Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Батько і мати – два сонця гарячих”
Спільна праця вчителя з батьками учнів

Найголовніше в житті вчительки фізики ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Орони Оскарівни Дідович – любов до своїх вихованців. Тому   вона старається прищеплювати їм найкращі людські почуття, вміння творити добро, сіяти навколо себе любов, бути відповідальними і добросовісними. Тож і не дивно, що її поважають усі – і учні, і батьки, і колеги.
Нещодавно відбулись відкриті батьківські збори за участі батьків, бабусь, вчителів та, звичайно, учнів. Тема зібрання: „Батько і мати – два серця гарячих”. Мета – виховання в школярів шанобливого ставлення до своєї родини, утвердження поняття ідеалу, який в житті відповідає найкращим зразкам сімейногобуття.
Клас прикрашений квітами. На свято прийшли всі запрошені. Звучить пісня про чорнобривці, які насіяла мати, а в унісон – слова щирості до своїх рідних, що висловлювали учні Є. Головнич, Р. Беца, Я. Коневич, М. Микульця, Н. Шекмар, В. Куцина. Дотепні, мудрі слова про батька та матінку мовили І. Русин, С. Русин, В. Тенкач, А. Фізер, Ю. Гештень, Н. Попович, В. Цімболинець, М. Микульця, Ж. Кравчук, Н. Бобаль.
Потім Орона Оскарівна розповіла про роль батька у сім’ї. А учні А. Фізер, І. Русин, В. Тенкач, С. Русин, І. Коневич, Р. Беца, Е. Козирєва прочитали твори-мініатюри про своїх батьків. Роль цікавого героя виконав М. Прожегач – мага-чарівника, який „прилетів із країни Дитинства”. Тож усі потрапили до шкільного містечка, в якому дітьми були їхні батьки і відповідали на запитання   з української мови, математики,   англійської мови, історії, рідного краю. Потім маг-чарівник повів усіх у містечка фотографій батьків. Це справило незабутнє враження. Відтак присутні розповідали про традиції своїх сімей. Зокрема, О. І. Русин мовила про те, як у їхній хатині проживають і мама, і бабка,   і її дочка,   яка також має свою доньку, водночас згадувала про добру науку своєї матері, про те, чого вона навчила і що прекрасне намагається передати своїм дітям та внукам.
Підсумок підбила Орона Оскарівна Дідович, яка наголосила, що саме в Закарпатті люди шанобливо ставляться до старших, поважають їх, допомагають в усьому і постійно турбуються про них. Згадала заповідь з Біблії: „Шануй своїх батьків і матір”. Ніжна й ласкава мама завжди приголубить, а сильні руки батька підтримають у складні хвилини життя. Але й ми повинні берегти своїх батьків, допомагати їм, а також бабусям та дідусям. Ми – їхня надія.
Під кінець діти подарували присутнім сувеніри, які виготовили на уроках праці.

Аліца ЯНЦО. 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Економіка України - шлях до демократизації,солідарні підходи

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com