Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 17 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головою районної ради обрано Івана Гартавела

На друге засідання першої сесії районної ради шостого скликання, яке відбулося 7 грудня о 9.00 годині, з 28 депутатів з’явилося 14. Як заявила головуюча Едіта Василівна Грабар, сесія є неправомочною. Користуючись нагодою, вона привітала всіх депутатів, голів територіальних громад та працівників районної ради з професійним святом, побажала міцного здоров’я, терпіння, наснаги, аби на території ваших населених пунктів процвітали мир, благополуччя, добро. Головуюча також повідомила, що про дату та час проведення наступного засідання буде повідомлено додатково..
Третє засідання першої сесії районної ради відбулося того ж дня о 15.00 годині. З 28 депутатів з’явилося 26. На нього було запрошено голову райдержадміністрації Георгія Уліганинця, заступників голови РДА та окремих начальників відділів, голову районної ради п’ятого скликання Михайла Воронича, народного депутата України Олександра Кеменяша, голів територіальних громад, керівників правоохоронних і контролюючих органів, працівників засобів масової інформації, акредитованих районною радою. Було обрано секретаріат сесії в складі Юрія Бруняка, Василя Поповича та Миколи Кіта.
Головуюча Едіта Василівна Грабар пропонує доповнити порядок денний 6 додатковими питаннями, які вирішено винести на розгляд депутатів за результатами консультацій з представниками партій. Затверджено регламент роботи сесії   та внесено зміни до складу лічильної комісії.
Відтак депутати приступили до розгляду порядку денного і першим питанням, яке пропонувалось розглянути, стали вибори голови районної ради.
Депутат найчисельнішої в райраді партії Єдиного Центру Володимир Станкович запропонував на цю посаду кандидатуру Івана Йосиповича Гартавела. Поки лічильна комісія готувалась до проведення процедури таємного голосування, слово взяв Іван Йосипович. Він, зокрема, зазначив, що потрібно об’єднати зусилля всіх партій, аби зробити все для процвітання Свалявщини, висловив думку, аби на сесіях панували дружба і взаєморозуміння, приймались обдумані, виважені рішення.
Голова лічильної комісії Василь Вальо ознайомив з протоколами лічильної комісії № 5, № 6 та порядком проведення таємного голосування, після чого розпочинається ця процедура.
За те, аби новим головою районної ради став Іван Йосипович Гартавел, із 26 депутатів, які взяли участь у таємному голосуванні, віддали голоси 26. Новий голова складає присягу посадової особи місцевого самоврядування і приступає до виконання своїх повноважень.
Новообраний голова ради подякував депутатам за висловлену йому довіру.
Потім депутати під головуванням нового голови районної ради приступили до наступних виборів – але цього разу заступника. На цю посаду новообраний голова запропонував представника від Партії регіонів Василя Георгійовича Поповича. За нього, а голосування було також таємним, свої голоси віддали 22 депутати.
Депутати присвоїли п’ятий ранг посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради і сьомий – його заступнику.
Затим депутати приступили до розгляду питання про утворення постійних комісій районної ради. Головою постійної комісії районної ради з питань промислової політики, планування, туризму та рекреації обрано Владислава Михайловича Безика, членами – Ігоря Борисовича Загоруйка, Василя Васильовича Зварича, Василя Дмитровича Йовбака, Олександра Васильовича Рущака. Постійну комісію районної ради з питань фінансів та бюджету очолив Юрій Юрійович Бруняк, члени – Віктор Тиберійович Гайпел, Мирон Пилипович Гелетій, Микола Петрович Кіт, Михайло Йосипович Таліян. Головою постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я. та соціального захисту населення обрано Едіту Василівну Грабар, членами – Василя Васильовича Желізняка, Івана Івановича Кошелю, Ольгу Юріївну Кошелю, Віталія Миколайовича Фізера. Постійну комісію районної ради з питань земельного устрою, екології, раціонального використання природних ресурсів та управлінням майном спільної власності територіальних громад району очолив Юрій Михайлович Кошеля, члени – Василь Іванович Вальо, Павло Павлович Ганинець, Іван Іванович Кеменяш, Михайло Федорович Кривка. Головою постійної комісії з питань законності, правопорядку, регламенту, депутатської етики та гласності обрано Івана Івановича Сая, члени – Володимир Георгійович Станкович, Петро Іванович Лізанець, Іван Миколайович Немеш, Тетяна Іванівна Ступник, Олександр Владиславович Цуканов.
Голова райдержадміністрації Георгій Петрович Уліганинець привітав депутатів сьогоднішнього зібрання, логічним закінченням якого стало обрання голови районної ради. Сподіваюсь на співпрацю між двома гілками влади, адже виборці чекають від нас не конфронтації, а плідної роботи, взаєморозуміння, поваги один до одного, толерантності у подальшій праці.
Депутат Верховної Ради Олександр Кеменяш відзначив, що було приємно спостерігати як одноголосно обирали нового голову районної ради. Хотілося б, щоб і в майбутньому ви також були одностайні у прийнятті рішень. Що буде залежати від мене, я допоможу. Вітаю із закінченням виборної епопеї, успіху, удачі вам у роботі.
На цьому третє пленарне засідання першої сесії районної ради шостого скликання завершило свою роботу. 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com