Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Понеділок, 22 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 




 

ОДНОМАНДАТНИЙ МАЖОРИТАРНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 1
(вул.Головна (від №1 до № 31), вул.Мукачівська)
Номер кандидата у бюлетені Прізвище, ім"я, по-батькові Назва партії, яка висунула кандидата Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
ВАЙДИЧ Антонін ІвановичПартія Регіонів______________________________________________________________
ГУЛЕДЗА Світлана ІванівнаЖінки за майбутнє
КЕМЕНЯШ Іван ДмитровичСильна Україна
КЛИМПУШ Микола ФедоровичСПУ
ЛЯХОВИЧ Світлана ВасилівнаНаша Україна
ОСТРОВКА Мирон ТиберійовичНародна партія
САВЧУК Мирослав ВолодимировичЄдиний Центр
ЦАЛАН Валентина МихайлівнаБатьківщина
ШЕЛЕЛЯ Василь ІвановичНова політика
ОДНОМАНДАТНИЙ МАЖОРИТАРНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 2
(вул.Л.Українки, З.Космодем"янської, Гагаріна, Гуци, Серьогіна, І.Франка, Сільвая, Дулішковича, Карабелеша, Жатковича, Ш.Петефі)
Номер кандидата у бюлетені Прізвище, ім"я, по-батькові Назва партії, яка висунула кандидата Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
ЖИДАЧЕВСЬКИЙ Василь ІвановичУкраїнська Народна партія
КОШЕЛЯ Віктор МихайловичСильна Україна
МАЛИК Олександр МихайловичПартія Зелених
ПИШНА Мар"яна ІванівнаБатьківщина
РЯШКО В"ячеслав МихайловичПартія Регіонів
ФАЛЕС Євгеній ФедоровичЄдиний Центр
ШИКАЛОВА Тетяна ІванівнаЖінки за майбутнє
ШНЕЛЦЕР Карло ОмеляновичНаша Україна
ОДНОМАНДАТНИЙ МАЖОРИТАРНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 3
(вул.Тиха, вул.Невського, вул.Єсеніна, вул.Корятовича, вул.Гоголя, вул.Л.Толстого)
Номер кандидата у бюлетені Прізвище, ім"я, по-батькові Назва партії, яка висунула кандидата Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
БЕЛОЦЬКИЙ Володимир ПетровичЄдиний Центр
ГОЛОВНИЧ Василь ВасильовичУкраїнська Народна партія
ІВАШКО Віктор ПавловичРеформи і порядок
КОВАЛЬЧУК Поліна ВікторівнаНаша Україна
ЛОГОЙДА Володимир ПавловичСПУ
НЕЙМЕТ Володимир ЄвгеновичПартія Регіонів
НЕМЕШ Марія ПетрівнаЖінки за майбутнє
ФІЗЕР Тетяна ІванівнаСильна Україна
ЩУРИН Віктор ІвановичБатьківщина
ОДНОМАНДАТНИЙ МАЖОРИТАРНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 4
(вул.Борканюка, вул.Головна (від № 35 до № 76)
Номер кандидата у бюлетені Прізвище, ім"я, по-батькові Назва партії, яка висунула кандидата Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
БІДЗІЛЯ Іван МихайловичЄдиний Центр
БРАСЛАВСЬКИЙ Віктор ЛеонідовичНова політика
ВОЛФСБЕРГЕР Вальтер ЕрнестовичУкраїнська Народна партія
ГРАБАР Олександр ОлександровичПартія Регіонів
КУШНІР Іван ЮрійовичБатьківщина
МАЛИШЕВСЬКИЙ Віктор ВолодимировичСильна Україна
МОРОЗЬКО Борис ОлександровичНаша Україна
ПЕТЬОВКА Василь ПетровичНародна партія
ОДНОМАНДАТНИЙ МАЖОРИТАРНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 5
(вул.Духновича, вул.Київська, вул.Покришкіна, вул.Пушкіна, вул.Суворова, вул.Нова)
Номер кандидата у бюлетені Прізвище, ім"я, по-батькові Назва партії, яка висунула кандидата Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
БРАСЛАВСЬКИЙ Володимир ВікторовичНова політика
ГОЛОНИЧ Мирослава ВолодимирівнаПартія Регіонів
ГРАБАР Ольга ІванівнаБатьківщина
ГРАБАР Юрій ЮрійовичНародна партія
КОШЕЛЯ Наталія ВолодимирівнаЖінки за майбутнє
ОРОС Марія МихайлівнаУкраїнська Народна партія
РАКІНА Євгенія ЛеонідівнаСильна Україна
РУСИН Іван ІвановичЄдиний Центр
ФАЛЕС Петро ІвановичКПУ
ШТЕФКО Юрій ЮрійовичРеформи і порядок
ОДНОМАНДАТНИЙ МАЖОРИТАРНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 6
