Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Понеділок, 24 Лютий 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

4 2012

 
До уваги громадян та субєктів підприємницької діяльності.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації «Про заходи щодо реалізації новорічних ялинок та охорони шпилькових насаджень від незаконних рубок у передноворічний період» згідно з яким передбачається створення спеціальних торговельних точок, де реалізовуватимуться лише промарковані ялинки.

 

У середу, 26 грудня, відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань призначення населенню субсидій на житлово-комунальні послуги під головуванням заступника голови РДА Е.В. Грабар за участі начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації О.О. Соломка, заступника начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації з соціальних   питань М.В. Мішко та членів комісії.
В ході засідання комісії було розглянуто 75 особових справ одержувачів житлових субсидій. З них винесено 71 рішення призначити субсидію, 4 - відмовити у призначенні.

 

26 грудня відбулося чергове засідання районної комісії з розгляду питань щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям   під головуванням заступника голови райдержадміністрації Едіти Грабар. На засіданні були присутні керівники управлінь та відділів райдержадміністрації. В ході засідання було розглянуто 8 справ. За результатами засідання комісії прийняті відповідні рішення.

 
До Дня міліції

„Людина – понад усе!”, –   головний принцип міліції
Цьогоріч на Закарпатті міліція здійснила реорганізацію територіальних підрозділів, до Свалявського райвідділу приєднали Воловецький, який очолив полковник Людвіг Файт.
„Все це було пророблено задля однієї мети – забезпечити ефективну роботу міліції за підтримки державної влади, та з відповідним результатом, провести власні зміни на користь населення, як державна інституція, міліція повинна зробити чимало для його належного обслуговування”, – каже Людвіг Людвігович.

 

18 грудня відбулась нарада з головними розпорядниками коштів районного бюджету під керівництвом першого заступника голови державної адміністрації Ю.М. Кошелі та заступника голови райдержадміністрації М.Й. Таліяна.
Основним питанням порядку денного стало обговорення проекту районного бюджету на 2013 рік.
В ході наради опрацьовані контрольні показники з головними розпорядниками коштів районного бюджету стосовно проекту районного бюджету на 2013 рік

 

Напередодні Дня Святого Миколая в стаціонарному відділенні проживання перестарілих відбулось святкування. Привітати підопічних і вручити подарунки прийшли начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації О.О. Соломко та директор територіального центру соціального обслуговування О.М. Мішко. В кінці свята для проживаючих стаціонарного відділення перестарілих відбувся святковий обід.

 

У вівторок, 18 грудня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Е.В. Грабар відбулась засідання координаційної ради при РДА з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, на якому розглядалося питання „Про хід виконання загальнодержавної програми „Забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД на 2009–2013 рр.”.

 

У понеділок, 17 грудня 2012 року,   відбулося чергове засідання спостережної комісії під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Е.В. Грабар. На засіданні комісії розглянуті такі питання:

1. Здійснення громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб звільнених від відбування покарання.
2. Інформування населення району про діяльність спостережної комісії в засобах масової інформації.
3. Підведення підсумків роботи комісії за 2012 рік.

 

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю і з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року Указом Президента України державними нагородами України відзначено ряд осіб, в тому числі наших земляків. Орденом „За заслуги” ІІІ ступеня нагороджено Дрогобецького Івана Івановича – Полянського сільського голову (Свалявський район).

 
Обговорюємо ініціативи „Рідне село”

14 грудня в рамках обговорення стратегії соціально-економічного розвитку сільських територій «Рідне село» в райдержадміністрації відбулася нарада із сільськими головами та секретарями сільрад. Відкрив її   заступник голови райдержадміністрації Михайло Таліян, який повідомив, що дана ініціатива стартувала 15 травня 2012 року в Києві.

 

У п’ятницю, 14 грудня 2012 року, відбулося чергове засідання Свалявської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення під головуванням заступника голови державної адміністрації Е.В. Грабар.

 
Вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Їх подвиг подарував майбутнє нашим дітям
У четвер, 13 грудня, в малому залі районного Будинку культури відбулися урочисті збори з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
На свято завітали заступник голови райдержадміністрації Е. В. Грабар, начальник управління праці та соціального захисту населення О. О. Соломко, інші поважні гості. У залі були присутніми мешканці району, які брали участь у ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції.

