Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  17 листопада – День студента

Незабаром в Свалявському коледжі –   свято
Чи знаєте ви, що нашій планеті 13 мільярдів років? Таку інформацію я дізналася, побувавши у Свалявському технічному коледжі НУХТ, де нещодавно проходило відкрите заняття, присвячене Дню астрономії. На нього   завітала науковий співробітник кафедри оптики Ужгородського національного університету Е. В. НОВАК. Як повідомила студентам Ельвіра Василівна, небезпечного зіткнення з кометою, що наближається до Землі і за прогнозами вчених опиниться у радіусі руху земної кулі у 2032 році, вдасться уникнути, оскільки потужні землетруси, що відбулися впродовж останніх десятків років змістили вісь планети на два градуси, тож науковець цілком упевнена, що кінець світу нам не загрожує.
Спостерігаючи, з якою цікавістю в аудиторії слухають лекцію, мимоволі згадала час, коли сама була студенткою УжНУ і зайвий раз переконалася у правдивості твердження, що студентські роки – найкращі. Саме тут здобуваєш знання, які допоможуть   реалізувати себе в обраній професії, а ще вчишся жити самостійно і знаходиш нових друзів, пам’ять про яких пронесеш через усе життя. Студенство – це не   тільки   безкінечне гризіння граніту науки, а й пора свята та відпочинку. А святкувати у СТК НУХТ справді вміють, тим більше, що незабаром відзначатимуть День студента. Ось що про своє ставлення до навчального процесу та підготовку до свята   розповіли студенти.
Марія Плоскіна, ІІ курс, спец. «Економіка підприємства»:
До вибору професії мене спонукала любов до точних наук. Минулого року я стала призеркою районної олімпіади з математики, тому із вибором професії визначилася досить швидко. Навчальний процес мені дуже подобається, адже тут нам розповідають багато цікавого. Моїми улюбленими предметами є „Економіка підприємства”, „Математика”, „Бухгалтерський облік”. А ще я – член студентського активу, тому хочу запросити всіх відвідати наше свято. У концертній програмі – пісні, танці, декламування віршів. Та, думаю, головною інтригою вечора стане підведення підсумків конкурсу „Міс та Містер коледжу”, під час якого журі обиратиме кращих студентів.
Віталій Костенко, І курс, спец. «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж»:
Ким хочу бути, визначив досить давно. Із розвитком глобального прогресу стає зрозуміло, що без знання комп’ютерних технологій не обійтися. Рідні та друзі одноголосно радили вступати до Свалявського технічного коледжу НУХТ, адже тут готують кваліфікованих спеціалістів. Мені вдається показувати нормальну успішність, та й у кожного викладача до студентів свій індивідуальний підхід, тож перебігом навчального процесу задоволений. А ще тут є всі умови для реалізації творчого потенціалу, адже студентський актив постійно проводить, організовує свята, що не може не подобатись.
Едіта Керестень, ІІ курс, спец. „Економіка підприємства”:
Обрана мною професія користується популярністю на ринку праці і є престижною. Та я вважаю, що в Україні недостатня кількість фахових спеціалістів у цій галузі, а саме від їхньої кількості залежить стан економіки держави. З питань кадрової підготовки наш коледж цілком може конкурувати з іншими престижними навчальними закладами області. Крім того, у випускників великі перспективи, адже студенти, які отримали диплом молодшого спеціаліста, можуть продовжити навчання у Київському національному університеті харчових технологій.
Зазирнувши за лаштунки репетиційного залу, помітила, як відповідально всі готуються до виступу. Видовище дійсно вражаюче. Та, як кажуть, краще один раз побачити, аніж сто разів почути. Тож від імені всіх студентів хочеться сказати: „Ласкаво просимо!”.

Наталія МАЛЕТИЧ.  

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com