(вул.Достоєвського, пров.Достоєвського, вул.Вайди, вул.Корольова, вул.Яблунева, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Річкова,
вул.Квітнева, вул.Вишнева, вул.Кошового)
Номер кандидата у бюлетені Прізвище, ім"я, по-батькові Назва партії, яка висунула кандидата Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
БАУМАН Тиберій ОмеляновичРеформи і порядок
ДАНАЙКАНИЧ Тетяна МихайлівнаНаша Україна
ДІДРЕНЦЕЛ Євген ЮлійовичПартія Регіонів
ЖЕЛІЗНЯК Іван ІллічПартія Зелених
КЕКІС Ігор ВасильовичУкраїнська Народна партія
КОНДРЯ Мирослав ВасильовичСильна Україна
ЛІЗАНЕЦЬ Іван СтепановичНародна партія
РУСИН Василь ІвановичБатьківщина
ТАРАСОВ Антон ВікторовичЄдиний Центр
ОДНОМАНДАТНИЙ МАЖОРИТАРНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 7
(вул.Грушевського, вул.Лісова, вул.Бистрянська, вул.Князя Лаборця, вул.Комарова, вул.Зоряна)
Номер кандидата у бюлетені Прізвище, ім"я, по-батькові Назва партії, яка висунула кандидата Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
БУНДА Олександр ВарфоломійовичПартія Регіонів
ГОДЯ Наталія ДмитрівнаСильна Україна
КОВАЛЬЧУК Мирослав ІвановичНародна партія
КОВАЧ Лідія ВікторівнаНова політика
ПЕРЧАК Роман ІвановичЄдиний центр
РИПКОВИЧ Тетяна ВолодимирівнаБатьківщина
СВІДНИЦЬКИЙ Петро АнатолійовичУкраїнська Народна партія
СОРОХАН Володимир ВолодимировичНаша Україна
ФЕНИНЕЦЬ Надія ІванівнаЖінки за майбутнє
ОДНОМАНДАТНИЙ МАЖОРИТАРНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 8
(вул.Верховинська, вул.Ярослава Мудрого)
Номер кандидата у бюлетені Прізвище, ім"я, по-батькові Назва партії, яка висунула кандидата Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
ГОСТЬ Віктор МихайловичКПУ
ІВАНОВЧИК Ганна ЄвгенівнаБатьківщина
КОНДРЯ Іван ІвановичНаша Україна
МАЛИХІН Валерій МихайловичСильна Україна
ПРОДАН Михайло МихайловичЄдиний Центр
ХУДА Віктор ЙосиповичПартія Регіонів

ОДНОМАНДАТНИЙ МАЖОРИТАРНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 9
(вул.Гірська, вул.Чехова, вул.Донського, вул.Сонячна, вул.Берегівська, вул.Чапаєва)
Номер кандидата у бюлетені Прізвище, ім"я, по-батькові Назва партії, яка висунула кандидата Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
ВАШ Василь ОлександровичЄдиний Центр______________________________________________________________
ГРИБАНИЧ Василь ІвановичУкраїнська Народна партія
ДОРОШЕНКО Надія ЯківнаЖінки за майбутнє
СТАНКОВИЧ Іван ВасильовичБатьківщина
ФІЗЕР Іван СеменовичПартія Регіонів
ОДНОМАНДАТНИЙ МАЖОРИТАРНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 10
(вул.Визволення (від № 1 до № 66), вул.Возз"єднання, вул.Туряниці, вул.Гойди, вул.Першотравнева, вул.Павлова, вул.Чайковського, вул.Бокшая)
Номер кандидата у бюлетені Прізвище, ім"я, по-батькові Назва партії, яка висунула кандидата Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
ГЕШТЕНЬ Іван ІвановичБатьківщина
ІВАШКОВИЧ Віктор ВікторовичЄдиний Центр
КАЛАБІШКА Павло МирославовичНаша Україна
КЕМЕНЯШ Агнеса ІванівнаПартія Регіонів
ЛИСОВИЧ Ернест ЕрнестовичПартія Зелених
СІКОРА Яна ВікторівнаФронт Змін
СОКАЧ Микола ІвановичСПУ
СУПП Едуард ЙосиповичУкраїнська Народна партія
ФІЛЬО Валерія ЮріївнаСильна Україна
ОДНОМАНДАТНИЙ МАЖОРИТАРНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 11
(вул.А.Волошина (від № 1 до № 29), вул.Добровольців, вул.Матросова, вул.Митрака, вул.Сковороди (від №1 до № 10),
вул.Старолюбовнянська (від № 1 до № 13, від № 2 до № 4а), вул.Чорновола, вул.Шевченка (від № 1 до № 46), вул.Пирогова, вул.Асталоша)
