Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Школярам буде легше обрати улюблену професію

Днями в ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 відбулася неординарна подія – урочисте відкриття першого в нашому районі профорієнтаційного терміналу, з допомогою якого учні зможуть легко й швидко в будь-який час ознайомитися із професіями на ринку праці, щоб у майбутньому обрати для себе ту, яка буде найбільш до душі і забезпечить роботою на все життя. За допомогою спеціального модуля можна буде довідатись і про різні заклади, де готують відповідних фахівців, умови прийому на навчання тощо. Передбачено встановити аналогічні термінали ще в 9 навчальних закладах району, де необхідно також виділити для них легко доступне приміщення, як, приміром, зробили це в ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1. Тому на відкриття першого терміналу запросили не лише учнів, вчителів цієї школи, але й директорів окремих навчальних закладів міста. Були присутні на цьому заході й заступник голови РДА Едіта Грабар, заступник начальника райво Клара Стегура і головні „винуватці” торжества – фахівці Свалявського районного центру зайнятості.
Спочатку на правах господаря відкрив захід директор Свалявської ЗОШ № 1 Іван Воробканич, а відтак головний спеціаліст з АСУ центру зайнятості Сергій Цирнзак продемонстрував роботу терміналу, директор районного центру зайнятості Василь Тимкович коротко розповів   про діяльність очолюваного ним колективу, наголошуючи на активність співпраці з школярами району, проведенні для них різноманітних акцій, профорієнтаційних та інформаційних заходів. Серед таких, наприклад, дні центру зайнятості, дні відкритих дверей, ярмарки професій, засідання за „!круглим столом”, профорієнтаційні уроки для учнівської молоді, міні-ярмарки вакансій, інформаційні семінари та інше.
Хорошу оцінку такій співпраці дала заступник голови РДА Е. В. Грабар, зауваживши, що вибір майбутньої професії школярів – одне з найважливіших для них завдань. Адже від того, який фах оберуть, багато залежить їхня подальша доля, благополуччя і добробут сім’ї. Виграє від цього й наша країна, що потребує на кожній ділянці виробництва не просто виконавця, а таких спеціалістів, які люблять свою професію, трудяться творчо і натхненно,   з користю для людей. Тому дуже добре, що навчання в школах наближається до реалій життя, що перед очима вихованців відкривається широкий світ цікавих професій та можливостей обрання найулюбленішої.
Схвально відгукувались про тісну співпрацю районного центру зайнятості та шкіл Свалявщини й інші виступаючі. Імідж різних професій, учбових закладів, а відтак і підприємств, організацій, де можна влаштуватись на роботу, вносить великий імпульс у покращення всього навчально-вихованого процесу в школі.

Ганна ГЕШТЕНЬ. 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Економіка України - шлях до демократизації,солідарні підходи

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com