Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Районний етап Всеукраїнської виставки декоративно – ужиткового   і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
     
    25-26 листопада   у районі пройшов перший етап Всеукраїнської виставки декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтва « Знай і люби свій край».
    Метою виставки – конкурсу були підтримка та розвиток декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва,сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді , художньо – естетичне виховання учнівської
молоді , пробудження в неї поваги до національної культурної спадщини.
    Незважаючи   на два напрями дебютної виставки – конкурсу   «Декоративно – ужиткове мистецтво» та «Образотворче мистецтво» , роботи не могли не вразити   своєю різноплановістю. Було представлене бісероплетіння , вироби з тіста , декоративний розпис , ткацтво , в»язання , оригамі , живопис , скульптура і ще багато чого цікавого ,зроблено талановитими школярами власноруч.
      Оригінальними   та неповторними членами журі відмічено роботи гуртка «Рукоділля» Полянської ЗОШ (керівник Ребриш Т.Г. ), цікавою була експозиція Свалявської гімназії( керівник гуртка Креба В.В.),різноманітністю технік виконання та майстерністю відрізнялися роботи Дусинської ЗОШ( керівники Мага В.І. , Коневич Х., )та районного Будинку школярів ( керівники Пецкар Т.В., Гриценко Н.В.Мішко Ю. П.   ).Серед призерів   роботи учнів Голубинської ЗОШ,Росошанської ЗОШ, Свалявської ЗОШ №1 та Свалявської ЗОШ №3.
    Із 200 експонатів, представлених на виставку , 40   найбільш оригінальних робіт втішили маленьких майстрів дипломами та призами і будуть представлені на обласному етапі Всеукраїнської виставки – конкурсу «Знай і люби свій край».
    Подібні виставки – конкурси є приємною подією у житті як дітей , так і дорослих. Завдяки таким заходам з»являється можливість пошуку талановитих учнів , виробами   котрих маємо змогу милуватися .Адже жоден талант не має бути «закопаним у землю»,   а кожна дитина має отримати свій шматочок успіху.  

Ж. Ярчич , директор районного Будинку школярів

Фотогаларея 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Економіка України - шлях до демократизації,солідарні підходи

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com