Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Проведено акцію „За чисте довкілля”
Питання поліпшення санітарного стану, благоустрою населених пунктів району знаходиться на постійному контролі у першого заступника голови райдержадміністрації Ю. М. Кошелі та постійно обговорюється на нарадах за участю керівників відповідних служб, виконкомів місцевих рад, підприємств, організацій та установ району.
Райдержадміністрацією закріплено відповідальних осіб з числа представників райдержадміністрації, санітарно-епідеміологічної станції та дільничних інспекторів районного відділу внутрішніх справ за населеними пунктами для контролю за виконанням робіт із озеленення та санітарного очищення. Комісією буде проведено перевірку населених пунктів, а результати проаналізовані на нараді при першому заступнику голови райдержадміністрації. При незадовільному санітарному стані територій населених пунктів санітарною службою будуть застосовуватись адміністративні міри та штрафні санкції у розмірі до 25-ти неоподаткованих мінімумів. Злісні порушники санітарних норм і правил будуть викликатись на засідання адміністративних комісій та притягатись до відповідальності.
На виконання доручення голови райдержадміністрації від 15.11.2010 № 01-8/99   розроблено план заходів від 16.11.10 року „Щодо проведення безстрокової   кампанії „За чисте довкілля” та створення нових зелених насаджень у межах населених пунктів Свалявського району 18-19 листопада   2010 року».                    
Відповідно до розроблених заходів з висадки дерев в осінній період працівники райдержадміністрації спільно з виконкомами місцевих рад 18-19 листопада 2010 року провели кампанію „За чисте довкілля”. В ці дні було висаджено 760 саджанців різних порід дерев, до робіт залучено 307 чоловік. Зокрема, на території Свалявської міської ради висаджено 100 саджанців на сміттєзвалищі, міському кладовищі та вздовж дороги між Драчином та Свалявою. Саджанці дерев висаджені біля загальноосвітніх шкіл, ДНЗ, стадіонів, адмінбудинків   Сускова, Голубиного, Солочина, Березників, Тибави, Стройного. Нові дерева з’явились і на територіях Полянської, Плосківської, Родниківської, Ганьковицької, Дусинської, Керецьківської і Неліпинської сільських рад. Санітарія населених пунктів – обличчя нашого району, його візітівка. Тому всім нам слід дотримуватись елементарних норм співжиття, робити села чистими і зеленими.

Любов МИГОВИЧ,
начальник відділу   містобудування,
архітектури та ЖКГ.   

Промислові підприємства Свалявщини

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com