Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Вівторок, 23 Січня 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 




 

СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ДІДРЕНЦЕЛ Євген Юлійович1955вищабезпартійнийзаступник головного лікаря Свалявської ЦРЛм.Свалява, вул.Достоєвського, 74, кв.3
2ПОНИЖАН Олександр Йосипович1954вищачлен Партії регіонівзаступник голови Свалявської районної радим.Свалява, вул.Робітнича, 20а
3ГОЛОНИЧ Мирослава Володимирівна1975вищачлен Партії регіонівдиректор СП "Універсум"м.Свалява, вул.Нова, 12
4ЛЕНДЄЛ Віктор Дмитрович1963вищачлен Партії Регіонівначальник цеху ВАТ "Свалявські мінеральні води"м.Свалява, вул.Митрака, 5, кв.3
5КОНОПЕЛЬЧЕНКО Олександр Миколайович1961вищачлен Партії Регіонівзаступник директора ТОВ "Євро-Буд-Сервіс"м.Свалява, вул.Добровольців, 28, кв.2
6РУСИН Ігор Іванович1954вищабезпартійнийдиректор Свалявського РКП водопостачання та водовідведенням.Свалява, вул.Достоєвського, 6, кв.3
7МАТЕЛЕГА-ПІЧКАР Тетяна Йосипівна1964вищачлен Партії регіонівтимчасово не працюєм.Свалява, вул.Менделєєва, 15, кв.67
8ТАНИНЕЦЬ Павло Михайлович1958середня спеціальначлен Партії регіонівприватний підприємецьм.Свалява, вул.Мукачівська, 53
9ПОЦКО Едіта Іванівна1989вищачлен Партії Регіонівадміністратор ТОВ "Курорт "Сонячна Поляна"м.Свалява, вул.Мукачівська, 75
10КОШЕЛЯ Василь Васильович1948вищачлен Партії регіонівголовний юрист компанії "Форнетті Закарпаття"м.Свалява, вул.Пушкіна, 11
11ПОЦКОВ Володимир Іванович1954вищачлен Партії регіонівначальник районного відділу статистиким.Свалява, вул.Першотравнева, 54
12ГРАБАР Олександр Олександрович1971вищабезпартійнийзавідувач магазину "Тиса"м.Свалява, вул.Першотравнева, 25
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ЄДИНИЙ ЦЕНТР
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1КЕПЕНАЧ Олександр Іванович1974вищачлен Єдиного Центруприватний підприємецьм.Свалява, вул.Возз"єднання, 42
2МОНАСТИРСЬКА Тетяна Володимирівна1979вищачлен Єдиного Центрукерівник Свалявського окружного секретаріату Єдиного Центрум.Свалява, вул.Мукачівська, 1, кв.3
3КОШЕЛЯ Василь Васильович1977вищачлен Єдиного Центруадвокатм.Свалява, вул.Мукачівська, 2, кв.3
4ЧЕРНЕНКО Сергій Іванович1983вищачлен Єдиного Центрулікар з гігієни харчування Свалявської районної СЕСм.Свалява, вул.Суворова, 7, кв.12
5БАЛІНТ Матвій Олександрович1958вищапозапартійнийтимчасово не працюєм.Свалява, вул.Гірська, 91
6ПРОДАН Михайло Михайлович1961середня спеціальначлен Єдиного Центруприватний підприємецьм.Свалява, вул.Я.Мудрого, 38, кв.8
7БОМБУШКАР Мар"яна Юріївна1969вищапозапартійназавідувач сектору контролю Свалявської РДАс.Драчино, 86а
8БІДЗІЛЯ Іван Михайлович1975вищачлен Єдиного Центруприватний підприємецьм.Свалява, вул.Локоти, 8
9ГОЛЧО Ірина Гейзівна1966вищачлен Єдиного Центрутимчасово не працюєм.Свалява, вул.Першотравнева, 111
10КАЧУР Артур Володимирович1967вищапозапартійнийдиректор ТзОВ "Еко-Сервіс Доксани"м.Свалява, вул.Головна, 62, кв.88
11СТЕЦЬ Михайло Іванович1971середня спеціальначлен Єдиного Центрудиректор ТзОВ "Дінстлайстунс-Україна"м.Свалява, вул.Добровольців, 30
12КОЛЕРНИКОВ Роман Миколайович1980вищапозапартійнийнастоятель церкви "Всіх Святих"м.Свалява, вул.Першотравнева, 102
13ІВАШКОВИЧ Віктор Вікторович1962вищапозапартійнийвикладач Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3м.Свалява, вул.Туряниці, 60а
