Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Музика зміцнює здоров’я дитини

Сила музики – безмежна. Вона і розвиває, і стимулює розумову діяльність, і виховує естетичний смак, а ще лікує і допомагає зрозуміти себе.
Музичне мистецтво має свою мову звуків та інтонацій. Основний засіб вираження – мелодія – музична думка, що відображає різні стани, почуття, настрої.
Дітям потрібно вміти розслаблятися так само, як і дорослим.
Саме тому в своїй щоденній роботі педагоги обласного Будинку дитини використовують різні музичні твори, ігри, які допомагають малятам зміцнювати своє здоров`я. Спеціально зібраний музичний супровід – ліричні твори, спокійні мелодії з плавним ритмічним малюнком, неголосним звучанням, з частотою ритму допомагає дитині зосередитися на створюваних в уяві образах, відчути м’язове розслаблення, ритмізувати дихання. Полюбляють наші малюки музичні фізкультурні хвилинки, які забезпечують їм необхідну рухову активність, знімають фізичну і психологічну напругу й активізують інтелектуальну діяльність на занятті.
Під час різних режимних моментів використовуємо спонтанний рух під музику, де розвиваємо у вихованців емоційно чуттєву сферу, пам’ять, мислення, уяву, мовлення стимулюємо моторне і емоційне самовираження, знімаємо м`язові затиски. А музичні пальчикові ігри координують рухи обох рук, дають дрібну моторику.
Здоров’я дітей, його охорона, зміцнення та відновлення – одне з основних наших завдань. Використання музики як терапевтичного засобу в оздоровчій роботі з вихованцями допомагає нам повсякчас істотно оптимізувати цей процес.

Клара КУШТАН,
старший вихователь Будинку дитини. 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Економіка України - шлях до демократизації,солідарні підходи

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com