Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

65-річчя „Вістей Свалявщини”: спогади про минуле та націленість на новації

Наприкінці далекого 1945-го року, а точніше 21 грудня, вийшов у світ перший номер попередника районної газети – «Ленінського шляху». Засновники нинішнього часопису «Вістей Свалявщини» – райдержадміністрація та райрада саме 21 грудня й запросили колектив редакції районки на відзначення такої поважної ювілейної дати до ошатної зали ресторану «Квітка полонини».
За щедро сервірованими столами зібралися діючі і колишні працівники редакції свалявської районної газети. Переважна більшість із них пропрацювала в редакції не одне десятиліття, тож і згадувати було про що. Зокрема, наголошували досвідчені майстри пера на тому, як на редакційній роботі позначився науково-технічний прогрес: сучасна комп’ютерна верстка дає можливість оформити шпальти «Вістей Свалявщини» так, як ще на початку 90-их років працівники районки могли лише мріяти.
З вітаннями до присутніх працівників редакції і ветеранів журналістики звернулися голова райдержадміністрації Георгій Уліганинець, голова районної ради Іван Гартавел, заступник голови РДА Едіта Грабар. Усі керівники районної влади наголошували у своїх виступах, що редакція щодня виконує надзвичайно важливу роботу, значення якої важко переоцінити.
За традицією з нагоди ювілею окремих працівників редакції відзначили почесними грамотами. Голова РДА Г. П. Уліганинець, враховуючи пропозицію редакції, вручив грамоту райдержадміністрації заступникові редактора Ганні Гештень, а голова районної ради Іван Гартавел – редактору Любові Папіш.
У вітальній адресі районної державної адміністрації з нагоди 65-річчя районної газети, яку зачитала Едіта Грабар було відзначено, що працівники редакції щодня готують літопис Свалявщини, адже з підшивок районки історики і краєзнавці, учні і просто допитливі жителі району зараз вивчають і надалі вивчатимуть історію району, знаходитимуть інформацію про наших земляків тощо. Тому дуже важливо, аби всі матеріали, опубліковані у „Вістях Свалявщини”, були об’єктивними, виваженими, актуальними, щоб на сторінках газети знаходили своє відображення всі важливі події в житті нашого району. Заступник голови РДА також підкреслила, що останнім часом зросла популярність „Вістей Свалявщини” серед читачів. Одна з причин цього – зауважила Едіта Василівна – полягає в тому, що за останні півроку видання райдержадміністрації та райради подає більше матеріалів про події, які відбуваються в районі, про місцевих жителів, про тенденції в суспільно-політичному і культурному житті Свалявщини. І що важливо – вони якісно написані. Е. В. Грабар побажала журналістам і надалі тримати руку на пульсі життєдіяльності Свалявщини, йти в ногу з часом, дивувати читача цікавими нововведеннями, адже це цінують мешканці району.
Георгій Уліганинець зауважив, що про свою роботу райдержадміністрація цілеспрямовано подає повну інформацію в районній газеті, оскільки, на переконання керівника виконавчої влади, діяльність районних владних структур повинна бути прозорою. Про кожен свій крок РДА готова прозвітувати перед жителями району.
Голова районної ради Іван Гартавел звернувся з пропозицією вшанувати працівників і ветеранів редакції районної газети, яких, на жаль, вже немає з нами, хвилиною мовчання. Про своїх колег, з якими працювали свого часу пліч-о-пліч і яких з різних причин немає за святковим столом, згадували діючі та колишні кореспонденти часопису.
Редактор районної газети Любов Папіш від імені колективу висловила подяку засновникам – райдержадміністрації та райраді – за святковий вечір з нагоди 65-річчя районної газети і наголосила, що такі зустрічі додають наснаги працівникам редакції для продукування нових ідей і реалізації творчих задумів.    
Спогади про минуле, роздуми про швидкоплинність часу ветеранів районної журналістики доповнили виступи редакційній молоді, сповнені оптимістичного настрою і сподівань на впровадження новацій задля тисяч читачів. Зокрема, Наталія Малетич не лише виголосила тост-подяку своїм старшим колегам, а ще й привітала їх піснею, яку разом із троїстими музиками санаторію „Квітка полонини” натхненно виконала, довівши, що у молоді є запал, сміливість і творча зухвалість, тож і майбутнє „Вістей Свалявщини” в надійних руках. До слова, виступу музичного колективу на цьому ювілейному вечорі посприяв головний лікар санаторію „Квітка полонини” Павло Ганинець.
Святкування добігало свого кінця, винуватці торжества – редакційний колектив, завдяки зусиллям якого до ваших домівок, шановні читачі, регулярно приходить районна „новинка”, – висловили побажання, аби й наступний 70-річний ювілей засновники газети, працівники редакції та ветерани відсвяткували в такій затишній доброзичливій атмосфері, як цьогорічний.  

Наталія БУНДА. 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com