Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 19 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


У казковому світі дитинства

4 грудня у малому залі районного Будинку   культури відбулася презентація новорічних ранків. Усі присутні, ніби за помахом чарівної палички, опинилися в гостях у казці, куди їх гостинно запросили учні Свалявської гімназії, загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів № 1, 2, 3. Королі й Цариці, Принци й Принцеси, навіть Баби Яги, які літають на віниках на Гаваї, – яких казкових персонажів тут тільки не було. Та головна ідея – донести до глядачів поняття, що жити треба чесно і завжди робити добрі вчинки, тоді диво новорічної ночі обов’язково здійсниться. Чия казка виявилась кращою – сказати важко. Адже всі зачарували публіку.
Після презентації перед присутніми виступив начальник відділу освіти РДА Василь Русин, який щиро привітав хлопчиків та дівчаток з Новим роком і Різдвом Христовим. До вітань приєдналася також заступник голови РДА Едіта Грабар – також побажала дітям та батькам щастя, здоров’я, успіхів у навчанні та житті й подякувала за можливість знову опинитися в казковому світі дитинства і так само, як і всі герої новорічного дійства, привітала з Новим роком!

Наталія МАЛЕТИЧ. 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com