Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 19 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

На конференції районної організації Партії регіонів було висунуто кандидатів у депутати в багатомандатному окрузі та на виборні посади місцевого самоврядування

27 вересня у великому залі районного Будинку культури відбулася конференція районної організації Партії регіонів, у роботі якої взяли участь 34 делегати від первинних організацій, а також 136 запрошених. Вів конференцію голова районної організації Партії регіонів, депутат обласної ради, голова РДА Георгій Уліганинець. Делегати проголосували за списки кандидатів у депутати районної, міської рад та кандидатів у депутати по одномандатних виборчих округах до сільських рад, а також за кандидатів на посади Дусинського сільського голови Ганну Мішко, Тибавського сільського голови Михайла Кошелю, міського голови Олександра Понижана. До першої п’ятірки кандидатів у депутати районної ради (багатомандатний округ) увійшли Іван Дрогобецький, Василь Йовбак, Юрій Кошеля, Едіта Грабар та Михайло Таліян. Перша п’ятірка до міської ради має такий вигляд: Євген Дідренцел, Олександр Понижан, Мирослава Голонич, Віктор Лендєл, Олександр Конопельченко.
До внесення кандидатур регіонали Свалявщини підійшли відповідально: обирали тих, хто користується авторитетом земляків, позитивно зарекомендував себе в громадській роботі, чия громадянська позиція та ділова репутація не викликають сумнівів. Голова районної організації Партії регіонів Георгій Уліганинець, звертаючись до однопартійців, акцентував їхню увагу на тому, що всі висуванці від ПР у разі їхнього обрання будуть діяти в унісон з урядовими рішеннями на загальнодержавному рівні, реалізовувати засади програми Партії регіонів, спрямовані на зміцнення економіки, створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу, для реалізації громадянами своєї ділової ініціативи. І тому так важливо забезпечити потужне представництво партії в органах місцевого самоврядування, аби й на рівні населених пунктів та району проводити продуману зважену політику, покликану відродити довіру людей до влади, вирішити багато задавнених проблем, які гальмують соціально-економічний розвиток відповідних територій та створюють незручності для жителів Свалявщини.
Делегатами на обласну партійну конференцію присутні обрали голову районної парторганізації Георгія Уліганинця та депутата обласної ради Ореста Туркевича. Орест Туркевич висловив подяку за підтримку своїм землякам та зосередив увагу однопартійців на тому, що ця виборча кампанія буде складною для Партії регіонів, бо владна команда Президента України Віктора Януковича вимушена ухвалювати непопулярні рішення, які, на жаль, на сьогодні є єдиними ліками для ослабленої чварами та непродуманою політикою попередньої влади країни. А, як відомо, ліки солодкими не бувають, зауважив промовець. Тож усім висуванцям від Партії регіонів потрібно донести сувору правду про причини урядових рішень з тим, щоб кожен виборець керувався не емоціями, а глибоко проаналізованими фактами і неупередженими висновками. Полянський сільський голова, заступник голови районної парторганізації Іван Дрогобецький закликав присутніх провести виборчу кампанію таким чином, аби максимально використати час, відведений на агітацію.
Судячи з виступів, регіонали Свалявщини налаштовані рішуче і боротимуться за перемогу на місцевих виборах у відповідних округах, викладаючись на сто відсотків.      

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com