Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Іван Мигович ( нар. 1942 р.)

Родом із   с. Малої Мартинки на Свалявщині є нині відомий   науковець-соціолог, педагог, громадсько-політичний діяч Закарпаття. Виходець із простої родини робітника і селянки, закінчивши   Тибавську семирічку і Мукачівський сільськогосподарський технікум, працював у Тибавському колгоспі (бригадиром-садоводом), в редакції Воловецької райгазети.   Затим закінчив Львівський поліграфічний інститут ім. І.Федорова, пізніше – Академію суспільних наук у Москві. Був на комсомольській і партійній роботі.
Після захисту кандидатської і докторської дисертацій стає професором кафедри соціальної роботи Ужгородського державного (нині національного) університету. Обирався депутатом   обласної ради і народним депутатом   Верховної Ради України третього і четвертого скликань. Автор більше   трьох десятків книг і брошур, понад   200 наукових і публіцистичних статей (публікувалися у центральній   і місцевій періодиці), зокрема із проблем   соціальної сфери, русинства, релігійних конфесій краю. Ініціатор   і співавтор видання цікавої книжки “Долю не вибирають …” про нашого визначного земляка Андрія Карабелеша. Нещодавно написав і видав книжку про рідну Малу Мартинку.
Іван Іванович Мигович – член Національної спілки журналістів, Соціологічної асоціації України та інших громадських організацій. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com