14ПЕЧУНКА Іван Іванович1955середня спеціальначлен Єдиного Центруприватний підприємецьс.Неліпино, вул.Головна, 156
15ГАВРИЛИШИН Валерій Михайлович1969вищачлен Єдиного Центруначальник відділу охорони здоров"я Свалявської РДАм.Свалява, вул.Затишна, 37
16САВЧУК Мирослав Володимирович1970вищапозапартійнийголовний енергетик НВП "Грифсканд-Свалява"м.Свалява, вул.Возз"єднання, 42
17ФАЛЕС Євгеній Федорович1967середня спеціальначлен Єдиного Центруприватний підприємецьм.Свалява, вул.Гуци, 5/1
18РУСИН Іван Іванович1958середня спеціальначлен Єдиного Центруприватний підприємецьм.Свалява, вул.Головна, 68, кв.96
19БЕЛОЦЬКИЙ Володимир Петрович1951вищачлен Єдиного Центрузавідувач відділу з питань надзвичайних ситуацій Свалявської РДА м.Свалява, вул.Єсеніна, 15б
20ТАРАСОВ Антон Вікторович1984вищапозапартійнийінспектор відділення з питань наглядово-профілактичної діяльності Свалявського РВ ГУ МНС в Закарпатській областім.Свалява, вул.Достоєвського, 70/2
21ПЕРЧАК Роман Іванович1978вищачлен Єдиного Центрувикладач Свалявської дитячої школи митецтвм.Свалява, вул.Київська, 2а, кв.4
22ЦАНЬКО Володимир Васильович1958вищапозапартійнийприватний підприємецьм.Свалява, вул.Визволення, 172, кв.2
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ"ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ГЕШТЕНЬ Іван Іванович1949вищаВО "Батьківщина"голова правління ЗАТ "Свалява ЛХК"м.Свалява, вул.Возз"єднання, 7
2СВАРОВСЬКИЙ Ернест Ернестович1953вищаВО "Батьківщина"заступник директора ВНП "Свалява-Грифсканд"м.Свалява, вул.Менделєєва, 17, кв.6
3РИПКОВИЧ Тетяна Володимирівна1977вищаВО "Батьківщина"начальник господарського відділу ЗАТ "Кришталеве джерело"м.Свалява, вул.Шевченка, 50, кв.2
4РУСИН Василь Іванович1969вищапозапартійнийначальнику відділу ДП "Закарпатгеодезцентр"м.Свалява, вул.Достоєвського, 48/60
5КОРОСТЕЛЬОВА Мирослава Валеріївна1983вищаВО "Батьківщина"приватний підприємецьм.Свалява, вул.Грушевського, 3а
6ВЕРДІЄВ Ісмаіл Камбар-Огли1951вищаВО "Батьківщина"приватний підприємецьм.Свалява, вул.Л.Толстого, 21, кв.2
7ПИШНА Мар"яна Іванівна1981вищаВО "Батьківщина"заступник директора Мукачівського відділення ВАТ "ВТБ Банк"м.Свалява, вул.Локоти, 22а
8БЕЛЛА Тетяна Антонівна1978вищаВО "Батьківщина"приватний підприємецьм.Свалява, вул.Лісорубів, 25
9КОРЖОС Петро Костянтинович1952вищапозапартійнийінженер з охорони праці ТОВ "Аква-Поляна"м.Свалява, вул.Митрака, 1, кв.4
10КІТ Олександр Миколайович1981вищапозапартійнийприватний підприємецьм.Свалява, вул.Менделєєва, 17, кв.3
11ДМИТРІВ Андрій Ігорович1974вищаВО "Батьківщина"директор ТзОВ "Бонус"м.Свалява, вул.Старолюбовнянська, 2б, кв.23
12БУЛЕЦА Михайло Іванович1968середня спеціальнапозапартійнийприватний підприємецьм.Свалява, вул.Духновича, 24, кв.2
13ГРАБАР Ольга Іванівна1959вищапозапартійнийвчитель Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. № __м.Свалява, вул.Суворова, 35а, кв.6
14СТАНКОВИЧ Іван Васильович1982середня спеціальнаВО "Батьківщина"тимчасово не працюєм.Свалява, вул.Невського, 5
15ДРЕБІТКО Іван Михайлович1972середня спеціальнапозапартійнийприватний підприємецьс.Драчино, вул.Вакарова, 66
16КУШНІР Іван Юрійович1950вищапозапартійнийприватний підприємецьм.Свалява, вул.Митрака, 5а, кв.5
17ЦАЛАН Валентина Михайлівна1970вищаВО "Батьківщина"головний бухгалтер ТзОВ "Корра"м.Свалява, вул.Мукачівська, 29
