Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 06 Грудень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

У кожного своя дорога до храму

В останні роки люди почали повертатись до церкви, до Бога. На Свалявщині будується багато храмів. Поряд з православними зводяться греко-католицькі. Нові споруди виросли в Сускові, Неліпині, а у нашому місті – греко-католицький собор. І відрадно відзначити, що між мирянами різних конфесій нашого району нема ворожнечі. У кожного своя дорога до храму.
П’ять років тому у   мікрорайоні лісохімкомбінату з допомогою колишнього директора І. І. Гештеня та його заступника з будівництва І. І. Ониська було споруджено каплицю. Невелика споруда прикрасила вулицю Менделєєва. Навколо неї багато квітів, декоративних кущів люб’язно посаджених жінками-прихожанками храму Е. Носалик, Т. Онисько, М. Дребітко, О. Дюричко, О. Міндей та іншими. На перше богослужіння прийшло близько 100 чоловік, а невеличкий храм вміщає лише 50. Тому вирішили зробити літню добудову. Тут проходять богослужіння у свята і будні. Є день материнської молитви, служіння за душами померлих і за здоров’я живих, за Україну, її народ і його добробут.
Нещодавно на служіння до храму після закінчення Ужгородської духовної семінарії прибув молодий священик отець Олег. Його щира проповідь Слова Божого, мудрість і відданість своїй справі підкорили мирян. Капличка стала оберегом духовності, храмом віри. Сюди приходять люди похилого віку і молодь. Вони єднаються у молитві і злуці з Богом.

Надія ЧУБІРКО.

 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com