Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Понеділок, 21 Січня 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  ТЕРАПЕВТИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ №2

Терапевтичне відділення №2 Свалявської ЦРЛ знаходиться в окремому   3-х поверховому корпусі по вул. Пірогова,8. У відділенні розгорнуто 40 ліжок.
Зав відділенням Котляров В.О., категорія вища.
У відділенні лікують хворих з захворюваннями легенів, шлунково-кишкового тракту. Є 17 палат, а також маніпуляційна, сестринська, ванна кімната, столова, кухня та фізіотерапевтичний кабінет, де хворим відпускаються лікувальні електропроцедури та інгаляції на ультразвуковому апараті.
У відділенні проводиться ефективне лікування хворих з захворюванням легенів, печінки, шлунка, кишечника, підшлункової залози з використанням сучасних антибіотиків, гепатопротекторних, гіпотензивних, препаратів з дотриманням   стандартів у лікуванні даної патології. Лікарями відділення проводяться пункції легеневої, черевної порожнини, встановлюються при необхідності дренажі вказаних порожнин, проводиться також катетеризація бронхів, бронхографія, мікротрахеостомія з встановленням мікро дренажів при нагноювальних захворюваннях легенів.
Широко використовується рентгенологічне, спірографічне, електрокардіографічне, біохімічне, бактеріологічне, фіброгастроскопічне, УЗі обстеження силами райлікарні та МРТ і КТ обстеження в обласних закладах. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com