18ГЕШТЕНЬ Мирослав Людвікович1983вищапозапартійнийприватний підприємецьм.Свалява, вул.А.Волошина, 77, кв.30
19ЩУРИН Віктор Іванович1955вищаВО "Батьківщина"приватний підприємецьм.Свалява, вул.Єсеніна, 23а
20БАТРИН Мирослав Васильович1987вищапозапартійнийкерівник гуртка "Оператори ПК" районного будинку культурим.Свалява, вул.Єсеніна, 23а

СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ПЕТЬОВКА Василь Петрович1983вищачлен Народної партіїдиректор ТОВ "Ровакс"м.Свалява, вул.Туряниці, 3, кв.2
2ВОРОНИЧ Віра Іллічна1958середня спеціальначлен Народної партіїпродавець ТОВ "Ровакс"м.Свалява, вул.Бистрянська, 169
3ГРАБАР Юрій Юрійович1984вищачлен Народної партіїекономіст АТ "Комінвестбанк"м.Свалява, вул.Суворова, 35а, кв.6
4ОСТРОВКА Мирон Тиберійович1970вищачлен Народної партіїлікар Свалявської ЦРЛм.Свалява, вул.Головна, 28
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ФРОНТ ЗМІН"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ПІЧКАР Віктор Вікторович1983вищачлен ПП "Фронт Змін"завідуючий магазином "Електрон"м.Свалява, вул.Визволення, 99, кв.56
2ГАЛАС Віктор Вікторович1989вищачлен ПП "Фронт Змін"приватний підприємецьм.Свалява, вул.Л.Українки, 20
3СІКОРА Яна Вікторівна1988вищачлен ПП "Фронт Змін"менеджер з продажу приватного підприємця Петьовка О.В.м.Свалява, вул.Визволення, 42
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПАРТІЇ "НОВА СИЛА"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1САВІЦЬКА Наталія Володимирівна1958середня спеціальначлен партії "Нова сила"чергова по переїзду ТзОВ "Прогрес-С"м.Свалява, вул.Мукачівська, 2, кв.2
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1МАДРИГА Ярослав Олексійович1961вищачлен Партії Зелених Україниголовний лісничий Мукачівського держспецлісгоспум.Свалява, вул.Тацея, 12, кв.2
2ЛИСОВИЧ Ернест Ернестович1958вищабезпартійнийначальнику УДК у Свалявському районім.Свалява, вул.Визволення, 132. кв.29
3ПОПОВИЧ Олександр Семенович1948вищабезпартійнийзавідуючий відділенням Свалявської ЦРЛм.Свалява, вул.Лісорубів, 7
4МАЛИК Олександр Михайлович1961вищабезпартійнийголовний контролер ревізор КРВ у Свалявському районім.Свалява, вул.Гагаріна, 3
5ЖЕЛІЗНЯК Іван Ілліч1960вищабезпартійнийбезробітнийм.Свалява, вул.Достоєвського, 70, кв.1
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА ПЛАТФОРМА"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Віталій Володимирович1968вищачлен партії "Українська платформа"наповнювач АГНКС м.Свалявам.Свалява, вул.Яблунева, 8
2ПУКІШ Олександр Васильович1975вищапозапартійнийюрист ВАТ "Укртелеком"м.Свалява, вул.Гагаріна, 19
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛЬНА УКРАЇНА"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1КУРАХ Олександр Павлович1982вищачлен ПП "Сильна Україна"директор автоцентру "Формула"м.Свалява, вул.Суворова, 30
2СТАНКОВИЧ Михайло Михайлович1982вищачлен ПП "Сильна Україна"приватний підприємецьм.Свалява, вул.Тацея, 14, кв.2
3МАЛИШЕВСЬКИЙ Віктор Володимирович1954вищачлен ПП "Сильна Україна"заступник директора ВАТ "Свалявське АТП-12140"м.Свалява, вул.Суворова, 35а, кв.2
4РАКІНА Євгенія Леонідівна1980вищачлен ПП "Сильна Україна"менеджер з продажу ТОВ "Фортавтоцентр"м.Свалява, вул.Київська, 8, кв.52
5КЕМЕНЯШ Іван Дмитрович1946вищабезпартійнийТзОВ "Комфорт" м.Ужгородм.Свалява, вул.Туряниця, 36, кв.1
6ФІЛЬО Валерія Юріївна1990базова вищачлен ПП "Сильна Україна"економіст ВАТ "Свалявське АТП-12140"м.Свалява, вул.Радянська, 55
