Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Вівторок, 23 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

УКРАЇНА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови   Свалявської   районної   державної   адміністрації
Закарпатської   області


від   30.09.2010   № 323
                    м. Свалява

Про заходи щодо забезпечення реалі- зації конституційних виборчих прав громадян, прозорості та відкритості виборчого процесу  

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 23.09.2010 № 634 „Про виконання доручення Президента України від 16 вересня 2010 року № 1-1/2161”:
1. Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконкомам місцевих рад (в частині здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади), їх посадовим і службовим особам відповідно до визначених Конституцією та законами України повноважень забезпечувати:
1.1.Недопущення під час підготовки та проведення місцевих виборів будь-якого незаконного втручання у виборчий процес, проявів адміністративного тиску, упередженого ставлення до кандидатів в депутати, на посади міського, сільських голів, до політичних партій, які висунули кандидатів в депутати, на посади міського, сільських голів, використання посадовими і службовими особами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування службового становища, службових приміщень, транспорту, засобів звязку для підтримки окремих кандидатів в депутати, на посади міського, сільських голів, партій-субєктів виборчого процесу, їх уповноважених представників, довірених осіб, офіційних спостерігачів.
1.2. Створення належних умов для:
здійснення виборчими комісіями їх повноважень, зокрема, шляхом забезпечення необхідними приміщеннями відповідно до визначених нормативів, транспортними засобами, засобами звязку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою згідно з нормами, переліком і вимогами, встановленими Центральною виборчою комісією, забезпечення охорони приміщень виборчих комісій, виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації;
реалізації громадянами виборчих прав, вільного волевиявлення під час голосування, у тому числі громадянами з обмеженими можливостями до пересування та громадянами з вадами зору, забезпечивши їм, зокрема, безперешкодний доступ до приміщень виборчих комісій та приміщень для голосування, до інформації з передвиборної агітації.


1.3. Вжиття заходів із забезпечення уточнення попередніх списків виборців.
1.4. Відведення місць та обладнання стендів, дощок оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації, недопущення розміщення друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, політичної реклами та повідомлень про перебіг виборчого процесу на памятках архітектури, а також у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху.
2.Виконкомам місцевих рад спільно з   районним відділом головного управління МВС України в Закарпатській області (Гебеш О.І.), міжрайонним відділенням управлінням Служби безпеки України в Закарпатській області (Гурцик А.В.) у межах визначених повноважень ужити заходів із забезпечення належного громадського порядку та безпеки протягом виборчого процесу, у тому числі у день голосування та дні встановлення результатів виборів.
        3. Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконкомам місцевих рад про хід виконання цього розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 11 жовтня та 3 листопада 2010 року.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.Голова державної адміністрації             Г.П.Уліганинець

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com