свалява, вул.Туряниці, 3, кв.2
2ГЕЛЕТА Михайло Михайлович1955вищачлен Народної партіїзавідуючий відділенням Свалявської ЦРЛс.Голубине, 146
3ДУКАЙ Іван Володимирович1965вищачлен Народної партіїлісничий Березниківського лісництвас.Березники, 470
4САКАЛЬ Михайло Михайлович1966вищачлен Народної партіївчитель ЗОШ І-ІІІ ст. с.Керецькис.Керецьки, вул.Теплицька, 84
5МИГОВИЧ Володимир Васильович1969середня спеціальначлен Народної партіїприватний підприємецьс.Росош, вул.Лісова, 7
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ФРОНТ ЗМІН"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1БРУДНЯК Надія Павлівна1974вищачлен партії "Фронт Змін"тимчасово не працюєс.Неліпино, вул.Мічуріна, 13
2МОЛНАР Володимир Іванович1951вищачлен партії "Фронт Змін"головний спеціаліст відділу освіти Свалявської РДАс.Голубине, 292
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПАРТІЇ "НОВА СИЛА"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ШЕТЕЛЯ Василь Юрійович1955вищачлен партії "Нова сила"кореспондент обласної газети "Правозахист"м.Свалява, вул.Нова, 5, кв.8
2ГАЛЕГА Віктор Юрійович1956вищачлен партії "Нова сила"директор Свалявської автошколим.Свалява, вул.Менделєєва, 15, кв.40
3ЯКИМА Михайло Іванович1943вищачлен партії "Нова сила"інженер ТОВ "Надія"м.Свалява, вул.Старолюбовнянська, 46
4МИГОВИЧ Василь Іванович1944вищачлен партії "Нова сила"пенсіонерс.Дусино, вул.Зоряна, 1, кв.2
5ТАЛАБІШКА Іван Дмитрович1930вищачлен партії "Нова сила"пенсіонерс.Сусково, 170
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УДАР"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ОРОС Мирон Миронович1980вищачлен партії УДАРприватний підприємецьм.Свалява, вул.Суворова, 35а, кв.31
2ГРАБАР Михайло Іванович1979вищачлен партії "УДАР"приватний підприємецьм.Свалява, вул.Менделєєва, 15, кв.21
3ФІЗЕР Ілля Васильович1962середня спеціальначлен партії "УДАР"приватний підприємецьс.Стройно, 104
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛЬНА УКРАЇНА"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ГОНЧАРУК Володимир Володимирович1969вищапозапартійнийзаступник Свалявської міського головим.Свалява, вул.Партизанська, 84
2КУРАХ Павло Ілліч1953вищачлен ПП "Сильна Україна"приватний підприємецьм.Свалява, вул.Суворова, 30
3ТУРЯНИЦЯ Вікторія Георгіївна1963вищапозапартійнадиректор Свалявської гімназіїс.Голубине, 187
4ЗУБРОВИЧ Василь Васильович1955базова вищачлен ПП "Сильна Україна"водій ВАТ "Свалявське АТП-12140"с.Лопушанка, вул.Радянська, 198
5ДЗЯМКО Ірина Вікторівна1955вищачлен ПП "Сильна Україна"старша медсестра Свалявської ЦРЛс.Пасіка, 72а
6ТЕЛІГА Михайло Васильович1982вищачлен ПП "Сильна Україна"тимчасово не працюєс.Солочин, 75
7БОБАЛЬ Михайло Михайлович1968професійно-технічначлен ПП "Сильна Україна"водій ВАТ "Свалявське АТП-12140"м.Свалява, 15, кв.31
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РЕФОРМИ І ПОРЯДОК"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ТАЦЕЙ Федір Іванович1971вищапартія "Реформи і порядок"тимчасово не працюєс.Голубине, 382
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАША УКРАЇНА"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ВОРОНИЧ Михайло Іванович1957вищабезпартійнийголова Свалявської районної радис.Неліпино, вул.Митрака, 9
2РІШКО Микола Михайлович1959вищачлен партії "Наша Україна" начальник Свалявської лікарні ветеринарної медицинис.Голубине, 656
