Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Неділя, 21 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Європейська інтеграція   – шанси та перспективи

Українська зовнішня політика набуває нових рис. З кожним місяцем вона все більше набуває рис послідовної та прагматичної лінії, спрямованої на захист національних інтересів та євроінтеграцію. Своєю політикою та діями Президент Янукович наочно доводить, що він політик європейський, котрий вчинками, а не словами виборює Україні повноправне місце серед держав Європи.
Що не кажіть, але сьогодні наша держава вже не нагадує країну, яку роздирають політичні протиріччя, а економіка продовжує пікірувати у безодню. Поступово Україна починає вибиратись з тієї ями, до якої її загнали невдахи-політикани. І в цьому повністю заслуга Президента Віктора Януковича, котрий поставив питання руба: або влада працює над реформами та іміджем України, або глава держави знайде інших людей, кому під силу виконання таких завдань.
Реформи йдуть. Влада – єдина у лінії дій. Нарешті, закінчився безлад, що панував в останні роки в Україні. Звісно ж, на це не могла не звернути увагу Європа,   зацікавлена у   сильній та прогнозованій Україні. Час вже залишити безвідповідальність позаду і завжди пам’ятати про неї, щоб не допустити помилок у майбутньому.
Життя показує, що Президент Янукович не збирається повторювати помилок своїх попередників. Навпаки, сьогодні політика Глави нашої держави служить найкращим прикладом того, що вихід з кризи є. Просто потрібно відповідально ставитись до своїх обов’язків.  
Так, Президент України вже встиг діями, а не словами довести, що пріоритетом для нашої держави була, є і залишається саме європейська інтеграція. Україна має, нарешті, стати повноправною частиною Європейського Союзу.
Про зацікавленість політикою Президента України свідчить той факт, що Рада міністрів іноземних справ ЄС дійшла висновку щодо візового діалогу з Києвом. Так, поважні європейські мужі вважають, що зараз саме час перейти до так званої операційної фази. Це значить, що Україна має надати План дій для переходу до безвізового режиму з країнами Шенгенської зони.
2010 рік виявився багатим на візити представників ЄС до України. Так, лише з початку поточного року 7 єврокомісарів відвідали нашу державу. За президентства Ющенка нормою вважалось 1–2 візити. Після   приходу до влади Віктора Януковича ситуація кардинально змінилась: Європа сприйняла прагматичну політику нового українського Президента. ЄС розуміє, що українська влада почала, нарешті, виконувати зобов’язання як перед громадянами України, так і перед європейською спільнотою. Тепер ми чекатимемо на відповідь Європи.
Експерти і політики вже встигли охрестити саміт Україна–ЕС доленосним. Головними питаннями, які обговорювалися   у Брюсселі стали створення вільної зони торгівлі між нашою державою і Євросоюзом, хід українських реформ та візовий режим. За словами комісару ЄС з питань розширення Штефана Фюле, Європа дуже сподівається на успіх спільного з Україною саміту.
Сьогодні європейська інтеграція – це вже не мрія, а дійсність. Україна поступово, але впевнено, крок за кроком, починає «ставати на ноги», діяти прагматично та наполегливо.   Є всі підстави говорити про відновлення довіри Старого Світу до дій української влади, яка намагається не обіцяти, а виконувати. Команда Президента працює і дотримується єдиної чіткої лінії. Доказом ефективності влади може служити так звана «матриця Фюле» - набір короткострокових та середньострокових реформ, виконання яких Європа вимагає від України. На сьогодні вже виконано всі короткострокові реформи і 10 з 15 середньострокових. І це вже результат! А європейці звикли говорити про будь-яку владу по результатам.
Головним досягненням Віктора Януковича на посаді Президента України можна вважати повернення саме європейської довіри до нашої держави. За цим, як правило, слідують активні дії, що мають задовольнити всіх. Ми стоїмо на порозі подій, які відкривають нам такий жаданий шлях до Європи.

Роман Середа. 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com