Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 17 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1 2012

 

У четвер, 29 березня, під головуванням голови районної ради Івана Гартавела відбулася десята сесія районної ради VI скликання.

 

У середу, 28 березня, голова районної державної адміністрації Георгій Уліганинець, перший заступники голови райдержадміністрації Юрій Кошеля та начальник відділу освіти РДА Василь Русин провели свій робочий день з виїздом в Дусинську сільську раду.

 

У середу, 28 березня, заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Гоблик провів виїзний прийом громадян у Свалявському районі за участі голови райдержадміністрації Георгія Уліганинця.

 

26 березня відбулося чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника голови районної державної адміністрації М.Й. Таліяна.

 
Поліпшенню санітарного стану населених пунктів – особливу увагу

Згідно з прийнятим головою державної адміністрації розпорядженням   від 16.03.12 № 89 „Про благоустрій і поліпшення санітарного стану населених пунктів району” в районі з 16 березня по 14 квітня 2012 року проходить місячник з озеленення, благоустрою і поліпшення санітарного стану населених пунктів,

 
22 березня у всьому світі відзначали Всесвітній день води.

22 березня голова районної державної адміністрації Г.П. Уліганинець та заступник голови РДА Е.В. Грабар взяли участь в заходах присвячених відзначенню Всесвітнього дня води, які проходили в с.Сусково.

 

У середу, 21 березня,   заступник голови державної адміністрації Е.В. Грабар, начальник відділу освіти райдержадміністрації В.П. Русин, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації М.М. Ляхович та головний лікар Свалявської центральної районної лікарні О.О. Суран провели свій робочий день з виїздом в Березниківську та Керецьківську сільські ради, а також відвідали обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Човен».

 

19 березня голова районної державної адміністрації Г.П. Уліганинець взяв участь в заходах щодо підписання декларації про співпрацю між Полянською сільською радою та громадою м. Велкі Капушани (Словаччина).

 

19 березня відбулося чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови районної державної адміністрації Г.П. Уліганинця та за участі заступника голови РДА М.Й. Таліяна.

 

У п’ятницю, 16 березня, відбулось чергове засідання колегії РДА, яке проводив голова райдержадміністрації Г.П. Уліганинець за участі голови районної ради І.Й. Гартавела.

 

15 березня делегація від Свалявського району, яку очолювали голова   райдержадміністрації Георгій Уліганинець та голова районної ради Іван Гартавел, також взяла участь в урочистому зібранні краян на святому для кожного закарпатця Красному полі, що поблизу Хуста, аби згадати події 73-річної давнини, вшанувати подвиг   оборонців Карпатської України.

 

У вівторок, 13 березня, на нараді під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Ю.М. Кошелі обговорили питання розроблення та затвердження технічної документації з нормативно-правової оцінки земель населених пунктів с. Родниківки, Родникової Гути, Березники, Тибави та Стройне. В нараді також взяли участь голови відповідних сільських рад.

 

У понеділок, 12 березня, голова державної адміністрації Георгій Уліганинець провів робочий день в таких населених пунктах району: Драчино, Пасіка, Сусково та Плоске. Основне питання, яке турбувало Георгія Петровича це благоустрій населених пунктів,

 

5 та 6 березня голова районної державної адміністрації Г.П. Уліганинець та начальник відділу освіти райдержадміністрації В.П. Русин вивчили стан справ в Свалявській гімназії, ЗОШ №1 І–ІІІ ст., ЗОШ №2 І-ІІІ ст. м. Сваляви та в Сасівській ЗОШ І-ІІ ст.
Дирекція навчальних закладів ознайомила голову РДА з першочерговими   завданнями і попросила посприяти у вирішенні таких питань як виготовлення проектно-кошторисної документації для заміни вікон та дверей, реконструкції   опалювальної системи з метою енергозбереження та раціонального використання енергоносіїв та можливості відкриття дошкільної групи в дошкільному навчальному закладі в с.Сасівка. По даним питанням голова РДА дав доручення відповідним службам району і пообіцяв взяти їх на особистий контроль.