3ШТУЛЕР Іван Федорович1968вищачлен партії "Наша Україна"приватний підприємецьс.Сасівка, 127а
4ЛІЗАНЕЦЬ Сергій Дмитрович1965вищачлен партії "Наша Україна"викладач Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст.с.Плоске, __
5СИГИДЕНКО Наталія Миколаївна1958вищабезпартійнавикладач Свалявського технічного коледжум.Свалява, вул.Чорновола, 50, кв.5
6ГРИНЬОВ Андрій Володимирович1969вищабезпартійнийприватний підприємецьс.Поляна, вул.Сонячна, 21
7ДЯКІВ Роман Богданович1963вищабезпартійнийприватний підприємецьс.Поляна, вул.Петрова, 9
8ВАРГА Михайло Михайлович1981середнябезпартійнийприватний підприємецьс.Березники, 532
9ГРИГА Василь Васильович1986вищабезпартійнийприватний підприємецьс.Керецьки, 11
10ГОСПОДАР Євген Михайлович1964вищабезпартійнийприватний підприємецьс.Стройно, 414
11НИЙМЕТ Тиберій Павлович1956вищабезпартійнийдиректор банку "Де Марк" м.Мукачевом.Свалява, вул.Єсеніна, 17а
12ГОЛОВНИЧ Семен Семенович1952вищабезпартійнийначальник відділу управління майном району Свалявської районної радис.Дусино, вул.Миру, 74а
13ТИМКОВИЧ Василь Дмитрович1959вищабезпартійнийдиректор районного центру зайнятостіс.Пасіка, 56
14КОНЕВИЧ Василь Георгійович1959незакінчена вищабезпартійнийприватний підприємецьс.Тибава, 127
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА ПЛАТФОРМА"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1РУСИН Василь Васильович1972вищапозапартійнийдиректор КУП "Свалявське РБТІ"м.Свалява, вул.Менделєєва, 15, кв.10

СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ТУРЯНИЦЯ Іван Іванович1963вищачлен Партії Зелених Українидиректор Мукачівського держспецлісгоспус.Дусино, вул.Миру, 194, кв.4
2ПОПОВИЧ Марина Володимирівна1980вищабезпартійнаменеджер по рекламі ТОВ "Сузір"я"м.Свалява, вул.Тацея, 12, кв.2
3ХОМИШИНЕЦЬ Віра Іванівна1966вищачлен Партії Зелених Українибухгалтер-ревізор ДП "Свалявське лісове господарство"с.Поляна, вул.Жовтнева, 28
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ХРИСТИЯНСЬКИЙ РУХ"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1КЛЮЧКОВИЧ Михайло Юрійович1976вищачлен УПП "Християнський рух"юрист ТзОВ НТЛ "Гарантбуд"с.Голубине, 622
2ЛАКАТОШ Богдан Юлійович1945вищачлен УПП "Християнський рух"пенсіонерс.Неліпино, вул.Пристанційна, 5
3НИТКА Мирослав Іванович1977вищачлен УПП "Християнський рух"юрист управління Фонду соціального страхуванняс.Керецьки, вул.Новоселицька, 102
4ДАНАЙКАНИЧ Мирослава Михайлівна1981вищачлен УПП "Християнський рух"юрист ТОВ "Надія"с.Солочин, 7
5ЦИГАНИН Василь Михайлович1946вищачлен УПП "Християнський рух"інженер ТОВ "Форшнер Україна"с.Голубине, 254
6ПЛОСКІНА Андрій Володимирович1976середнячлен УПП "Християнський рух"приватний підприємецьс.Неліпино, вул.Смерекова, 1а
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ЛІЗАНЕЦЬ Надія Михайлівна1954вищачлен партії "Аграрна партія України"викладач Свалявського технічного коледжум.Свалява, вул.Чапаєва, 4
2КОЗУБ Людмила Юріївна1979вищачлен партії "Аграрна партія України"лаборант Свалявського технічного коледжус.Тибава, 30
3ЛІЗАНЕЦЬ Валерій Васильович1975вищачлен партії "Аграрна партія України"майстер водіння Свалявського РСТК ЦСОУс.Плоске, 174а
4ЛІЗАНЕЦЬ Наталія Іванівна1985вищачлен партії "Аграрна партія України"касир-операціоніст Львіського філіалу "Приватбанку"с.Плоске, 174а
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ КОМУНІСТИЧНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ГЕБЕШ Іван Ілліч1945вищачлен КПУпенсіонерс.Голубине, вул.Н.Кутики, 196, кв.1
