Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 19 Вересень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Музика зміцнює здоров’я дитини

Сила музики – безмежна. Вона і розвиває, і стимулює розумову діяльність, і виховує естетичний смак, а ще лікує і допомагає зрозуміти себе.
Музичне мистецтво має свою мову звуків та інтонацій. Основний засіб вираження – мелодія – музична думка, що відображає різні стани, почуття, настрої.
Дітям потрібно вміти розслаблятися так само, як і дорослим.
Саме тому в своїй щоденній роботі педагоги обласного Будинку дитини використовують різні музичні твори, ігри, які допомагають малятам зміцнювати своє здоров`я. Спеціально зібраний музичний супровід – ліричні твори, спокійні мелодії з плавним ритмічним малюнком, неголосним звучанням, з частотою ритму допомагає дитині зосередитися на створюваних в уяві образах, відчути м’язове розслаблення, ритмізувати дихання. Полюбляють наші малюки музичні фізкультурні хвилинки, які забезпечують їм необхідну рухову активність, знімають фізичну і психологічну напругу й активізують інтелектуальну діяльність на занятті.
Під час різних режимних моментів використовуємо спонтанний рух під музику, де розвиваємо у вихованців емоційно чуттєву сферу, пам’ять, мислення, уяву, мовлення стимулюємо моторне і емоційне самовираження, знімаємо м`язові затиски. А музичні пальчикові ігри координують рухи обох рук, дають дрібну моторику.
Здоров’я дітей, його охорона, зміцнення та відновлення – одне з основних наших завдань. Використання музики як терапевтичного засобу в оздоровчій роботі з вихованцями допомагає нам повсякчас істотно оптимізувати цей процес.

Клара КУШТАН,
старший вихователь Будинку дитини. 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com