Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Вівторок, 23 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  11.11.2010

Вшанували працівників соціальної сфери

У середу в малому залі РДА відбулося вшанування працівників соціальної сфери. З професійним святом гостей привітали голова районної державної адміністрації Г. П. Уліганинець та його заступники Е. В. Грабар і М. Й. Таліян. Побажавши винуватцям торжества міцного здоров»я, щастя, довголіття та сімейного достатку, подякувавши всім за турботу, милосердя і небайдужість до інших людей,   очільник   району вручив грамоти кращим соцпрацівникам.
Грамоти районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди Дня працівника соціальної сфери отримали М. В. Білей, О. І. Черепаня, Е. В. Шкріба та Н. Г. Герасимчук.
Розділити радість урочистості завітали і учні Свалявської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, які подарували присутнім невеличку концертну програму, запросивши усіх помандрувати разом із ними до „Планети старості”, яку неможливо знайти на жодній мапі світу, єдиним путівником до якої є лише час. Їхній спів та декламування   віршів зворушили всіх до глибини душі. Такого натхненного виконання „Пісні про рушник” не чули вже давно, а під час читання поезій на очі мимоволі накочувалися сльози.  
Начальник управління праці та соціального захисту населення О.О. Соломко подякував за допомогу та підтримку, яку надає влада району очолюваній ним структурі. В свою чергу голова райдержадміністрації Г. П. Уліганинець запевнив, що влада націлена на плідну співпрацю. Ось на такій мажорній ноті і закінчилося свято людей, котрі зігрівають інших теплом своїх сердець.
 

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com