Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 „У царстві доброти…”, або Як у центрі реабілітації дітей п’ятиріччя святкували

Ласкаво просимо!
Директор реабілітаційного центру О. П. Попович із посмішкою зустрічає гостей і запрошує всіх до просторої зали. Тут усе, починаючи від коридорного освітлення до старанно викладених на килимку м’яких іграшок, ніби промовляє: „У нас сьогодні свято, тож, ласкаво просимо!”.
У залі, як-то кажуть, „яблуку ніде було впасти”, адже на іменини прийшло багато друзів. Всі з нетерпінням чекали початку урочистої частини.

Повертаючись в руїни. Екскурс в історію
З вітальним словом виступила директор закладу, яка, подякувавши присутнім за відвідини, почала знайомити з історією обласного центру реабілітації дітей.
„П’ять років тому, коли все розпочиналося, ніхто не знав, що з цього вийде. У нас було все: ініціатива, фінансування, навіть розпорядження про створення закладу було підписане, та коли ми вперше, після напруженої „боротьби за „місце під сонцем” (раніше тут знаходилося стаціонарне відділення для одиноких та людей похилого віку), переступили поріг будівлі, то були шоковані – тут були руїни, у прямому смислі цього слова. Обшарпані стіни, стеля, від якої постійно щось відвалювалося, сміття та купа брухту, який доводилося переступати, а ще – трохи більше місяця для того, аби втілити у життя всі плани – позитиву замало, але відступати було нікуди”.
„Ми приїжджали сюди щодня і були тут майже до ночі, – підтримує Оксану Петрівну начальник служби у справах дітей ОДА С. С. Якімеліна. – Ми – ужгородці, поверталися додому, а я все думала про тих, хто тут залишався. Вдома я відігрівалась чаєм, а вони продовжували працювати у холодному приміщенні. Коли ж навідувались наступного дня, а тут робота „кипіла на повну”.
„Свій внесок у відбудову центру зробив кожен із нас, – говорить далі Оксана Петрівна, – від керівників обласної та районної служб у справах дітей, представників райдержадміністрації, до водіїв, які щодня допомагали у виконанні ремонтних робіт. Без їхньої підтримки та злагодженої роботи нічого б не вийшло. Функціонування установи – наша спільна заслуга». Як доказ, показує гостям товстий альбом, де зібрані фото з моменту заснування установи аж до сьогодення.

                  ВІ-ТА-Є-МО!      
А вітати таки справді є з чим. Адже за свою п’ятилітню історію через центр реабілітації пройшло майже півтори сотні дітей. Свої вітання керівництву закладу висловили начальник служби у справах дітей ОДА С. С. Якімеліна, заступник голови райдержадміністрації Е. В. Грабар, представник районної ради М. Н. Липак, начальник районної служби у справах дітей Г. І. Попович, завідувач обласного притулку для дітей смт. Батьово В. І. Цогла, представник кримінальної міліції у справах дітей І. І. Куля, директор Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 А. І. Вайдич.
Усі вони щиро бажали центру реабілітації дітей процвітання, адже мета його створення воістину благородна, і як показав час – дійсно потрібна, адже діти, які перебувають тут, стають щасливішими.  
 
Час розваг
Підопічні центру підготували всім сюрприз – концертну програму. Пісні та вірші у їхньому виконанні зворушили присутніх до глибини душі. Від щирості, з якою вони виконували номери, у присутніх на обличчі з’являлися сльози. Свій подарунок для дітей презентували учні дитячої школи мистецтв. Танці та інструментальне виконання творів мистецтва гармонійно доповнило піднесену урочисту атмосферу і стало приємною крапкою у кінці свята.
День підійшов до кінця і всі повернулися додому. Та у центру соціальної реабілітації дітей усе тільки починається. Адже п’ять років – зовсім дитячий вік, але добрим справам на його рахунку можна тільки позаздрити. Тож хочеться побажати казкового: „У царстві доброти всі жили довго і щасливо”.

Наталія МАЛЕТИЧ. 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Економіка України - шлях до демократизації,солідарні підходи

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com