Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Вівторок, 23 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Їх подвиг – безсмертний
Подвиг героїв живе в пам’яті вдячних земляків. 22 жовтня з нагоди чергової річниці визволення району від фашистських окупантів у Сваляві біля пам’ятника воїнам-визволителям відбувся мітинг. Зранку тут звучали задушевні мелодії воєнних років у виконанні самодіяльного народного духового оркестру „Гелікон” (керівник М. Коцан), несли почесну   варту учні загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №3.
Вінки до обеліска та на могили воїнів поклали голови райдержадміністрації Георгій Уліганинець, районної ради Михайло Воронич, їх заступники, заступник міського голови Володимир Гончарук, депутат обласної ради від Партії регіонів Орест Туркевич, ветерани Великої Вітчизняної війни, колективи роізних установ та організацій, мешканці Сваляви.
Було висловлено палкі слова вдячності, поваги і теплих побажань живим, згадано загиблих, а також їх подвиги та яскраві сторінки нашої історії: „...Визволення Свалявщини розпочалося 30 липня 1944 року солдатами І-го та ІІ-го Українського фронтів. У боях за Сваляву з військовими частинами взаємодіяли партизани загону Василя Русина. В меморіалі, який знаходиться в центрі міста, поховано 53 воїни-визволителі м. Сваляви, троє з них невідомі солдати. 26 жовтня 44-го року було завершено визволення Свалявщини.
Ми віддаємо безмежну честь і шану нашим визволителям, ветеранам Великої Вітчизняної війни. Вони житимуть вічно у наших серцях”.
Хвилиною мовчання вшановано пам’ять воїнів-визволителів.
Опісля за чашкою кави відбулася щира розмова керівників району та міста з ветеранами.

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com