 

У понеділок, 5 березня відбулося чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови районної державної адміністрації Г.П. Уліганинця та за участі заступника голови райдержадміністрації М.Й.Таліяна.

 
Вшанували жінку, яка несе у світ красу

4 березня в районному будинку культури відбувся урочистий захід, присвячений Міжнародному жіночому Дню 8 Березня. В урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Георгій Уліганинець та голова районної ради Іван Гартавел, їх заступники, керівники структурних підрозділів та громадськість району.

 
У чарівному світі фортепіанної музики

Нещодавно у малому залі навчального закладу відбувся підсумковий концерт третього кущового конкурсу   фортепіанних   ансамблів серед представників старшої та молодшої   вікових категорій.

 

У середу, 29 лютого, голова районної державної адміністрації Г.П. Уліганинець разом із начальником відділу освіти райдержадміністрації В.П. Русином провів робочу поїздку по загальноосвітніх закладах сіл Драчино, Пасіки, Сускова, Голубине та Поляни з метою створення освітньої дорожньої карти району. Також, Георгія Петровича цікавило ефективне використання енергоносіїв в школах. Голова РДА вивчав можливість запровадження енергозберігаючих технологій в ЗОШ району.

 
У краплині роси відбивається сонце

Участь заступника голови райдержадміністрації Е.В.Грабар в презентації книги Василя Івановича Молнара „Потятка гнізда Голубиного”.

 
Обласна спартакіада держслужбовців

Ужгородський спорткомплекс „Юність” став ареною для проведення І етапу обласної спартакіади держслужбовців.

 

У середу, 29 лютого, перший заступник голови районної державної адміністрації Ю.М. Кошеля провів нараду по газифікації населених пунктів району, зокрема сіл Яківське, Павлово, Плоске та урочище «Хрест» с.Неліпино. Розглядалося також питання про закінчення газифікації в с. Росош.

 

У вівторок, 28 лютого, на нараді під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Ю.М. Кошелі обговорили питання по укладенню договорів з перевізниками району щодо перевезення пільгової категорії громадян. У нараді взяли участь, зокрема, представники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу розвитку інфраструктури райдержадміністрації, оперуповноважений сектору державної служби боротьби з економічної злочинністю.

 

27 лютого відбулося чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови районної державної адміністрації Г.П. Уліганинця та за участі заступника голови райдержадміністрації М.Й.Таліяна. На засіданні були присутні керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, контролюючих органів району, керівники приватних підприємств та підприємців, які допустили виплату заробітної плати нижче встановлено законодавством мінімуму та заборгованість по сплаті єдиного соціального внеску.

 

У понеділок, 27 лютого, перший заступник голови районної державної адміністрації Ю.М. Кошеля провів нараду з представниками районної санітарно-епідеміологічної служби, відділу раціонального природокористування Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області, виробничого управління комунального господарства м. Сваляви та відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

 
Як і в усій країні, охорона здоров’я Свалявщини відроджується та розвивається

Саме такий висновок можна зробити з нашої розмови з головою Свалявської РДА, депутатом Закарпатської обласної ради Георгієм Уліганинцем.

 

Науково-практична конференція у Сваляві
Клара КУШТАН, старший вихователь обласного Будинку дитини.

 

В урочистостях з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни взяли участь голова районної державної адміністрації Георгій Уліганинець, голова районної ради Іван Гартавел, міський голова Іван Ланьо, керівники структурних підрозділів району, правоохоронних та контролюючих органів, ветерани Великої Вітчизняної війни, праці та Збройних сил України, громадськість району.

 

У середу, 22 лютого, відбулося чергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії за участю голови комісії Таліяна М.Й. (заступник голови райдержадміністрації),

 

21 лютого голова районної державної адміністрації Г.П. Уліганинець провів черговий прийом громадян. Значна частина прохань стосувалася матеріальної допомоги та сприяння у лікуванні. До голови райдержадміністрації звернувся також головний лікар Сусківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини І. М. Джумеля по питанню ремонту даху амбулаторії. Загалом на прийомі побувало 5 чоловік.

