Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

На варті справедливості
15 грудня в Україні відзначають День працівників суду. З цієї нагоди у великому залі засідань відбулося вшанування працівників судової сфери.
Урочисту частину розпочав в.о. голови Свалявського районного суду П. І. Уліганинець, який привітав колег зі святом. З вітальним словом до присутніх звернулася керівник апарату Свалявського районного суду, яка з нагоди професійного свята вручила грамоти помічнику судді В. С. Богдан, секретарю суду М. І. Машкаринець, секретарю судових засідань О. І. Дичці, друкарці Л. М. Коваль.
Привітати служителів Феміди завітали голова районної державної адміністрації Г. П. Уліганинець та голова райради І. Й. Гартавел, які підкреслили важливість судових структур у становленні держави та подякувавши всім за нелегку працю та професійну майстерність, за вагомі внески в роботі нагородили спільними грамотами суддю Г. К.   Личка, старшого секретаря суду М. М. Стегуру, секретаря судового засідання А. І.   Маринець, консультанта суду В. В. Маровді, Судового розпорядника О. Е. Сваровського.
До вітань приєдналася і заступник голови райдержадміністрації Е. В. Грабар, яка також подякувала всім хто віддано і чесно стоїть на варті справедливості та бореться за відстоювання громадських інтересів і побажала успіхів у досягненні нових звершень.
Керівники району запевнили, що зі свого боку робитимуть усе, для процвітання судової сфери.

Наталія МАЛЕТИЧ. 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com