7ГРИГА Володимир Юрійович1970вищабезпартійнийприватний підприємецьм.Свалява, вул.Суворова, 35б, кв.11
8КОНДРЯ Мирослав Васильович1964вищабезпартійнийприватний підприємецьм.Свалява, вул.Корольова, 20
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАША УКРАЇНА"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1КОСТИШИН Володимир Михайлович1975вищачлен ПП "Наша Україна"приватний підприємецьм.Свалява, вул.Нова, 14
2МОРОЗЬКО Борис Олександрович1961вищачлен ПП "Наша Україна" директор ТзОВ "Троянда"м.Свалява, вул.Борканюка, 17а
3ЛЯХОВИЧ Світлана Василівна1971вищабезпартійнаначальник земельного відділу м.Свалявим.Свалява, вул.Гоголя, 9
4ДАНАЙКАНИЧ Тетяна Михайлівна1965середнячлен ПП "Наша Україна"приватний підприємецьм.Свалява, пров. Достоєвського, 1
5КАЛІЙ Ріта Іванівна1958вищабезпартійнаКП "Житловик"м.Свалява, вул.Визволення, 71
6КОВАЛЬЧУК Поліна Вікторівна1951вищачлен ПП "Наша Україна"викладач Свалявського технічного коледжум.Свалява, вул.Гоголя, 53
7КАЛАБІШКА Павло Мирославович1990загальна середнябезпартійнийтимчасово не працюєм.Свалява, вул.Возз"єднання, 74
8ТРУБІН Роман Юрійович1972загальна середнячлен НРУприватний підприємецьм.Свалява, вул.Чехова, 4
9ЛІЗАНЕЦЬ Наталія Георгіївна1974вищабезпартійназавідуюча ДНЗ "Малятко"м.Свалява, вул.Митрака, 5, кв.3
10КОРІНЕНКО Сергій Юрійович1964загальна середнячлен ПППУприватний підприємецьм.Свалява, вул.Бистрянська, 5
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ВІДРОДЖЕННЯ"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ІВАНОВЧИК Іван Іванович1958вищапозапартійнийперший заступник Свалявського міського головим.Свалява, вул.Митрака, 5а, кв.4
2КОПОСОВИЧ Ярослав Іванович1976вищачлен партії "Відродження"начальник дільниці зв"язку Мукачівської дистанції сигналізації зв"язкум.Свалява, вул.Тацея, 80, кв.2
3ШЕРЕГІ Оксана Володимирівна1977вищапозапартійналікар педіатр Свалявської ЦРЛм.Свалява, вул.Я.Мудрого, 42, кв.10
4БОБАЛЬ Василь Михайлович1976середнячлен партії "Відродження"черговий по залізничній станції Свалявам.Свалява, вул.Мукачівська, 83, кв.2
5ТУРЯНИЦЯ Марія Омельянівна1963середнячлен партії "Відродження"кватковий касир залізничної станції Свалявам.Свалява, вул.Верховинська, 30
6ПОДОЛЕЙ Ірина Антонівна1981вищапозапартійналікар терапевт Свалявської ЦРЛм.Свалява, вул.Сільваї, 8

СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1БАСІСТОВА Ганна Іванівна1955вищачлен КПУначальник відділення поштового зв"язку "Поляна"м.Свалява, вул.Мукачівська, 83, кв.8
2СТРЕЛЬЦОВ Дмитро Георгійович1952вищачлен КПУтимчасово не працюєм.Свалява, вул.Головна, 68, кв.62
3ГНОТ Володимир Мечиславович1960середнябезпартійнийтоварознавець приватного підприємця Свистакм.Свалява, вул.Невського, 54, кв.22
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "РЕФОРМИ І ПОРЯДОК"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ІВАШКО Віктор Павлович1957вищачлен партії "Реформи і порядок"пенсіонерм.Свалява, вул.Невського, 44
2ШТЕФКО Юрій Юрійович1970вищачлен партії "Реформи і порядок"приватний підприємецьм.Свалява, вул.Суворова, 3/2
СВАЛЯВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВПО "ЖІНКИ ЗА МАЙБУТНЄ"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ШИКАЛОВА Тетяна Антонівна1953середня спеціальначлен ВПО "Жінки за майбутнє"підбирач інформаційного матеріалу виконавчого комітету Свалявської міської радим.Свалява, вул.Карабелеша, 11