 

У вівторок, 21 лютого, заступник голови районної державної адміністрації Е.В. Грабар та методист районного відділу освіти Л.В. Андрела взяли участь в урочистому заході з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови, який проходив в Пасіцькій ЗОШ І – ІІ ступенів.

 
Виїзний прийом громадян Плосківської сільської ради

          У вівторок 21 лютого голова ради Іван Гартавел провів виїзний прийом громадян на території Плосківської сільської ради. Мешканців турбувало незадовільний стан по розчистці вулиць сіл Яківське та Плоский Потік від снігу, надання матеріальної допомоги одиноким і малозабезпеченим мешканцям та забезпечення їх дровами, а також допомоги у перекритті даху, який завалився внаслідок сильних снігопадів. За наслідками звернень Іван Гартавел вирішення порушених питань взяв на особистий контроль.

Сектор відділу організаційного
забезпечення діяльності ради

 

20 лютого відбулося чергове засідання районної комісії з питань захисту   прав дитини під головуванням заступника голови райдержадміністрації (заступника голови комісії) Е.В. Грабар.

 

20 лютого під головуванням заступника голови райдержадміністрації Е.Грабар   відбулося засідання комісії з питань соціальної підтримки сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах. Були порушені питання про надання   суб»єктами соціальної роботи   послуг та   сприяння у вирішенні сім»ями складних життєвих обставин

 

20 лютого відбулося чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови районної державної адміністрації Г.П. Уліганинця та за участі заступника голови райдержадміністрації М.Й.Таліяна.

 

17 лютого заступник голови районної державної адміністрації Таліян М.Й. провів нараду з головами територіальних громад, керівниками підприємств житлово-комунального господарства та відповідними районними службами, де розглядалося питання заборгованості   зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду,

 

У п’ятницю, 17 лютого голова районної державної адміністрації Г.П. Уліганинець за участю заступника голови райдержадміністрації М.Й. Таліяна та начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації М.І. Чернухи провів зустріч з керівництвом ФГ «Закарпат-шампіньйон», зокрема головою господарства Ю.Ю. Григою.

 

            15 лютого за сприянням депутата обласної ради Михайла Івановича Ланьо та Свалявської районної ради відбулися змагання   першості району із гірськолижного спорту (слалом, сноубординг) для всіх вікових категорій.
Змагання проводилися на базі гірськолижного витягу в урочищі Завадки на території санаторію „Квітка полонини”.
В змаганнях взяли участь 73 учасники, які за результатами двох спроб виборювали призові місця. Переможцями першості району стали:
до 10 років – І місце Ігор Гаврилюк, ІІ – Нікіта Кіт, ІІІ – Василь Магурський, з дівчат І місце - Едіта Гартавел.
17 - 40   – Михайло Симик;
41 – 60 – Андрій Запотоцький;
61 – 70 – Володимир Станкович;
70 і більше – Михайло Кеменяш.
              Переможці та призери змагань були відзначенні медалями, грамотами та грошовими преміями.
В командній першості Грамотами та грошовими призами були нагороджені команди Свалявської ЦРЛ, Свалявської районної ради та санаторію ″Квітка Полонини″.
              Голова ради Іван Гартавел також відзначив Подяками районної ради Павла Ганинця, Володимира Станковича, Елеміра Майора за надану допомогу в підготовці та проведенні змагань.

Свалявська районна рада

 

        15.02.2012 р. у малому залі районної ради під головуванням голови районної ради І.Й.Гартавела відбулася нарада з секретарями територіальних громад Свалявщини.
          Метою зібрання стало обговорення набуття чинності нових Законів України, які стосуються роботи секретарів сільських рад.
          У ході наради розглянуто важливі питання. Зокрема, про зміни в законодавстві стосовно будівництва інформувала начальник відділу містобудування архітектури та житлово-комунального господарства Любов Мигович.
          З процедурою реєстрації об’єднань громадян присутніх ознайомила провідний спеціаліст реєстраційної служби районного управління юстиції Мар’яна Мішко.
          Про зміни щодо дотримання чинного законодавства з питань державної реєстрації актів цивільного стану громадян інформувала начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Надія Тимків.
          Ще одне важливе питання із порядку денного – „Засвідчення справжності підпису в сільських радах” обговорювала завідуюча Свалявською державною нотаріальною конторою Світлана Гуледза.
          Про зміни в чинному законодавстві України присутніх інформувала начальник відділу юридичного забезпечення діяльності   районної ради Вікторія Фізер.
          Сподіваємося, що інформація, що прозвучала на зібранні, стане корисною у роботі секретарів територіальних громад району.
        СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА РАДА

