Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 17 Жовтень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Є така служба

Районний центр соціальних служб для дітей, молоді та спорту – установа, яка надає соціальні послуги сім’ям та особам, які опинилися у складній життєвій ситуації і не в змозі вирішити її самостійно. Простіше кажучи, ми намагаємося простягнути руку допомоги всім, хто цього потребує таким чином, щоб спонукати сім’ю (особу) покращити своє становище через трудову зайнятість, освіту, здоровий спосіб життя, відповідальне батьківство, низку інших чинників.
У зв’язку з певними життєвими обставинами (економічна криза, відсутність роботи, недосконалість законодавчої бази, а іноді і небажання самих отримувачів послуг і т.п.) домогтися позитивних результатів роботи інколи буває важко. Та, незважаючи на кадрову малочисельність, недостатнє фінансування діяльності центру, нам вдається надавати суттєву допомогу дедалі більшій кількості людей.
З нагоди відзначення професійного свята, хотілося б побажати всім соціальним працівникам міцного здоров’я, благополуччя, Божого благословення та наснаги для здійснення нових звершень.  

Тетяна ШЕСТАК,
директор районного центру соціальних служб для дітей, молоді та спорту.

 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com