Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Зустріч учнів 5”б” класу з поетом І. Фотулом

Життя і творчість І. Фотула тісно пов’язані з Черноком, де він народився і живе. Воно розташоване в мальовничому закутку, оточене казково таємничим лісом, потічком.
Поезії Івана Фотула дихають свіжістю рідної землі. Що цікаво, його поезії різного жанру, а саме: духовні вірші, мініатюри, загадки, гумор і сатира, каламбури, лічилки, вірші з відгадками, скоромовки, сміхо-діалоги, міні-байки, словничок-жартівничок, фрази поеми.
А основне, І. Фотул йде до читача зі своєю п’ятнадцятою книжечкою. Про те, що він поет авторитетний, бажаний письменникам, журналістам, вчителям, учням, поетам, літературним критикам. Передмови до його книг написані поетом Густі, письменником Дорчинцем, журналістами В. Зубачем, покійним Ф. Тидіром, М. Поповичем, Ю. Шипом, а також літературним критиком І. Лазоришиним. Про нього писала гумористична газета „Веселі вісті” м. Києва. Побував у гостям учнів шкіл району.
Нещодавно на прохання вчительки ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Володимири Федорівни Сюч та учні 5”б” класу відбулась зустріч з поетом І. Фотулом. З теплими, щирими словами вітала шанованого гостя класний керівник. Потім слово надали поету І. Фотулу, який розповів як і коли почав писати, ознайомив учнів зі своїми книгами. Діти залюбки питали: яка книга була вперше написана, в який час краще пишеться, яка тематика поезій тощо.
Здивовані були учні, коли почули, що крім поезії він різьбяр, любить рибалити, влітку грибарить, збирає лікарські рослини. Потім кожен учень, а їх було 17, читав улюблену поезію поета.
Свято вдалося   і запам’ятається всім присутнім. Наприкінці І. Фотул подарував усім учням, класному керівнику свої книги. Вразили присутніх виразним виконанням поезії учні Евеліна Авдєєва, Аліна Цанько, Наталія Пукіш, Олександра Желізняк, Тетяна Джалалова, Михайло Лигирда, Іван Суфеляк.

Аліца ЯНЦО. 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Економіка України - шлях до демократизації,солідарні підходи

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com