Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Дитячий будинок сімейного типу «Булак»

Згідно з розпорядженням голови Свалявської районної державної адміністрації   від 29.12.2005 року за № 389 у   власному двохповерховому будинку сім”ї Булака Івана Дмитровича та Булак Зухри Гайбулаївни, мешканців   м. Свалява, вул. Чорновола, 29 „а” було створено дитячий будинок сімейного типу, в який у 2006-2007 роках влаштовано 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме двоє братів Кукульник Юрій Емільович, 1999 року народження, Кукульник Еміль Емільович, 1996 року народження, та їх сестра Кукульник Кароліна, 1997 року народження; двоє сестер Перевозник Любов Сергіївна, 1996 року народження, Перевозник Людмила Сергіївна, 1993 року народження, та їх брат   Перевозник Микола Сергійович, 1994 року народження, а також Коструб Василь Михайлович, 1996 року народження.

 

          Контроль за станом виховання, утримання і розвитку дітей в сім»ї здійснює орган опіки та піклування і служба у справах дітей райдержадміністрації. Соціальне супроводження дитячого будинку проводить районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.                  

 

Вихованці в основному забезпечені власним життєвим простором, необхідними меблями та побутовою технікою, а також належним одягом і взуттям відповідно до сезону та потреб, повноцінним харчуванням, предметами особистої гігієни, відбуваються певні досягнення в особистому розвитку дітей, зокрема покращилися показники навчання, діти залучені до гурткової роботи, вивчають іноземні мови : французьку та угорську. Всі діти добре адаптувалися, в сім’ї, наявний позитивний морально - психологічний клімат. Батьки – вихователі створили безпечне середовище для дітей вихованців, гарантують задоволення їх потреб, сприяють формуванню в них вміння будувати стосунки з іншими людьми, уникати небезпечних ситуацій, вести здоровий спосіб життя, прививають працелюбність. Всі вищенаведені діти проходять поглибленний медичний огляд, перебувають на диспансерному обліку, за рахунок державних коштів, зокрема оздоровлюються у дитячому центрі «Молода гвардія» Одеської області та «Артек». Крім того діти побували у Франції, Угорщині. Щомісяця управлінням праці та соціального захисту населення вчасно, сім’ї виплачує соціальні виплати дітям та грошові винагороди батькам – вихователям, згідно чинного законодавства.

 

        Також, згідно додатку до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 14.08.2008 року за № 504, щодо прогнозованих показників влаштування дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу на   2008–2011 роки, у Свалявському районі заплановано створення 2-ох прийомних сімей, в яких влаштовано не менше 3-ох дітей з відповідним соціальним статусом

 

 

{tab-23-tab}

 


 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com