Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Грудень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Освячено ще один храм у нашому краю
14 листопада ознаменувалося довгоочікуваною подією для мешканців Родниківки. Адже в цей день єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії освятив храм на честь Пресвятого Серця Ісуса та Святого Михайла Архистратига. І відтепер в селі будуть два храмові празники.
Будівництво церкви розпочалося ще у 2005 році тодішнім парохом о. О.Дуфинцем. За ці п’ять років важко давалося місцевій громаді долати труднощі, які виникали в процесі будівництва, зокрема у фінансовому плані. Та, завдячуючи старанню і допомозі правлячого єпископа Мілана Шашіка і місцевим меценатам, вдалося звести величну споруду храму.
Серед місцевих спонсорів хочеться відзначити голову Свалявської райдержадміністрації Г. П. Уліганинця, голову райради М. І. Воронича, заступників голови РДА Ю. М. Кошелю та Е. В. Грабар. Свою лепту внесли також Полянський сільський голова І. І. Дрогобецький, колишній директор Свалявського заводу мінеральних вод, а нині Плосківський сільський голова В. В. Мориляк. Не можна не згадати головних лікарів санаторіїв „Квітка полонини” П. П. Ганинця та „Сонячне Закарпаття” – І. І. Немеша, директорів ТОВ „Аква Поляна” В. В. Суботовського, Ужгородського коньячного заводу – В. В. Гісема, Плосківської ЗОШ І–ІІІ ступенів – П. І. Лізанця, а також І. І. Гнатковича, С. В. Арендаша, І. В. Больбана, М. М. Туряницю, Ю. М. Півкача, які всіляко допомагали, аби успішно довести будівництво до завершення. Відзначився також чудовими різьбярськими роботами О. І. Чучка.
Теплими віршованими рядками зустріла владику молодь та привітальним словом звернувся до єпископа місцевий парох о. Микола Кость. Розділити радість вірників села Родниківки прийшло багато духовенства, заступник голови РДА Е. В. Грабар, мешканці з навколишніх сіл та районів краю.
Після закінчення літургії владика щиро подякував отцям, які активно потрудилися на зведенні храму: це і місцевий парох О. М. Кость, і О. Г. Хваста. Згадав єпископ і покійного вже о. Василя Бабинця, який також брав активну участь у закладанні першого каменю під майбутній храм. Не обминув увагою   Мілан Шашік і всіх меценатів, завдяки внескам котрих наш край поповнився ще однією святинею Божого храму, нагородивши їх подячними архієрейськими грамотами.
Іван КОЗАР. 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Економіка України - шлях до демократизації,солідарні підходи

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com