Номер кандидата у бюлетені Прізвище, ім"я, по-батькові Назва партії, яка висунула кандидата Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
БАНЯС Світлана ЮріївнаСильна Україна
БУЛЕЦА Михайло ІллічБатьківщина
ВОРОБКАНИЧ Іван ВасильовичНародна партія
ЗОЗУЛЯ Віктор МихайловичУкраїнська Народна партія
ІВАНОВЧИК Іван ІвановичВідродження
КАНЧІ Михайло ВасильовичСПУ
КОНОПЕЛЬЧЕНКО Олександр МиколайовичПартія Регіонів
СТЕЦ Михайло ІвановичЄдиний Центр
ОДНОМАНДАТНИЙ МАЖОРИТАРНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 12
(вул.Старолюбовнянська, вул.Б.Хмельницького, вул.Корятовича, вул.Кирила і Мефодія, вул.Свиди, вул.Сковороди, вул.А.Волошина, вул.Шерегія)
Номер кандидата у бюлетені Прізвище, ім"я, по-батькові Назва партії, яка висунула кандидата Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
ГЕШТЕНЬ Мирослав ЛюдвіговичБатьківщина
ГНАТКОВИЧ Юрій ЮрійовичУкраїнська Народна партія
ГОЛЧО Ірина ГейзівнаЄдиний Центр
КАЛІЙ Ріта ІванівнаНаша Україна
КОТИК Олександр МироновичСильна Україна
МАРКО Віктор АндрійовичСПУ
ПОЦКОВ Володимир ІвановичПартія Регіонів
ОДНОМАНДАТНИЙ МАЖОРИТАРНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 13
(вул.Слов"янська, вул.Тургенєва, вул.Алексія, вул.Визволення, вул.Шевченка, вул.Лісорубів, пров.Лісорубів)
Номер кандидата у бюлетені Прізвище, ім"я, по-батькові Назва партії, яка висунула кандидата Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
КЕПЕНАЧ Олександр ІвановичЄдиний Центр
КОСТИШИН Володимир МихайловичНаша Україна
КУЦКІР Еріка-Зоряна ІванівнаПартія Регіонів
ЛОСКОРІХ Микола ДмитровичНародна партія
МАГУРСЬКИЙ Мирослав ПетровичУкраїнська Народна партія
ПОПОВИЧ Олександр СеменовичПартія Зелених
СУБОТОВСЬКИЙ Володимир ВіталійовичБатьківщина
ОДНОМАНДАТНИЙ МАЖОРИТАРНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 14
(вул.Мендєлєєва, вул.Машкіна, вул.Ломоносова, вул.Визволення, вул.Грибоєдова, вул.Робітнича)
Номер кандидата у бюлетені Прізвище, ім"я, по-батькові Назва партії, яка висунула кандидата Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
АРДЕЛАН Георгій КарловичСПУ
ГВОЗДЬ Ярослав ЮрійовичУкраїнська Народна партія
КУШТАН Валерія ЙосипівнаНародна партія
МАДРИГА Ярослав ОлексійовичПартія Зелених
МАТЕЛЕГА-ПІЧКАР Тетяна ЙосипівнаПартія Регіонів
ОРЛЯНСЬКА Олена ВолодимирівнаЖінки за майбутнє
СВАРОВСЬКИЙ Ернест ЕрнестовичБатьківщина
ЦАНЬКО Володимир ВасильовичЄдиний Центр
ОДНОМАНДАТНИЙ МАЖОРИТАРНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 15
(вул.Визволення (від № 99 до № 172), вул.Волошина (від № 89 до № 130), вул.Тацея, вул.Затишна, вул.Молодіжна)
Номер кандидата у бюлетені Прізвище, ім"я, по-батькові Назва партії, яка висунула кандидата Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
ГАВРИЛИШИН Валерій МихайловичЄдиний Центр
КІТ Олександр МиколайовичБатьківщина
ПІЧКАР Віктор ВікторовичФронт Змін
ПОПОВИЧ Марина ВолодимирівнаПартія Зелених
СОЛОМКО Олег ОлексійовичПартія Регіонів
СТАНКОВИЧ Михайло МихайловичСильна Україна
ХУДА Володимир МихайловичУкраїнська Народна партія
ОДНОМАНДАТНИЙ МАЖОРИТАРНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 16
(вул.Драчинська, вул.Вакарова, вул.Зимня)
Номер кандидата у бюлетені Прізвище, ім"я, по-батькові Назва партії, яка висунула кандидата Рік народження Освіта Партійність Місце роботи Місце проживання
ГАЛАС Віктор ВікторовичФронт Змін
ГОРНОДЬ Юрій ІвановичЄдиний Центр
ГРИГА Володимир ЮрійовичСильна Україна
ДРЕБІТКО Іван МихайловичБатьківщина
ЛІЗАНЕЦЬ Наталія ГеоргіївнаНаша Україна
ЛУЦА Артур СергійовичПартія Регіонів
НЕМЕШ Василь ВасильовичУкраїнська Народна партія

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com