Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 18 Січня 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1 2011

 
25.03.2011

Щоб додати позитивних результатів для розвитку найважливіших сфер життя району
Минулої середи на базі Голубинської сільської ради відбулося виїзне засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування

 

Борис МАРУСАНИЧ: „За лікувальною дією мінеральні води із родовищ Поляни та Солочина нагадують „Боржомі”, „Єсентуки”, „Нарзан”, „Нафтусю” разом взяті!”

 
18.03.2011

Уже традиційно у третю неділю березня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

 
17.03.2011

16 березня голова райдержадміністрації Георгій Уліганинець провів нараду з лісокористувачами та представниками деревообробної галузі. У роботі наради брав участь заступник голови РДА Михайло Таліян, який курує цю галузь. Було проаналізовано стан освоєння лісосічного фонду за 2010 рік та перший квартал 2011 року, забезпечення сировиною деревообробних підприємств району. Розглянули учасники наради й питання ефективної роботи підприємств лісозаготівельної та деревообробної галузей, у тому числі фінансовий стан підприємств, ціни на лісосировину. Було визначено перспективи розвитку згаданих підприємств району.
За підсумками наради керівники виконавчої влади району зосередили увагу лісокористувачів на необхідності забезпечити ефективне лісокористування, а також домогтися збільшення виходу відсотку ділових сортиментів з деревини при проведенні рубок у поточному році.

 

16 березня заступник голови РДА Михайло Таліян провів нараду з питань стабілізації цінової ситуації   на ринку хліба та хлібобулочних виробів з виробниками цієї продукції. М.Й. Таліян повідомив керівникам суб’єктів господарювання про забезпечення виробників борошном з державного інтервенційного фонду за цінами реалізації, значно нижчими від ринкових (ціни затверджені Міністерством аграрної політики), що дозволить запобігти подорожчанню хліба. До кінця 2011 року виробники хліба та хлібобулочних виробів матимуть можливість купувати борошно за зниженими цінами завдяки державним інтервенціям. На нараді було визначено потребу кожного із хлібопекарських підприємств району у такому борошні.

 

У вівторок, 15 березня, делегація від Свалявського району, яку очолювали голова   райдержадміністрації Георгій Петрович Уліганинець та голова районної ради Іван Йосипович Гартавел, взяла участь в урочистому зібранні краян на святому для кожного закарпатця Красному полі

 
11.03.2011

У четвер відбулося перше засідання третьої сесії районної ради,  

 
09.03.2011

Щоб наші села і місто були чистими, добре впорядкованими оголошено місячник благоустрою і поліпшення стану населених пунктів
4 березня відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації

 

...У великому залі адмінбудинку вшановували жінок-трудівниць. Із теплими привітаннями зверталися до них голова райдержадміністрації Георгій Уліганинець і голова районної ради Іван Гартавел

 

Оригінальний спосіб вшанування жінок у день свята 8 Березня віднайшли організатори торжества міської ради, які запросили у великий зал РБК жінок пенсійного віку

 
04.03.2011

Створено громадську раду
Нещодавно в райдержадміністрації пройшли установчі збори з формування громадської ради при районній державній адміністрації, в яких взяли участь   заступники голів РДА Едіта Грабар та   райради – Василь Попович.

 

Наталія   МАЛЕТИЧ. А ти знаєш свій статус?
ВІЛ. СНІД. У кожної свідомої людини ці слова викликають стрес, паніку, жах – відчуття можна описувати по-різному.

 

Наталія БУНДА. Курортна Свалявщина має потужно себе рекламувати

 
01.03.2011

1 березня голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Г.П. Уліганинець провів зустріч з активом району, на якій проаналізував виконання завдань Президента України В.Ф. Януковича місцевими органами виконавчої влади з питань соціально-економічного розвитку.

 
24.02.2011

Свято, що об’єднало представників різних поколінь
Мешканці нашого району урочисто відзначили День захисника Вітчизни – свято, яке об’єднало представників різних поколінь – учасників Другої світової війни, ветеранів Збройних сил, усіх солдатів воєнного і мирного часу, що служили і служать задля спокою на рідній землі.

 
23.02.2011

21 лютого відбулася нарада при першому заступнику голови державної адміністрації Ю.М. Кошелі. В нараді взяли участь заступники голови державної адміністрації Е.В. Грабар та М.Й. Таліян, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, голови сільських рад та головний лікар Свалявської ЦЛР О.О. Суран. На засіданні обговорювалося питання оптимізації мережі установ та закладів освіти, культури та охорони здоров"я.
За підсумками проведеної наради першим заступником голови державної адміністрації були дані відповідні доручення.

 
23.02.2011

17 лютого відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат під головуванням голови райдержадміністрації Г.П. Уліганинця та заступника голови РДА   М.Й.Таліяна.

 
21.02.2011

18 лютого голова райдержадміністрації Г.П. Уліганинець та заступник голови РДА М.Й. Таліян провели засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Свалявській районній державній адміністрації.

 
14.02.2011

Вшанували учасників бойових дій на території інших держав
У суботу, 12 лютого, в районному Будинку культури відбувся урочистий захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 22-ій річниці виведення радянських військ з Афганістану.

 
14.02.2011

Будуть прибутки – буде й розвиток
Підсумкам соціально-економічного розвитку району, виконанню бюджету за минулий рік та завдання на 2011-й було приурочено чергове засідання колегії   райдержадміністрації, яке відбулося 11 лютого під керуванням голови райдержадміністрації Георгія Уліганинця.