 

У вівторок, 11 грудня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Е.В. Грабар відбулась нарада з питань зниження малюкової смертності в районі. У нараді взяли участь завідувач сектору охорони здоров’я райдержадміністрації М.М. Рипкович, головний лікар Свалявської центральної лікарні О.О. Суран, заступник головного лікаря І.В. Больбан, районний педіатр О.В. Шерегі, районний акушер-гінеколог В.І.Вурста, дільничні педіатри, лікарі-неонатологи, головні лікарі амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

 

11 грудня відбулася зустріч першого заступника голови державної адміністрації Ю. М. Кошелі, начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Л. А. Ломаги, начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації О.О. Соломка з перевізниками району,

 

У вівторок, 11 грудня, відбулись сьомі збори Ради райспоживспілки п’ятого скликання Свалявської райспоживспілки, участь у яких взяв заступник голови державної адміністрації М.Й. Таліян.

 
Покликані служити на благо громадськості

На урочисте зібрання, присвячене Дню місцевого самоврядування, у великому залі адмінбудинку зібрались депутати районної, сільських рад, сільські голови, представники трудових колективів.

 

Заступник голови Свалявської РДА Е. В. Грабар, заступник начальника   управління праці та соціального захисту населення Свалявської РДА М. В. Мішко, начальник відділу у справах інвалідів Г. І. Шипович, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т. Ю. Шестак, голова Свалявської   громадської організації інвалідів „Центр Ружа” В. Ю. Шетеля,   завідуюча сектором служби у справах дітей О. І. Гливляс, головний спеціаліст служби у справах дітей А. І. Полянич, районний логопед відділу освіти Н. Д. Савіцька, працівники Будинку школяра, фахівці Свалявського відділення обласного центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів, волонтери, а також батьки та діти зібралися 3 грудня у Свалявській ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 ім. Т. Масарика, аби відсвяткувати 20-річчя Міжнародного дня осіб з особливими потребами.

 
У щирих змаганнях за знання з рідної мови

Усією планетою цього місяця   крокує ХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, щороку об’єднуючи все більше і більше справжніх поціновувачів найдорожчого скарбу, а головне – істинних патріотів, для яких українське слово – не пустий звук, а засіб самовираження, патент на приналежність до великої нації.
Лариса Андрела, методист відділу освіти, молоді та спорту.

 

5 грудня заступник голови районної державної адміністрації Едіта Грабар провела нараду з питань підготовки до відзначення у районі Новорічних та Різдвяних свят. Попередньо обговорено план основних організаційно-масових заходів, які проводитимуться у районі до цих свят. Так, зокрема, планується проведення:

 

30 листопада під керівництвом першого заступника голови Свалявської районної державної адміністрації Юрія Кошелі та голови Свалявської районної ради Івана Гартавела відбулася нарада-семінар голів виконкомів місцевих рад району, під час якої було розглянуто декілька важливих питань соціально-економічного розвитку району.
Так, про внесення змін в законодавчі акти з питань регулювання містобудівної діяльності присутніх інформував начальник інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Закарпатській області Василь Коблик.

 

Георгій ПОПОВИЧ: „Працюємо для досягнення позитивних результатів”
(Короткі підсумки роботи Свалявської дирекції з питань тимчасової втрати працездатності)

 

День Закарпатської облпрофради у Свалявському районі
Сергій Баранчиков, завідуючий відділом організаційно-гуманітарної роботи Закарпастької облпрофради.

 

У вівторок, 27 листопада, відбулося чергове засідання районної Комісії з питань захисту прав дітей під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Едіти Грабар. В ході засідання розглянуто 8 питань, з них: 1 – про доцільність позбавлення батьківських прав, 6 -   про надання дозволу на вчинення правочинів щодо майна та житла дітей, 1 - про встановлення часу і місця спілкування з дитиною.
За результатами комісії видано розпорядження голови РДА.

 

26 листопада заступник голови районної державної адміністрації Едіта Грабар провела нараду з питань підготовки до відзначення у районі Міжнародного дня інвалідів. Попередньо обговорено план основних заходів, які проводитимуться у районі до цього свята. Так, зокрема, планується проведення урочистих зустрічей та святкових обідів осіб з обмеженими фізичними можливостями з представниками райдержадміністрації за участі активістів інвалідного руху.

 
Ніхто не забутий ніщо не забуте!

„Вічная память” жертвам Голодомору   та голокосту

Минулої суботи десятки людей зібралися біля скульптури Божої Матері на Головній площі міста, аби запалити „Свічки пам'яті” та вшанувати хвилиною мовчання тих, хто мученицькою смертю загинув під час Голодомору в Україні 1932–1933 рр.

 

Співпраця Свалявщини з проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ» продовжується.

