Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Понеділок, 24 Лютий 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Серед переможців конкурсу «100 кращих товарів України» — мінеральна вода "Свалявська" та оздоровчий

Днями в Києві були підбиті підсумки щорічного престижного Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України».

12 листопада в Києві відбулося нагородження переможців та лауреатів конкурсу, що проводився протягом трьох днів в "Українському домі" і був організований Держкомітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики.
Приємно відзначити, що серед цьогорічних переможців конкурсу "100 кращих товарів України" є й закарпатці.
Зокрема, свалявська фірма з виробництва мінеральної води ТОВ "Прогрес-С" стала переможцем у номінації "Продовольчі товари" за мінеральну воду "Свалявська".
Відповідний диплом вручили директорові ТОВ "Прогрес-С" Олександрові Дідовичу. Нагадаємо, що торік мінеральна вода "Свалявська" стала лауреатом конкурсу.
Крім того, на конкурсі визнано високу репутацію оздоровчого комплексу "Петрівська слобода", зведеногг відомим університетом "Україна" на околиці Міжгір»я — житловому масиві Прохідне. А точніше — в урочищі Квасівський, назва якого походить від тутешнього цілющого мінджерела. Успішно пройшовши всі етапи умов конкурсу   "100 кращих товарів України 2010 року", оздоровчий комплекс "Петрівська слобода" став переможцем в номінації "Роботи або послуги, які виконуються чи надаються у побутовій та виробничій сферах", заслужено здобувши диплом та статуетку-кубок, що їх вручили представниці університету "Україна" Ірині Таланчук та директору комплексу Василю Марковичу.
 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Економіка України - шлях до демократизації,солідарні підходи

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com