 
14.02.2011

Виставка «Творча Свалява» стартувала в урочистій обстановці
11 лютого відбулося урочисте відкриття виставки художніх робіт самодіяльних художників Свалявщини «Творча Свалява».          

 

Стоматологам Свалявщини районна влада вручила подарунок
Стоматологи району з нагоди Міжнародного дня стоматолога, яке традиційно відзначається 9 лютого, отримали від районної влади подарунок – 2 стоматологічні установки та сучасний рентген-апарат

 

Наталія БУНДА. Представники друкованих ЗМІ, що входять до співдружності рекламно-інформаційних видань України, відвідали Свалявщину

 

Наталія БУНДА. Рекреаційно-туристичний комплекс Свалявщини: наявний потенціал час задіяти

 

Любов ПАПІШ. Створено прийомну сім»ю

 
11.02.2011

Олександр ШУТОВ, голова   Свалявської міськрайонної організації УСВА(в-і),ветеран Афганістану, ветеран Збройних сил України.
Схилимо голову перед пам»яттю людською

 

Наталія МАЛЕТИЧ. Безсмертя людського подвигу

 

Створити всі умови для   успішного розвитку агропромислового комплексу
2 лютого під головуванням голови райдержадміністрації Георгія Уліганинця відбулася нарада з керівниками фермерських господарств та ветеринарної медицини району.

 

Щоб впорядкувати роботу пасажирських перевізників
1 лютого відбулася зустріч голови райдержадміністрації Г. П. Уліганинця, голови районної ради І. Й. Гартавела, першого заступника голови державної адміністрації Ю. М. Кошелі, начальника відділу розвитку інфраструктури райдержадміністрації Л. А. Ломаги з перевізниками та окремими   сільськими головами,

 

Саміт «20 років Благовістя в Україні – здобутки та втрати»

 
04.02.2011

Успішно працює в нас сфера, чия діяльність завжди на видноті
Традиційно на початку кожного нового року колективи сфери культури підсумовують свою роботу за минулий період.

 

Перлині народного мистецтва квітнути
1 лютого відбулася зустріч заступника голови райдержадміністрації Е. В. Грабар, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації М. М. Ляховича з керівником самодіяльного народного хору імені М. С.Чайковського Ф. В. Турянином.

 

Право на безкоштовну правову консультацію має кожен
Про роботу міжвідомчої координаційно-методичної ради читачам „Вістей Свалявщини” розповів секретар МКМР при районній державній адміністрації І. І. Стець.  

 

У Плоскому відкрили шкільну їдальню
25 січня у Плоскому за участю голови РДА Г. П. Уліганинця, голови райради І. Й. Гартавела, заступника голови райдержадміністрації Е. В. Грабар,  

 

В управлінні праці та соціального захисту Свалявської райдержадміністрації відбувся обласний семінар

 

Про дотримання фінансової дисципліни йшлося на колегії РДА
У четвер відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації, яким керував голова РДА Георгій Уліганинець.

 

Задля патріотичного виховання молоді
З метою популяризації військової служби серед учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл   Свалявського району та виховання молоді у дусі патріотизму 21 січня 2011 року відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Георгія Петровича Уліганинця

 

Хрещення: купання в ополонці для здоров’я
Водохреща закінчує цикл Різдвяних свят. Цього дня вірники запасаються святою водою, яку напередодні священнослужителі освячують в церквах.

 

Як живуть у нас представники національних меншин?
Днями в райдержадміністрації відбулася зустріч представників громадських організацій національних меншин Свалявщини з керівниками різних служб та організацій району

 
21.01.2011

Час творити добро
Інтерв"ю заступника голови райдержадміністрації Едіти Василівни ГРАБАР

 

До Дня Соборності України.

 
14.01.2011

Який Новий рік, таким буде й цілий рік
Святкування Старого Нового року на Свалявщині
Цей день ще має назву Василевого   дня.  

 

Ганна ГЕШТЕНЬ. „Вертеп-2011”. Всі виступали в стилі найкращих традицій

 
11.01.2011

Прославляли народження Ісуса Христа
Обряд вертеп на Свалявщині зберігся добре і засвідчує багатство духовної культури, підкреслює єднальну силу народного звичаю українців, росіян, словаків, угорців, німців, поляків та представників інших національностей, які мешкають у районі.

 

Наталія БУНДА. Подарунок на Святвечір

 

Наталія МАЛЕТИЧ. „Караоке 2011”

 

Ферія свята, яку створював „Гелікон”

 
11.01.2011

10 січня до адмінбудинку м.Сваляви зі своїм вертепом завітали переможці районного конкурсу «Вертеп-2011». Учасники Тибавської недільної школи Свято-Георгіївського православного храму

 
10.01.2011

Цього року районна та міська влада підготували для жителів Свалявщини цілу низку урочистостей.

 
04.01.2011

Казкове диво новорічної ночі

 
04.01.2011

Маємо новий дитсадок
Напередодні Нового року в Неліпині відкрився новий дитячий садок.

 

Відкрито пейнтбольний клуб «ALKATRAZ»
Нещодавно у Сваляві з’явився ще один вид спорту – пейнтбол.

 

Школа одержала щедрий подарунок від свого колишнього учня

 

У новий рік район увійшов з бюджетом
30 грудня у залі засідань районної ради відбулася позачергова друга сесія Свалявської районної ради шостого скликання.

 

Попередня

 

Наступна

 


 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com