Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 17 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Святкували охоронці правопорядку

Їхня служба складна і небезпечна, адже вони охороняють наш спокій і сон нерідко ризикуючи своїм життям заради громадської безпеки. Щоранку покидаючи свої домівки ніхто із них не упевнений на сто відсотків, що увечері повернеться додому цілий і неушкоджений, бо їхній фах – перший у списку професій підвищеного ризику.
Цього дня вони дозволили собі трохи відстати від звичного напруженого графіку і одягнувши на себе святкові мундири вирушили до Будинку культури де вшановували працівників міліції.
Урочисту частину розпочав начальник райвідділу внутрішніх справ України О. І. Гебеш, який привітав колег із професійним святом та поділився з присутніми успіхами і здобутками, яких далося домогтися за дев’ятнадцять років. А радіти і справді є чому адже за показниками розкриття злочинності Свалявський райвідділ міліції один із кращих у області, а це свідчить про те, що працівники цієї надважливої для суспільства структури гідно захищають честь мундира щоразу доводячи – вони справжні професіонали.
До привітань приєднався заступник начальника управління МВС у Закарпатській області Ю. Ю. Маковський. Подякувавши всім за самовіддану працю він висловив сподівання, що наш райвідділ і надалі триматиме обласну пальму першості і від імені начальника УМВС у Закарпатській області вручив міліціонерам новий комп’ютер.
Та сюрпризи на цьому не закінчилися. Підвищення службового рангу отримали 12, медалі „За сумлінну службу” І–ІІ–ІІІ ступеня 9, відзнаку МВС України „За відзнаку в службі” І– ІІ ступеня 2, грошову премію 7 співробітників міліції, а особовому кладу оголошено подяку.
Вшанувати охоронців правопорядку завітали і представники державної влади. Першим з вітальним словом до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Г. П. Уліганинець, який побажавши всім міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, сімейного затишку та Божого благословення на знак подяки нагородив спільними грамотами Свалявської райдержадміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди професійного свята Дня міліції Р. К. Рубеняна, М. І. Шелепа, І. І. Станковича, І. І. Машіку, В. Й. Шетелю. До привітань приєднався і голова райради І. Й. Гартавел, який нагородив грамотами районної ради П. І. Кучінку, О. В. Дешка, та О. В. Івко.
Теплі слова почули присутні і від міського голови І. І. Ланьо, який грамотою міської ради нагородив С. О. Катаєва, І. І. Селяника, В. М. Кобулея, та М. Д. Куруца. Представники влади ще раз привітали правоохоронців з професійним святом, наступаючими різдвяними та новорічними святами, а приємним заключним   подарунком для усіх став урочистий концерт.            
  Присвоєно чергові спеціальні звання 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com