Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 17 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 В управлінні праці та соціального захисту Свалявської райдержадміністрації відбувся обласний семінар

На базі управління праці та соціального захисту населення Свалявської райдержадміністрації керівники головного управління праці та соціального захисту населення Закарпатської обласної державної адміністрації провели семінар для начальників профільних управлінь області. Обласне керівництво працівників соцзахисту не випадково зупинило свій вибір на Свалявщині, адже управління праці та соцзахисту населення Свалявської РДА успішно провело реконструкцію приміщень, що раніше не використовувалися, за рахунок коштів, які надійшли по проекту «Вдосконалення системи соціальної допомоги» від Світового банку та з районного бюджету. Про це повідомив начальник головного управління праці та соціального захисту населення Закарпатської обласної державної адміністрації Віктор Мацола, який вів семінар. Власне, всім, хто брав участь у цьому заході, працівники районного соцзабезу продемонстрували кабінети, фойє, де відвідувачів зустрічає координатор, кімнати для співбесід із заявниками, приміщення Свалявського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), розташованих на третьому поверсі. Гості відзначали, що їхнім свалявським колегам пощастило працювати у просторих затишних кабінетах, у будівлі, в якій розмістилися винятково приміщення соцзабезу, тобто немає інших орендарів чи власників. Для напружених буднів працівників системи соцзахисту із великою кількістю відвідувачів – це однозначно плюс.
На семінарі присутні проаналізували стан освоєння коштів Світового банку (на умовах співфінансування) для реконструкції приміщень управлінь праці та соціального захисту населення міськ- та райдержадміністрацій Закарпаття, а також про підготовку до проведення громадського обговорення реформування пенсійної системи. З першого питання порядку денного з доповіддю виступив Юрій Воробець, координатор проекту „Вдосконалення системи соціальної допомоги в Закарпатській області”. Він зазначив, що реконструкція будівлі, де розташувалися приміщення управління праці та соціального захисту населення Свалявської РДА так і залишалася б проектом хтозна скільки часу, якби не ініціативність нової команди, яка у 2010 році почала працювати в Свалявській райдержадміністрації, та сприяння щодо виділення необхідної суми коштів із районного бюджету. З другого питання порядку денного присутніх інформувала перший заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення ОДА Ганна Морозюк.
Заступник голови Свалявської РДА Едіта Грабар, яка брала участь у роботі семінару, зазначила: дуже приємно, що керівники головного управління праці та соціального захисту населення ОДА обрали Свалявщину для проведення цього семінару, а також наголосила, що у приведенні до ладу приміщень соцзабезу – чимала заслуга керівництва та працівників профільного управління Свалявської райдержадміністрації. Слова Едіти Василівни про те, що у Свалявському управлінні праці та соцзахисту працюють люди, які вболівають за свою справу і щодня сумлінно виконують свої службові обов’язки, всі присутні на семінарі зустріли оплесками – приємно, коли роботу працівників соцзахисту так високо оцінюють.
                                                          Наталія БУНДА.    

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com