Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 18 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  03.12.2010Голову районної ради обиратимуть на другому засіданні сесії

У четвер відбулося перше пленарне засідання новообраної районної ради шостого скликання, яке відкрив голова районної виборчої комісії Володимир Клемонца.
Головуючий повідомив, що з 28 новообраних депутатів районної ради на сесію з’явилося 27. На засідання було запрошено голову райдержадміністрацію Георгія Уліганинця, заступників голови РДА та окремих начальників відділів,   голову районної ради п’ятого скликання Михайла Воронича, голів територіальних громад, керівників правоохоронних і контролюючих органів, працівників засобів масової інформації, акредитованих районною радою.
Пропонується затвердити такий порядок денний:
1. Про голову Свалявської районної ради шостого скликання.
2. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові Свалявської районної ради.
3. Про заступника голови Свалявської районної ради шостого скликання заступнику голови Свалявської районної ради.
4. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування.
Голова районної виборчої комісії виступив з інформацією про підсумки виборів та їх результати. Що ж до складу ради, то до неї ввійшло 14 депутатів від Єдиного Центру, 10 – від Партії регіонів, 4 – від ВО „Батьківщина”. Володимир Андрійович щиро привітав новообраних депутатів, побажав їм плідної і конструктивної роботи, толерантності, мудрості у прийнятті рішень.
Після оголошення головою районної виборчої комісії інформації про підсумки виборів, депутатам було вручено значки та депутатські посвідчення.
Для продовження роботи сесії обрано тимчасову президію з членів партій, які представлені в районній раді, – Володимира Станковича, Едіту Грабар, Івана Сая.
Головуючий на сесії Володимир Станкович від імені депутатів, голів територіальних громад щиро подякував голові та членам виборчої комісії за роботу, яку гідно виконали під час проведення виборів 31 жовтня і запросив у президію голову райдержадміністрації Георгія Уліганинця та депутата обласної ради Владислава Адама.
Було обрано секретаріат сесії в складі Юрія Бруняка, Василя Поповича та Миколи Кіта.
Далі депутати розглянули і затвердили порядок обрання голови районної ради. З своїми пропозиціями щодо внесення кандидатів на посаду голови райради в бюлетень для таємного голосування виступили від Єдиного Центру Іван Гартавел, який запропонував кандидатуру Володимира Станковича, від Партії регіонів Едіта Грабар – Юрія Кошелю, від ВО „Батьківщина” Микола Кіт – Івана Сая. Ці кандидатури й були внесені в бюлетені для таємного голосування. Згадно затвердженого порядку обрання визначено, що таємне голосування проводиться   окремо по кожній кандидатурі.
Було створено лічильну комісію у складі Івана Кеменяша, Олександра Рущака, Михайла Таліяна, Василя Вальо, Івана Гартавела. Слово взяв депутат Владислав Безик, який запропонував, поки лічильна комісія вестиме підготовчу роботу до голосування, зробити перерву.
Після перерви відразу слово взяв головуючий, кандидат на посаду голови Володимир Станкович, який відзначив, що не може погодитися з таким ходом перемовин і знімає свою кандидатуру на голову районної ради.
Голова лічильної комісії Василь Вальо ознайомив з протоколами лічильної комісії № 1, № 2 та порядком проведення таємного голосування, після чого розпочинається ця процедура. Першим голосували за кандидатуру Юрія Кошелі. Після відкриття скриньки виявилось, що за нього віддали свої голоси 14 чоловік. Проти і недійсних бюлетенів не було. Не взяли участі в голосуванні депутати від партії Єдиного Центру, однак ніхто не пояснив ситуацію. Потім депутати голосували за третю внесену кандидатуру – Івана Сая, який також набрав 14 голосів, бо ситуація з депутатами від партії Єдиного Центру повторилася.
Микола Кіт запропонував сесію не закривати, а перенести її.
Володимир Станкович подякував голові районної ради п’ятого скликання Михайлу Вороничу, виконавчому апарату, депутатському корпусу за плідну, самовіддану працю протягом чотирьох з половиною років. Голова райдержадміністрації Георгій Уліганинець запропонував надати слово Михайлу Івановичу, який, зокрема, наголосив, що йому дуже шкода, що сьогодні не обрали голову районної ради, адже є ряд питань, які потрібно вирішувати терміново. Треба знаходити достойного кандидата, адже обирається голова не на один рік. Необхідно проводити консультації і чимшвидше доходити консенсусу.
Після виступу Михайла Івановича, головуючий на засіданні Володимир Станкович оголосив про завершення роботи першого засідання першої сесії районної ради шостого скликання.
Друге засідання районної ради відбудеться 7 грудня. 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com