2КОШЕЛЯ Наталія Володимирівна1981вищапозапартійнаприватний підприємецьм.Свалява, вул.Затишна, 16
3БРУДНЯК Надія Іванівна1949вищачлен ВПО "Жінки за майбутнє"пенсіонеркам.Свалява, вул.Шевченка, 14
4ФЕНИНЕЦЬ Надія Іванівна1949вищачлен ВПО "Жінки за майбутнє"викладач Свалявського технічного коледжум.Свалява, вул.Грушевського, 3
5ОРЛЯНСЬКА Олена Володимирівна1975вищачлен ВПО "Жінки за майбутнє"медсестра Свалявської ЦРЛм.Свалява, вул.Менделєєва, 10/6
СВАЛЯВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1СУПП Едуард Йосипович1976вищачлен Української народної партіїсекретар Свалявської міської радим.Свалява, вул.Першотравнева, 35
2МАГУРСЬКИЙ Мирослав Петрович1978середня спеціальнапозапартійнийприватний підприємецьм.Свалява, вул.Воз"єднання, 41
3ЗОЗУЛЯ Віктор Михайлович1978вищапозапартійнийкеруючий справами Свалявської районної радим.Свалява, вул.Шевченка, 16
4ГНАТКОВИЧ Юрій Юрійович1962вищачлен Української народної партіїпровідний спеціаліст Свалявської міської радим.Свалява, вул.Воз"єднання, 70
5ГОЛОВНИЧ Василь Васильович1954вищачлен Української народної партіїголовний інженер ВУКГм.Свалява, вул.Головна, 62, кв.33
6НЕМЕШ Василь Васильович1954вищапозапартійнийначальник ВУКГс.Драчино, вул.Драчинська, 88а
7КЕКІС Ігор Васильович1963вищачлен Української народної партіїдиректор КТП "Глорія"м.Свалява, вул.Достоєвського, 20
8СВІДНИЦЬКИЙ Петро Анатолійович1960вищапозапартійнийбезробітнийм.Свалява, вул.Вайди, 4
9ГВОЗДЬ Ярослав Юрійович1978вищапозапартійнийприватний підприємецьм.Свалява, вул.Менделєєва, 22, кв.7
10ГРИБАНИЧ Василь Іванович1964середняпозапартійнийприватний підприємецьм.Свалява, вул.Чапаєва, 9
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ГОЛЯНИЧ Михайло Васильович1952вищачлен СПУпенсіонерм.Свалява, вул.Лісова, 21
2КАНЧІЙ Михайло Васильович1938вищачлен СПУпенсіонерм.Свалява, вул.Чорновола, 6/9
3ЛОГОЙДА Володимир Павлович1956вищабезпартійнийдиректор ТОВ "Шаел-Еліт"м.Свалява, вул.Єсеніна, 12а
4СОКАЧ Михайло Іванович1950вищабезпартійнийкардіолог Свалявської ЦРЛ м.Свалява, вул.Туряниці, 22
5КЛИМПУШ Микола Федорович1953середня спеціальнабезпартійнийоператор газової котельні ПАТ "Кришталеве джерело"м.Свалява, вул.Мукачівська, 49/3
СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ПОЛІТИКА"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1БРАСЛАВСЬКИЙ Віктор Леонідович1947середня спеціальначлен ПП "Нова Політика"пенсіонерм.Свалява, вул.Духновича, 15
2БРАСЛАВСЬКИЙ Володимир Вікторович1975вищачлен ПП "Нова Політика"юристконсультм.Свалява, вул.Духновича, 15
СВАЛЯВСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВО "СВОБОДА"
Номер кандидата у виборчому списку Прізвище, ім"я, по-батькові Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
1ЛОВГА Мирослав Миколайович1973вищачлен ВО "Свобода"приватний підприємецьм.Свалява, вул.Головна, 5
2КАЛІЙ Василь Юрійович1958вищачлен ВО "Свобода"енергетик МПП "Алекс"м.Свалява, вул.Визволення, 110, кв.79
3ЛИТВИНЮК Мирослава Богданівна1984вищачлен ВО "Свобода"менеджер з реалізації путівок ТОВ "Сузір"я"с.Драчино, вул.Драчинська, 15
4ЛУКАШИК Павло Арсентійович 1949вищачлен ВО "Свобода"пенсіонерм.Свалява, вул.Радянська, 59
5ЛАБЕНЦЕВ Валентин Володимирович1991загальна середнячлен ВО "Свобода"тимчасово не працюєс.Сасівка, вул.Головна, 6

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com