Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 19 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

День Святого Миколая у Сваляві: казка, що ожила

Неділя, 19 грудня, порадувала сніжною морозною погодою. Саме той антураж, що потрібен в якості обрамлення для феєрії, присвяченої Дню Святого Миколая і створеної спільними зусиллями районної та міської влади.  
На святковий лад малечу налаштували вистава народного театру районного Будинку культури (керівник Маріанна Попович) „Чудотворець Миколай” і святковий концерт колективів художньої самодіяльності району, на які маленьких глядачів та їхніх батьків до зали районного Будинку культури запросили організатори.
Потім дійство перемістилося на площу перед Будинком культури, де на спеціально змонтованій сцені виступали народний фольклорний колектив „Свалявські музики” (керівник Павло Личко), народний вокальний ансамбль «Чарівниця» (керівник Євген Цанько), народний цирковий колектив „Едельвейс” (керівник Віктор Ясович) та дитячий хор, який до виступу готували черниці Свято-Кирило-Мефодіївського жіночого монастиря.
Коли місто почали огортати сутінки, святкове дійство наблизилося до кульмінації – дорослі і діти у центрі очікували на Святого Миколая у супроводі помічників. Всі присутні були заінтриговані. Картина очікування ніби ілюструвала слоган із популярного рекламного ролика „Свято наближається! Свято наближається!”.
Чудотворець примчав на санах, запряжених кіньми (цей незвичний транспортний засіб люб’язно надав санаторій „Квітка полонини”). Головного героя урочистостей та його почет – колону Миколайчиків, які крокували центральною вулицею міста, – захоплено зустрічала малеча. Було відчуття, що й доросла частина публіки на мить занурилася в атмосферу доброї зимової казки.
На сцену вийшли керівники міста та району, аби привітати присутніх із Днем Святого Миколая. Найкращі побажання жителям Свалявщини адресували міський голова Іван Ланьо, голова райдержадміністрації Георгій Уліганинець та голова районної ради Іван Гартавел.      
Ще більше пожвавлення, ніж парад Миколаїв, викликало анонсоване запалювання вогнів на новорічній ялинці. Мить – і прикрашене дерево освітили тисячі лампочок. А в небі над центром міста засяяли букети різнобарвних феєрверків.
Тим часом Миколай та його помічники вручали дітям подарунки – набори солодощів, надані міською радою.
Святкову програму продовжив концерт відомих гуртів і виконавців: Юрія Каналоша („Х-фактор”), Колі Сєрги, шоу-балету „Вікон”, Сергія Юзьківа, проведений за сприяння директора готельного комплексу „Квеле Поляна” Владислава Безика. 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com