Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Вівторок, 19 Лютий 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шана за материнську працю
Для кожної людини образ матері є найріднішим, найдорожчим і найдобрішим, а любов до неї – вічна та безмежна. Ніколи не перестане звучати в душах кожного материнська колискова, пісня про матір, ми завжди пам’ятатимемо її мову, руки, ласку, усмішку й доброту.
Матерям району, які виростили і виховали до 8-річного віку п’ятеро і більше дітей, минулої п’ятниці відповідно до Указів Президента України Віктора Януковича було вручено ордени „Мати-героїня” і посвідчення. За материнську   самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку це почесне звання присвоєно Олені Павлівні Стецович з Плоского та Нелі Михайлівні Кримко з Ганьковиці.
Матерів-героїнь з визначною подією у їхньому житті щиро привітав голова райдержадміністрації Георгій Уліганинець. Він запевнив, що місцева влада докладе зусиль, аби багатодітні сім’ї мали належні умови для гідного виховання дітей, закликав зберігати сімейні і суспільні цінності. Бо у міцній, духовно багатій родині – майбутнє України.
Високі нагороди матерям-героїням вручив заступник голови ОДА Віктор Феєр. Вітаючи їх, Віктор Іванович наголосив, високе звання не тільки багато до чого зобов’язує, але й гарантує дуже потрібні нині жінкам, які виховують чимало дітей, соціальну і всебічну підтримку. Це – як дяка за виконану високу місію жінки, які є гордістю нашого краю. Він побажав берегиням здоров’я, щастя у дітях та внуках.
В урочистостях з нагоди вручення нагород багатодітним матерям взяли участь перший заступник голови РДА Юрій Кошеля, заступники Едіта Грабар та Михайло Таліян, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Сокач.
Вітаючи матерів з відзнакою, Едіта Василівна, зокрема, наголосила, що Господь Бог дарував їм величну місію – продовжувати рід людський. На жаль, не всі жінки мають таке щастя... А ви особливо щасливі, бо не лише народили, а й виховали діточок, які нині мають шанувати вас, любити. Хочу подякувати та низько вклонитись вам, а вашим дітям побажати, щоб пам’ятали, шанували і ніколи не соромились вам говорити, як люблять вас. Здоров’я, родинного затишку, добробуту, впевненості у завтрашньому дні та Господнього благословення вам і вашим родинам.
Потім за чашкою кави зав’язалась задушевна розмова. Винуватиці торжества щиро дякували за визнання їхньої материнської праці, розповідали про свої родини. Вісімдесятирічна Олена Павлівна хвалилась, що виростила шестеро дітей, має одинадцять внуків і дванадцять правнуків. Всі вони розійшлись по світу, але приїжджають на свята до мами, бабусі і прабабусі.
Неля Михайлівна ще немає внуків, однак діти повиростали, здобули освіту і зараз всіляко допомагають рідній неньці, адже їй самотужки доводиться справлятись з житейськими проблемами. Бо минуло сім років, як не стало її чоловіка.
Матері-героїні залишились задоволеними, адже разом з орденами вони отримали розкішні букети троянд і теплі, щирі побажання здоров’я, щасливих років життя.

Любов ПАПІШ. 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com