Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 19 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Досягнуту динаміку збережено, а в багатьох справах навіть поліпшено
Відбулось чергове засідання колегії РДА, яке проводив перший заступник голови райдержадміністрації Ю. М. Кошеля за участі голови районної ради М. І. Воронича. На колегію були запрошені керівники управлінь, відділів РДА, виконкомів місцевих рад, контролюючих органів. На порядку денному розглядалося два питання: „Про підсумки економічного і соціального розвитку району за дев»ять місяців 2010 року” та „Про підсумки виконання місцевих бюджетів за дев»ять місяців 2010 року”. Доповідачами відзначено, що в районі надалі відбувається стійке зростання реалізації виробленої продукції. У січні–вересні нинішнього року обсяги реалізованої продукції зросли порівняно з відповідним періодом минулого року на 10,0 відсотка. Забезпечили цей показник усі галузі.
Негативно впливає на загальний стан справ у промисловості припинення діяльності підприємств „З-МОДЕ” та „Еко-Сервіс-Доксани” (іноземні засновники товариств з обмеженою відповідальністю прийняли рішення про ліквідацію свого бізнесу). Через відсутність ринків збуту продукції та обігових коштів не пожвавлено виробництва ТОВ „Мінводи Свалявщини”, ТОВ „Норд-Ест”.
Негативно впливає на розвиток промисловості відсутність доступних кредитних ресурсів, зменшення замовлень іноземних партнерів та зниження попиту на продукцію на внутрішньому ринку.
З позитивними результатами завершили дев»ятимісячне завдання, показники якого порівнювались із аналогічним періодом минулого року, й сільськогосподарські товаровиробники.
Зросли надходження до бюджетів усіх рівнів. До зведено бюджету мобілізовано за дев»ять місяців на 24,1 відсотка коштів більше, ніж за такий же час торік. В аналогічному порівнянні забезпечено ріст на 33,5 відсотка державного бюджету. Закріплені доходи загального фонду місцевих бюджетів району на позначці 20039,0 тис. грн., що на 2078,5 тис. грн. більше. На 2,1 відсотка перевиконано й доходи загального фонду районного бюджету за січень–вересень. Цей показник міг би бути вищим, якби не боржники. Недоїмка до зведеного бюджету склала 5250,4 тис. грн. Хоч ця сума менша на 28,1 відсотка, ніж була заборгованість минулого року, але й вона не додає оптимізму. Основні боржники – приватні підприємці, задіяні в тіньових схемах, спрямованих на ухиляння від сплати податку.
За дев»ять місяців нинішнього року забезпечено ріст власних надходжень до Пенсійного фонду. Порівняно з минулим роком цей показник зріс на 19,6 відсотка. Але є певне коло підприємств, установ, організацій, які мають борги із страхових внесків на загальнообов»язкове державне пенсійне страхування. Хоч, порівняно з минулим роком, сума недоплати менша, як була торік.
Доповідачами проаналізовано діяльність усіх суб»єктів господарювання, визначено тих, хто за дев»ять місяців попрацював з прибутками, а хто збитково, сказала й про очікуваний обсяг введеного в експлуатацію житла, інвестицій в основний капітал, про зовнішню торгівлю, вантажні перевезення, перевезення пасажирів, реалізовані послуги, про зарплати штатних працівників підприємств, установ, організацій району, окремо виділивши стан заборгованості із виплати заробітної плати та заходи, які вживають у районі до керівників цих суб»єктів господарювання. У розділі про працевлаштування впідкреслила, що за січень–вересень 2010 року створено 644 нових робочих місць (110,1% від завдань). І насамкінець – про рівень оплати всіма категоріями споживачів за енергоносії, житлово-комунальні послуги (тут також показники позитивні).
Слід відзначити, що в розрізі адміністративно-територіальних одиниць план надходжень до загального фонду за січень–вересень 2010 року не виконали 8 низових бюджетів. (Детально про це було опубліковано в нашій газеті № 79–81 від 16 жовтня 2010 року).
За наслідками розглянутих питань першим заступником голови райдержадміністрації видано відповідні розпорядчі документи.
Ганна ГЕШТЕНЬ.

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com