 

У середу, 15 лютого, проведено нараду заступником голови райдержадміністрацією Е.В. Грабар з відділами та установами відповідальними за оздоровлення дітей, на якій обговорено підведені облдержадміністрацією підсумки оздоровчої кампанії 2011 року.

 

15 лютого заступником голови державної адміністрації Е.В.Грабар було проведено підсумкову нараду, на якій обговорювалися питання: стан роботи соціальних служб району, пов”язаних з соціальним захистом   дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах; результати проведення профілактичних заходів (рейдів) “Діти вулиці”, “Вокзал” за підсумками 2011 року.

 
Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

У вівторок, 14 лютого, в районному Будинку культури відбувся урочистий захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 23-ій річниці виведення радянських військ з Афганістану. Участь у ньому взяли голова райдержадміністрації Георгій Уліганинець, голова районної ради Іван Гартавел, заступник голови Едіта Грабар, колективи районних ветеранських організацій, воїни-інтернаціоналісти,

 

Районна Спілка художників „Арт-Свалява” та райдержадміністрація організували проведення виставки творів декоративно-прикладного мистецтва
В урочистостях з нагоди відкриття виставки взяли участь голова районної державної адміністрації Георгій Уліганинець, заступник голови райдержадміністрації Едіта Грабар, заступник голови районної ради Василь Попович, депутати районної та міської рад та громадськість району.

 

У понеділок, 13 лютого, голова районної державної адміністрації Г.П. Уліганинець провів нараду з розпорядниками бюджетних коштів та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Питання, які розглядалися:
1. Про раціональне використання енергоресурсів
2. Про стан оплати за енергоносіїв
3. Про шляхи підвищення ефективності діяльності бюджетних організацій у напрямку енергозбереження
За підсумками нарадами дані відповідні доручення голови районної державної адміністрації.

 

13 лютого відбулося чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови районної державної адміністрації Г.П. Уліганинця та за участі заступника голови райдержадміністрації М.Й.Таліяна.

 

      Відповідно до розпорядження голови районної ради від 06.01.2012 р. № 3 ″Про підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян″ 7 лютого 2012 року відбувся виїзний прийом громадян у Дусинській сільській раді, який провів   голова ради І.Й. Гартавел.
      Мешканцями громади були порушені актуальні питання соціального характеру, а саме: пільгові перевезення громадян, земельні питання, надання матеріальної допомоги.
      Іван Йосипович побував у Дусинському дошкільному навчальному закладі, ознайомився із   станом справ у ньому: харчуванням дітей, опаленням та санітарним станом закладу.
      Всі порушені питання голова районної ради взяв на особистий контроль.

      СВАЛЯВСЬКА РАЙОННА РАДА

 
Свою місію виконував легко, на користь і втіху всім

У 100-річний ювілей згадували Михайла Івановича Молнара – талановитого педагога, літератора, фольклориста, митця, організатора, краєзнавця, а головне – людину зі світлою душею
Серед гостей, що приїхали з Ужгорода, були– православний священик, митрофорний протоієрей Української православної церкви Московського патріархату Дмитрій Сидор, заслужений вчитель України, голова науколво-культурологічного Товариства імені О. Духновича Михайло Іванович Алмашій, колишній учень Голубинської школи, а нині депутат обласної ради, директор Ужгородського коньячного заводу Володимир Васильович Гісем, з райцентру – голова районної ради Іван Йосипович Гартавел, заступник голови райдержадміністрації Едіта Василівна Грабар, голова районного культурно-просвітницького Товариства імені О. Духновича Богдан Юлійович Лакатош, колеги-педагоги, друзі Йосип Йосипович Долинич, Василь Іванович Туряниця, голова райкому профспілки працівників освіти Марія Петрівна Немеш, .....

