Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 18 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Турбота, що матеріалізувалася

Спробували себе в ролі волонтерів й учні Свалявського будівельного ліцею. За словами керівника цього освітнього закладу Михайла Гуловича, все розпочалося з того, що депутат обласної ради від Партії регіонів Орест Туркевич охоче зголосився долучитися до благодійної акції, організованої Свалявською райдержадміністрацією з нагоди Всеcвітнього дня волонтерів і надав майбутнім столярам матеріал для виготовлення столів та лавочок для мешканців стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання Свалявського територіального центру соціального обслуговування. Із цієї деревини учні групи №5 (майстер виробничого навчання Михайло Сенюта) наразі виготовляють елементи інтер’єру, які можна буде винести в теплу пору року на подвір’я.

Всесвітній день волонтера на Свалявщині: учні спробували себе в якості добровольців

Завдяки старанням райдержадміністрації поступово стають ближчими міжнародні та всесвітні дні, які в багатьох країнах заведено відзначати, бо кожен із них має на меті привернути увагу громадськості до якоїсь конкретної проблеми, вшанувати тих, хто присвятив своє життя добрим справам чи увійшов в історію як винахідник. Зокрема 1 грудня низкою заходів, організованих районною виконавчою владою, нам всім нагадали про проблеми поширення ВІЛ/СНІДу. А вже 2 грудня з ініціативи заступника голови райдержадміністрації Едіти Грабар у районі вперше відзначили Всесвітній день волонтерів. Причім не обмежилися інформаційними заходами, а учні шкіл та Свалявського будівельного ліцею мали змогу долучитися до волонтерської діяльності, зробивши добрі справи для літніх людей.
Молодість в гостях у старості: не парадокс, а милосердя
Минулого четверга учні міських шкіл № 1, 2 та 3, а також Голубинської ЗОШ І–ІІ ступенів навідалися в стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання Свалявського територіального центру соціального обслуговування, що на вулиці Верховинській у Сваляві. З собою, як і годиться, прихопили гостинці та подарунки: тістечка й інші солодощі, а також аплікації та малюнки, які заздалегідь виготовили самотужки спеціально з цієї нагоди. Ще й концертом потішили діти стареньких. Разом зі своїми наставниками вони підготували цілісні тематичні програми з віршами і піснями, теплими словами подяки та поваги, адресованими присутнім у залі літнім людям.
Поки одні учні виступали з концертом, інші – найбільш креативні та з вміннями гарно малювати – в іншому приміщенні в режимі реального часу, тобто тут і зараз, створювали своєрідний плакат, присвячений Всесвітньому дню волонтерів. Треба віддати належне школярам: із непростим завданням вони впоралися блискуче. Плакат із елементами аплікації вийшов дуже позитивним, світлим і цілком віддзеркалив ідею авторів цього проекту – коли ти твориш добро, то й сам від цього відчуваєш неабияку втіху, навіть на душі якось стає легше, а довколишня буденність розфарбовується яскравими барвами.    
Звісно, школярі зворушили аудиторію своїм щирим виявом уваги, якої так потребують жителі цього особливого закладу, що став для них домівкою, а його працівники – родиною. А діти – можна було помітити – хвилювалися, усвідомлюючи, яким важливим для літніх людей був їхній візит. Бо ж не щодня замолоду більшість із нас має час і настрій задуматися над філософською глибиною рядків із пісні у виконанні Віталія Білоножка: «Задивилась молодість в дзеркало радості. І не бачить ще молодість старості». Та якщо молодь на мить відійде від люстра радості і захоче подарувати часточку своєї кипучої енергії і гарний настрій тим, хто вже зустрів старість, то зрозуміє важливі речі.  
День відвідин стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання Свалявського територіального центру соціального обслуговування видався доволі похмурим – мокрий сніг, пориви вітру, різке похолодання, кажучи мовою метеорологів – діти, які поверталися після зустрічі (організатори подбали про підвіз юних волонтерів мікроавтобусом), випромінювали радісний настрій. Ніби й не вирувала негода надворі.
Турбота, що матеріалізувалася
Спробували себе в ролі волонтерів й учні Свалявського будівельного ліцею. За словами керівника цього освітнього закладу Михайла Гуловича, все розпочалося з того, що депутат обласної ради від Партії регіонів Орест Туркевич охоче зголосився долучитися до благодійної акції, організованої Свалявською райдержадміністрацією з нагоди Всесвітнього дня волонтерів, і надав майбутнім столярам матеріал для виготовлення столів та лавочок для мешканців стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання Свалявського територіального центру соціального обслуговування. Із цієї деревини учні групи № 5 (майстер виробничого навчання Михайло Сенюта) наразі виготовляють елементи інтер’єру, які можна буде винести в теплу пору року на подвір’я. 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com