Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 18 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

20 років – з турботою про людей

Свалявський районний центр зайнятості створено відповідно до рішення виконавчого комітету районної ради народних депутатів № 38 від 27.02.1991 року, прийнятого на виконання Закону Української РСР „Про зайнятість населення”.
Перше положення про Свалявський районний центр зайнятості затверджене головою виконкому Свалявської районної ради народних депутатів та погоджене тодішнім директором обласного центру зайнятості Людвігом Фрінтом. Воно було розроблене на основі Положення про Державну службу зайнятості в Українській РСР, затвердженого постановою Кабінету Міністрів УРСР від 24.06.1991 року № 47.
Свій початок служба зайнятості Свалявського району бере з відділу організаційного набору Свалявського райвиконкому, на базі якого в 1988 року було створено бюро з працевлаштування населення. До функцій цієї установи входило: збір вакансій, направлення громадян на працевлаштування на ці вакансії, перерозподіл трудових ресурсів шляхом організованого набору громадян (бригад) на різні види робіт (будівництво, лісосплав) за межі області та переселення сімей в Херсонську область і Приморський край.
Очолював бюро завідувач Василь Дмитрович Тимкович. У 1990 році на базі бюро з працевлаштування було створено госпрозрахункове бюро з працевлаштування з аналогічними функціями. Прийом працівників здійснювали 2 штатні одиниці управлінням праці облвиконкому.
Від дня утворення Свалявського районного центру зайнятості і на сьогодні його керівником працює Василь Дмитрович Тимкович, винятковою рисою характеру цієї людини є здатність працювати в будь-яких, навіть у найнезручніших умовах. Його невід’ємне почуття гумору допомагає в найскладніших ситуаціях зняти напругу, зосередити колектив на виконання поставлених завдань, які на перший погляд здаються занадто складними.
За двадцятилітній термін у Свалявському районному центрі зайнятості працювали відміні фахівці. Тепер тут сформовано сталий, професійний колектив спеціалістів, що налічує 22 працівника, 20 з яких – державні службовці. З перших років становлення служби і досі працюють Е. П. Чад – заступник начальника відділу сприяння працевлаштуванню, О. М. Ільницька – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, І. В. Галас – головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних,   Н. В. Коневич – провідний спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями, В. Ю. Мішко – провідний спеціаліст відділу   сприяння працевлаштуванню та І. Г. Малетич – водій. Відзначаються професіоналізмом, організаторськими здібностями, енергією та наполегливістю в роботі начальників відділів центру зайнятості В. В. Щерб’юк, О. Й. Грабар, М. М. Чернуха та   Н. Ф. Ключкович. Не виділяючи когось окремо, варто зауважити, що всі працівники   центру зайнятості виконують свої обов’язки професійно, творчо з ентузіазмом.
Спеціалісти служби володіють почуттям людяності, доброзичливості, з розумінням і тактовно спілкуються з клієнтами. Спільно з соціальними партнерами наш колектив реалізовує державну політику зайнятості населення, виконує завдання Програми зайнятості населення району та завдання обласного центру зайнятості.
За цей період змінювалися місцезнаходження, умови праці, технічне оснащення служби, пріоритетні напрямки роботи. На сьогодні служба зайнятості трансформувалася в сучасну, багаторівневу установу, яка в рамках своєї інформаційно-роз’яснювальної роботи використовує новітні методи та інформаційні технології. Стабільно зростає інтерес до інформації та сервісів, які представлені на Інтернет-ресурсах Державної служби зайнятості. Пріоритетними завданнями центру зайнятості є аналіз ринку праці району, інформування широкого загалу про тенденції на ринку праці, налагодження співпраці між службою, органами місцевого самоврядування, соціальними партнерами та роботодавцями в напрямках підвищення рівня зайнятості населення, а саме:
– організації та проведення оплачуваних громадських робіт;
– сприяння підприємствам, установам та організаціям в працевлаштуванні безробітних шляхом надання дотації, здійснення професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації працівників, відповідно до потреб виробництва;
– сприяння безробітним в започаткуванні власної справи шляхом одноразової виплати допомог по безробіттю.
За роки діяльності центру зайнятості склалися добрі, взаємовигідні партнерські стосунки з соціальними партнерами та роботодавцями. Найбільш плідна, тісна, багаторічна співпраця в реалізації державної політики зайнятості населення – із ТОВ „НВП „Грифсканд-Свалява”, ВАТ „Свалявські мінеральні води”, ПП „Мангуст”, КП „Овочі”, ТОВ „Форнетті Закарпаття”, приватними підприємцями, серед яких О. Б. Морозько, Т. О. Ключкович, Ю. С. Свистак та інші.
Крім цього, Свалявський центр зайнятості проводить спектр різноманітних інформаційних та профорієнтаційних заходів таких, наприклад, Дні центру зайнятості, Дні відкритих дверей, ярмарки професій, засідання за «круглим столом», профорієнтаційні уроки для учнівської молоді, міні-ярмарки вакансій, інформаційні семінари тощо, в тому числі й для осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Можна відзначити такі з них, як засідання за “круглим столом” на тему   “Профорієнтація як засіб укомплектування кваліфікованими кадрами об’єктів туристично-ресторанного бізнесу”, “Проблемні аспекти працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями”, ярмарки професій “Правильний вибір професії – твоє майбутнє”.
Мета цих та багатьох інших проведених заходів – підвищення рівня поінформованості населення, роботодавців, соціальних партнерів про діяльність, можливості та послуги, які надає центр зайнятості.
Велика увага приділяється професійній орієнтації молоді для свідомого вибору професії. З метою забезпечення пізнавальних інтересів молоді про професії з перших джерел проводяться презентації роботодавців на тему: „Робота шукає молодь”, професіографічні екскурсії на підприємства, встановлено   в ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 програмно-апаратний комплекс „Профорієнтаційний термінал”, презентація якого відбулася 14.12.2010 року. Найближчим часом ще дев’ять таких терміналів буде встановлено в школах району.
Багато різних змін зазнала наша служба за 20 років. Змінилися умови праці, запроваджено Єдину технологію обслуговування населення, Єдину аналітичну систему, визначено пріоритети в роботі, але незмінним залишається гасло нашого колективу – працювати на благо людей.

Ганна ІВАНОВЧИК,
заступник директора Свалявського районного центру зайнятості. 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com