 

Актуальні   податкові питання сьогодення
Інтерв"ю з начальником   Свалявської МДПІ Ганною Дмитрівною ЛЕНДЄЛ

 

7 лютого, відбулося позачергове засідання комісії з питань соціальної підтримки сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах під головуванням заступника голови райдержадміністрації   Е.В.Грабар

 

6 лютого заступник голови РДА Едіта Грабар провела нараду з керівниками відділів за підсумками наради Уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка

 

6 лютого відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника голови райдержадміністрації (заступника голови комісії) М.Й.Таліяна.

 

3 лютого в малому залі засідань райдержадміністрації при керівнику апарату райдержадміністрації за участю окремих керівних структурних підрозділів райдержадміністрації було   проведено нараду-семінар із секретарями місцевих рад,

 

У вівторок, 31 січня, на нараді під керівництвом   голови райдержадміністрації Георгія Уліганинця та заступника голови райдержадміністрації Едіти Грабар обговорили питання забезпечення безперебійної роботи об’єктів бюджетної та соціальної сфер.

 
Дитячо-юнацька спортивна школа – кузня кадрів

У першому кварталі цього року питання роботи ДЮСШ планують розглянути на черговій сесії районної ради. Тому заступник голови райдержадміністрації Едіта Грабар зініціювала проведення засідання „круглого столу”, на якому б тренери висловили свою думку щодо діяльності закладу, розповіли про досягненя, намітили плани на майбутнє.

 

Культура   черпає   наснагу з надбань минулого та сьогодення й розвивається
У підсумковій нараді працівників культури брали участь представники керівництва області та району – заступник начальника управління культури ОДА Василь Марюхнич та заступник голови РДА Едіта Грабар.

 

Задля запобігання захворюванню на кір
Питання про посилення заходів щодо попередження поширення захворювання на кір серед населення району та організацію протиепідемічних заходів розглянуто на засіданні   протиепідемічної комісії, яке відбулося днями під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Едіти Василівни Грабар.

 

В малому залі райдержадміністрації 30 січня 2012 року було проведено нараду за участю першого заступника голови райдержадміністрації Кошелі Ю.М.,   начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Закарпатській області Коблика В.Й.,

 

Про виконання місцевого   бюджету Свалявського району за 2011 рік. Руслана ПРОЖЕГАЧ, начальник фінансового управління РДА.

 

Чудеса зимової казки
Клара КУШТАН, старший вихователь Будинку дитини.

 

Робити добро людям – його життєве кредо
У роботі сільського голови не буває дрібничок… Все важливо… У тому числі, вміння господарювати… Родниківський сільський голова Сергій Васильович Арендаш працює заради односельців, бо й на минулорічних виборах вони знову обрали його очільником.

 

Мудрість попередніх поколінь – в давніх обрядах
Завдяки надійній „системі збереження” звичаїв предків у Родниківці самобутня народна культура жива.    

 

Втіху родниківські майстрині знаходять в народних піснях

 

Багатобарвні традиції Родниківки

 

Там, де йшли на поклик дзвонів та чекали на відродження
Чи замислювались ви колись над тим,   про що говорять церковні дзвони?   Як дзвінко розносять вони на всю округу радість свята і як тужать разом із нами у жалобі?

 

Тиса-1. Історія успіху с.Поляна Свалявського району

 

Вертеп-2012. Перемогла любов до народної традиції

 

До Різдва район прийшов з новим бюджетом

 

У вівторок, 3 квітня, на нараді під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Едіти Грабар та за участі начальника відділу культури і туризму РДА Миколи Ляховича обговорили питання забезпечення   проведення інвентаризації та паспортизації об’єктів туристичних маршрутів,

 

На сторожі людського здоров’я
Напепредодні Нового року матеріально-технічна база Свалявської ЦРЛ поповнилася новим медичним обладнанням.

 

Щедрий новий рік
Мар’яна Копосович - психолог Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації дітей .

 

Попередня

 

Наступна

 


 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com