Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

У грудні в приміщенні Свалявського ДНЗ № 1 відбувся науково-практичний семінар спеціалістів та методистів з дошкільної освіти „Формування екологічної компетентності дошкільників у сучасних реаліях”. У вищезазначеному заході взяли участь представники різних рівнів методичної служби області, голова райради І. Й. Гартавел та заступник голови райдержадміністрації Е. В. Грабар.
З вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу освіти Свалявської райдержадміністрації В. П. Русин, який радо привітав гостей семінару розповівши всім про стан та перспективи розвитку дошкільних закладів Свалявщини.
Слово взяли представники влади. Заступник голови райдержадміністрації та голова районної ради в один голос відмітили важливість проведення таких заходів, адже з розвитком технічного прогресу необхідність збереження природи стає дедалі гострішою. Навчивши молоде покоління дбайливо ставитися до навколишнього середовища та мудро використовувати природні ресурси можна досягти позитивних результатів.
Під час методичного заняття „Вода – то життя» (молодша група, вихователь М. В. Сокач), малята дізналися про цілющі властивості води, а під час рухливих ігор ознайомилися із її видами та станами. Та справжнім сюрпризом для усіх запрошених стала пізнавальна гра „Знай, люби і бережи природу” (старша група, вихователь А. І. Різак). Дітей було поділено на дві команди „Росинка” та „Краплинка”. Вони розповіли глядачам про головне багатство нашого краю – мінеральні джерела, співали пісень про воду, розказали про правила поведінки на природі і довели, що вони справжні природолюби.
Подарунком для малят стала лялькова вистава „Казка про краплинку або чарівні перетворення”.
Семінар продовжив свою роботу у Свалявському ДНЗ № 13, де власне проходила його наукова частина. Психолого-педагогічні аспекти еколого-економічного навчання і виховання дітей дошкільного віку присутнім повідав заступник директора з науково-методичної роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти професор В. В. Хименець. роботу вихователя дошкільного навчального закладу з ознайомлення дітей з природою присутнім розповідала методист обласного методичного центру при управлінні освіти і науки обласної державної адміністрації Є. М. Шукалюк.
„Програмно-методичне забезпечення процесу виховання дітей дошкільного віку” – саме такою була тема доповіді методиста кабінету дошкільної та початкової освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти О. О. Тимофієвої. Екологічне виховання дошкільників за допомогою казок Василя Сухомлинського, про які говорила методист методичного кабінету відділу світи Свалявської райдержадміністрації Н. О. Степанюк, ще раз спонукало усіх задуматися над збереженням природи та чарівною силою казкового слова. Про аналіз програми розвитку дитини дошкільного віку „Я у Світі” з проблем формування екологічної компетентності розповідала завідувач кабінету дошкільної та початкової освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Н. С. Майор. Цій темі було присвячено і тематичні виставки „Знайди себе – візьми для себе”, „Цілюще зілля рідної землі”.
   
Наталія МАЛЕТИЧ. 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Економіка України - шлях до демократизації,солідарні підходи

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com