Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

На засіданні державної надзвичайної протиепідемічної комісії при РДА проаналізовано виконання профілактичних та протиепідемічних заходів з грипу та ГРВІ
21 грудня заступник голови райдержадміністрації, голова державної надзвичайної протиепідемічної комісії при РДА Едіта Грабар провела засідання цієї комісії, на якому розглянуто коло питань щодо профілактичних, протиепідемічних заходів з грипу та ГРВІ, а також заходів щодо запобігання можливого ускладнення грипу в сезон 2010–2011 років.
У засіданні взяли участь головний лікар районної лікарні Олександр Суран, його заступник з амбулаторно-поліклінічної роботи Євген Дідренцел, лікар-епідеміолог райСЕС Георгій Вощинар, завідувач інфекційного відділення районної лікарні Ганна Дзямко, заступники головних лікарів з лікувальної роботи санаторіїв „Квітка полонини”, „Сонячне Закарпаття”, „Поляна”, дитячого протитуберкульозного санаторію „Човен”.  
Георгій   Вощинар детально проінформував присутніх про епідситуацію, що склалася в Свалявському районі. Зокрема, він повідомив, що за 11 місяців 2010 року у районі зафіксовано 4155 випадків ГРВІ, у тому числі 2677 – серед дітей. Г. Г. Вощинар також наголосив: у грудні спостерігається зниження захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, а за станом на 21 грудня епідпоріг не перевищено.
Відтак присутні на засіданні медпрацівники доповіли про те, яких ними вжито заходів у районних лікарні та поліклініці, а також в санаторіях.
Євген Дідренцел наголосив, що для громадян, які вирішили зробити щеплення вакциною проти грипу, придбаною за власні кошти, у районній поліклініці виділено спеціальний кабінет, підготовлено медперсонал, тож потрібно взяти амбулаторну картку, звернутися до лікаря, який, враховуючи стан здоров’я пацієнта, надасть висновок, чи можна робити щеплення. Аналогічний кабінет функціонує на базі дитячої консультації.
Представники санаторіїв повідомили, що наразі ними не зафіксовано випадків захворювання на ГРВІ серед відпочиваючих.
Олександр Суран зауважив, що дуже важливо забезпечити оперативне інформування між оздоровницями та медичними закладами району щодо виявлення хворих на ГРВІ та грип з тим, аби запобігти поширенню інфекції.
Голова державної надзвичайної протиепідемічної комісії при РДА Едіта Грабар закликала керівників та представників медичних і оздоровчих закладів постійно проводити інформування населення та відпочиваючих щодо зміцнення імунітету та дотримання правил, які мінімізують ризик зараження ГРВІ та грипом.
Крім цього, Едіта Василівна нагадала присутнім про необхідність неухильно дотримуватися комплексного плану профілактичних, протиепідемічних заходів з грипу та ГРВІ, а також заходів щодо запобігання можливому ускладненню грипу в сезон 2010–2011 років, затвердженого у вересні цього року. 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com