2КУШТАН Михайло Іванович1953вищачлен КПУкерівник спортивно-оздоровчого таборум.Свалява, вул.Тацея, 5, кв.5
3ВЛАДИМИРОВА Надія Іванівна1975вищачлен КПУтимчасово не працюєм.Свалява, вул.Невського, 66
4КУЧІНКА Іван Іванович1956вищачлен КПУпенсіонерс.Родникова Гута, 89
5ГАЛЕГА Ганна Юріївна1960вищабезпартійнастарша медсестра обласного Будинку дитиним.Свалява, вул.Борканюка, 41
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВІДРОДЖЕННЯ"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ІВАНОЧКО Ігор Михайлович1955вищачлен партії "Відродження"інженер Ужгородської дирекції залізничних перевезеньс.Ракошино, вул.Леніна, 280
2ПЕРЕСТА Петро Петрович1984вищапозапартійнийначальник Свалявської залізничної станціїсмт.Кольчино, вул.Грушевського, 1
3ГОЛОВНИЧ Тетяна Олександрівна1962середнячлен партії "Відродження"старший квитковий касир Свалявської залізничної станціїс.Неліпино, вул.Зелена, 42
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1РЕВТІЙ Іван Іванович1960вищапозапартійнийСвалявський міський головам.Свалява, вул.Чорновола, 5
2ЯРЕМЧУК Ярослав Іванович1949вищачлен Української народної партіїприватний підприємецьс.Неліпино, вул.Затишна, 3
3ПЕТРИШИН Василь Васильович1974незакінчена вищапозапартійнийтимасово не працюєм.Свалява, вул.Суворова, 7, кв.8
4СУПП Марія Йосипівна1950вищачлен Української народної партіївчитель музики Свалявської ДШМм.Свалява, вул.Першотравнева, 34
5КОБЛЬОВСЬКИЙ Василь Михайлович1953вищапозапартійнийначальник будівельної дільниці СВБМР "Укргазспецбудмонтаж"м.Свалява, вул.Головна, 60, кв.15
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1АНДРЕЛА Василь Васильович1961вищачлен СПУвчитель Керецьківської ЗОШ І-ІІІ ст.с.Керецьки, вул.Молодіжна, 17
2САРКАНИЧ Михайло Васильович1957вищабезпартійнийначальника виробництва Плосківського заводу мінводс.Солочин, 23
3КРІЧФАЛУШІЙ Ігор Васильович1962вищабезпартійнийдиректор КП "Вікторія А"с.Керецьки, вул.Новоселицька, 129
4МАСЛЕЙ Юрій Іванович1981вищачлен СПУтимчасово не працюєс.Пасіка, 272
5АНДРЕЛА Іван Михайлович1979вищабезпартійнийтимчасово не працюєс.Керецьки, вул.Молодіжна, 21
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВА ПОЛІТИКА"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ГОРВАТ Томаш Васильович1940вищачлен партії "Нова Політика"вчитель Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. №1м.Свалява, вул.Гоголя, 56, кв.36
2ЗУБАК Юрій Федорович1959середнячлен партії "Нова Політика"тимчасово не працюєм.Свалява, вул.І.Франка, 18
3ДОВБАК Михайло Георгійович1948вищачлен партії "Нова Політика"пенсіонерм.Свалява, вул.І.Франка, 18
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВО "СВОБОДА"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ШТУЛЕР Едуард Іванович1990вищачлен ВО "Свобода"студентс.Неліпино, вул.Головна, 221
2ГОЛОВАЧ Мирослав Йосипович1953вищачлен ВО "Свобода"старший науковий співробітник Закарпатського інституту АПВм.Судова Вишня, вул.Січових Стрільців, 4
3РУСИН Оксана Степанівна1960вищачлен ВО "Свобода"вчитель Сусківської ЗОШ І-ІІ ст.с.Пасіка, 27
4ЖАБИЧ Федір Юрійович1960середнячлен ВО "Свобода"темчасово не працюєм.Свалява, вул.Верховинська, 56
5ШАЛАКІН Євген Михайлович1980середнячлен ВО "Свобода"тимчасово не працюєс.Драчино, вул.Вакарова, 52

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com