У п’ятницю 23 листопада під головуванням голів райдержадміністрації Георгія Уліганинця та районної ради Івана Гартавела, за участі координатора   Закарпатського обласного підрозділу впровадження проекту МРГ-ІІ Любові Павлович відбувся Форум місцевого розвитку.

 
Шановні свалявці!

24 листопада 2012 року на площі Головній (біля скульптури Божої Матері) о 15.30 годині відбудеться, мітинг-реквієм з нагоди пам’яті жертв голодомору 1932–1933 років в Україні „Свічка пам’яті”:
– виступ;
– запалення свічок;
– панахида.
Запрошуємо всіх мешканців запалити свічку пам'яті.

 

У четвер, 22 листопада, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Михайла Таліян відбулося засідання комісії з питань підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. На порядку денному розглядалося таке питання:
1.Про визначення розміру надання пільгових позик згідно програми „Власний дім” відповідно до поданих клопотань сільських рад.
Розглянувши клопотання сільських рад було вирішено відповідно до порядку надання пільгових позик згідно програми „Власний дім” затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 22.02.2007 № 66, рекомендувати голові фонду інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості надати пільговий кредит відповідним громадянам.

 
Вшанували пам’ять жертв угорського голокосту

У суботу, 17 листопада, тут відбувся мітинг-реквієм з нагоди 68-ї річниці голокості.
Участь у цьому заході брали депутат парламенту Угорщини, заступник голови комітету нацменшин Цілі Каталін, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Бочкаі Йозеф, Генеральний консул Угорщини в Берегові Іштван Тот, мер міста Берегово, голова Демократичної спілки угорців України Іштван Гайдош, голова Свалявської райдержадміністрації Георгій Петрович Уліганинець, перший заступник Свалявського міського голови Василь Миколайович Сверлович.

 

Природа – наш спільний дім
і ми повсякчас зобов’язані утримувати його в чистоті
Відділ інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.

 

Чарівна мить Миколи Поцка
Любов ПАПІШ.

 
Скорочуємо відстані між містами і людьми

Так і в нашому районі діє структурний підрозділ національного оператора зв’язку ПАТ „Укртелеком” – Цех телекомунікаційних послуг № 10 м. Свалява Закарпатської філії, що пропонує своїм абонентам широкий спектр сучасних телекомунікаційних послуг,
Ігор ГУЦУЛ,начальник цеху телекомунікаційних послуг № 10 м. Сваляви.

 
Пошта – надійна супутниця нашого життя

І цю службу в нашому районі представляє колектив Свалявський адміністративний район ЦПЗ № 1 Закарпатської дирекції УДППЗ „Укрпошта”. Провідним інженером поштового зв’язку тут М. М. ФАЛЕС, в якої ми взяли інтерв’ю.
Ганна ГЕШТЕНЬ.

 

16 листопада в малому залі райдержадміністрації відбулося вшанування працівників сільського господарства. З професійним святом гостей привітали голова районної державної адміністрації Г.П. Уліганинець та його заступник М.Й. Таліян. Побажавши винуватцям торжества міцного здоров’я, щастя, довголіття та сімейного достатку, подякувавши всім за невсипущу працездатність, працьовиті руки і природну мудрість очільник району вручив грамоти найкращим фермерам району. Начальник відділу агропромислового розвитку М.І. Чернуха подякував за допомогу і підтримку, яку надає влада району очолюваній ним структурі.

 
Примножують продовольчий достаток країни

Щорічно у третю   неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. Це свято всіх аграріїв   країни було засновано в 1993 році.
Це вшанування працівників села, які знають справжню ціну хліба, визнання напруженої, наполегливої праці селян, результат якої залежить не тільки від вміння та знань, але ще багатьох інших факторів, у тому числі і від   кліматичних умов.
Микола ЧЕРНУХА,    

 

У четвер, 15 листопада, голова районної державної адміністрації Георгій Уліганинець провів нараду з головами територіальних громад району. У нараді також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Кошеля, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники філії «Свалявський райавтодор».

 

У вівторок, 13 листопада, відбулося чергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії під головуванням голови комісії           Таліяна М.Й. (заступник голови райдержадміністрації).  
На порядку денному розглядалися такі питання:
1. Про скасування карантину по трихінельозу з лісових угідь Плосківського лісництва.
2. Про хід виконання заходів по недопущенню та розповсюдженню на території району трихінельозу.
3. Про проведення пероральної імунізації диких звірів в районі.
За підсумками обговорення питання порядку денного Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Свалявській райдержадміністрації прийняла відповідні рішення

 

У понеділок, 12 листопада, відбулося чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови районної державної адміністрації Г.П. Уліганинця та за участі заступника голови районної державної адміністрації М.Й. Таліяна.

