Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 18 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


У Сускові освятили храм імені Кирила та Мефодія
19 грудня в Україні відзначають День святого Миколая Чудотворця. Цього року   греко-католицьким парафіянам с. Сускова цей день приніс ще один привід для радості – відбулося освячення храму імені Кирила і Мефодія.
Наріжний камінь будівлі було освячено у 2007 році, а цього року будівництво нарешті завершено.
Розділити радість з нагоди знаменної події завітав і преосвященний владика єпископ Мукачівський Мілан, який свого часу благословив усіх   на Божу справу. Зустрічали його адміністратор греко-католицької парафії с. Сускова о. В. Довганич разом з діточками, які привітали владику хлібом-сіллю та прекрасними віршами. Після освячення церкви та престолу владика відслужив Архієрейську службу у супроводі церковного хору.
Владиці співслужили: декан Свалявського деканату протоієрей о. М. Хваста, ставрофорний протоієрей о. Г. Хваста, адміністратор греко-католицької громади сіл Плоске та Родниківка о. М. Кость, ігумен Мукачівського монастиря ЧСВВ о. В. Довганич, ігумен Імстичівського монастиря ЧСВВ о. К. Рішко, адміністратор греко-католицької громади с. Порошково о. Д. Тулай, парафіальний сотрудник с. Клиновець о. Ю Палюх, сотрудник м. Свалява о. О. Серемчук, архідиякон о.М. Багіров.
Після Божественної літургії вл. Мілан та о. Василій висловили слова вдячності всім, хто долучився до будівництва церкви, і на знак подяки вручили Архієрейські грамоти В. Фенинцю, А. Горнодю,   В. Поповичу, П. Горнодю, В. Черепаничу та Й. Телізі, і запевнили, що будь-яка справа, зроблена на благо, не залишиться не поміченою у Господніх очах, а хористи заспівали „Многая літ” Папі Римському Бенедикту ХVI, вл. Мілану, всім вірникам та о. Василію, який протягом   всього будівництва показав себе як мудрий духовний наставник і повсякчас підтримував своїх вірників у нелегкій роботі.
Та найбільше свято сподобалось дітям, адже вони мали можливість не тільки дослухатися до праведних проповідей владики Мілана – кожна дитина отримала від Святого Миколая солодкий подарунок. Тож ніхто не залишився без уваги.
Урочисте освячення греко-католицького храму імені Кирила і Мефодія закінчилося, і люди почали розходитися по своїх домівках, але в їхніх очах було стільки радості і умиротворення, що ні в кого не виникало сумнівів: дива у цьому світі трапляються і вияв Божої любові – воістину найбільше з них.
   
Наталія МАЛЕТИЧ.

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com