 

9 листопада 2012 року Закарпатською природоохоронною організацією "Головатиця" проведено вселення дунайського лосося у річку Латориця в межах Свалявського району, з метою відтворення його в річках Закарпатської області. Від Свалявського району   взяли участь заступник голови райдержадміністрації М.Й. Таліян та начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації М.І. Чернуха. В цьому році, в черговий раз випущено 300 шт. особин дунайського лосося. Визначним у цій події є той факт, що зазначений вид внесено до Червоної книги України, як вид котрий перебуває на грані зникнення і являє собою особливу цінність серед представників лососевих.

 

У четвер, 8 листопада, в приміщенні Свалявської районної державної адміністрації відбулося чергове засідання Свалявської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення під головуванням заступника голови районної державної адміністрації (голови РМКМР) Е.В. Грабар.

 

Юрій КОШЕЛЯ: „Підсумками роботи, пов’язаної зі станом доріг, задоволений. У планах – відродити функціонування Свалявського бітумного заводу”
Коментар щодо стану доріг на території району „Вістям Свалявщини” дав і перший заступник голови Свалявської РДА Юрій КОШЕЛЯ.

 
4 листопада – День працівника соціальної сфери

Підтримують людей у складній ситуації
Про те, з якими результатами колектив соціальної служби Свалявщини відзначає своє професійне свято, розповідає в інтерв’ю начальник управління праці та соціального захисту населення Свалявського району О.О. Соломко.

 

У середу, 31 жовтня, відбулося чергове засідання районної Комісії з питань захисту прав дітей під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Едіти Грабар.

 

Вшановували тих, кому довірено найскладнішу ділянку роботи у сфері державного управління

31 жовтня в залі засідань адмінбудинку відбулись урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

 

30 жовтня відбулося чергове засідання районної комісії з розгляду питань щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям   під головуванням заступника голови райдержадміністрації Едіти Грабар. На засіданні були присутні керівники управлінь та відділів райдержадміністрації. В ході засідання було розглянуто 9 справ. За результатами засідання комісії видано розпорядження голови райдержадміністрації.

 
Вшанували пам’ять воїнів-визволителів

Урочистості з нагоди відзначення 68-ої річниці визволення Свалявського району від німецько-фашистських загарбників відбулися у Сваляві.
24 жовтня, у День визволення Сваляви голова райдержадміністрації Георгій Уліганинець, заступник голови районної ради Василь Попович, міський голова Іван Ланьо, ветерани Великої Вітчизняної війни поклали вінок і квіти до обеліска воїнам, полеглим у Другій Світовій війні.

 
В основі нашої діяльності не політичні інтереси партій, а загальний добробут людей

Іньерв"ю голови Свалявської райдержадміністрації Георгія Петровича Уліганинця районній газеті "Вісті Свалявщини"

 

ОБЕРЕЖНО !     ЗНОВУ СКАЗ!
А.М.Фотул       Заст головного держінспектора ветмедицини району.

 

У п’ятницю, 19 жовтня, відбулося чергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії під головуванням голови комісії           Таліяна М.Й. (заступник голови райдержадміністрації).  
На порядку денному розглядалося таке питання:
1. Про карантинні обмеження   у зв’язку   зі сказом собаки в                       с. Ганьковиця .
За підсумками обговорення питання порядку денного Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Свалявській райдержадміністрації прийняла відповідні рішення та заходи по локалізації та ліквідації сказу в с. Ганьковиця та   урочищі   «Грабник»   Ганьковицького лісництва.

 

У четвер, 18 жовтня, перший заступник голови районної державної адміністрації Ю.М. Кошеля за участі заступника голови РДА М.Й. Таліяна провів нараду з головами територіальних громад району.

 

У понеділок, 15 жовтня, голова райдержадміністрації Георгій Уліганинець за участі голови районної ради Івана Гартавела та першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Кошелі провів засідання робочої групи з питань підготовки до осінньо-зимового періоду 2012-2013 років.

 
14 жовтня – День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби.

Профілактика здоров’я людей – їх головне завдання

Дератизація, дезінсекція, визначення рівня паразитарної захворюваності – усім цим займаються працівники санітарно-епідеміологічної служби.

 
Привітав освітян і камерний хор „Кантус”

Минулої п’ятниці у великому залі районного Будинку культури з Днем учителя   вітали працівників освіти.
Розділити радість свята завітали голова Свалявської РДА Г. П Уліганинець та голова районної ради І. Й. Гартавел.

 

Попередня

 

Наступна

 


 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com