Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 17 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3 2013

 
У Свалявському ліцеї – нова газозварювальна майстерня

31 жовтня у Свалявському професійному будівельному ліцеї відбулося урочисте відкриття модернізованої газозварювальної майстерні. Поздоровити з цією неординарною подією педагогічний та учнівський колективи ліцею завітали голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида, народний депутат України Михайло Ланьо, голова Свалявської райдержадміністрації Іван Дрогобецький.

Наталія БУНДА.                    

 
У Керецьках відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям

31 жовтня голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олександр Ледида, народний депутат України Михайло Ланьо, голова Свалявської райдержадміністрації Іван Дрогобецький взяли участь   в урочистому відкритті спортивного майданчика зі штучним покриттям у с. Керецьки.

Наталія БУНДА.

 

Голова Свалявської районної державної адміністрації взяв участь в урочистостях з нагоди відкриття модернізованої навчально-виробничої майстерні електрогазозварників Свалявського   професійного будівельного ліцею.

 

31 жовтня   у Свалявському районі відбулися урочистості за участі голови обласної держадміністрації Олександра Ледиди, народного депутата України Михайла Ланьо, голови районної державної адміністрації   Івана Дрогобецького. У селі Керецьки було відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям.

 
Тиса-1. Олександр Ледида на Свалявщині (ВІДЕО)

У четвер, 31 жовтня, відбулось урочисте відкриття газозварювальної майстерні у Свалявському професійному будівельному ліцеї та нового спортивного майданчика у с. Керецьки.

 
30.10.2013

Голова райдержадміністрації Дрогобецький І.І. взяв участь в установчих зборах громадської ради при райдержадміністрації

 

Громадська рада

Наталія БУНДА.

 

29 жовтня під головуванням заступника голови райдержадміністрації М.Й. Таліяна відбулося засідання комісії з визначення розміру надання грошової допомоги громадянам, які постраждали внаслідок аварій техногенного і природного характеру, на якому розглядалося питання щодо визначення розміру надання грошової допомоги громадянам, які постраждали внаслідок пожеж.

 
БУДУЄМО ЄВРОПУ У СВОЄМУ ДОМІ!

25 жовтня в районному Будинку культури відбувся фестиваль шкільних євроклубів «Будуємо Європу у своєму домі», на якому було представлено культуру країн Європи, мови яких вивчають у загальноосвітніх навчальних закладах району.
На фестивалі були присутні почесні гості – перший заступник голови Свалявської райдержадміністрації Ю.М.Кошеля, голова Свалявської районної ради І.Й.Гартавел, делегація Словацької Республіки на чолі з директором школи Алжбетою Хаміловою.

 
Свалявський технічний коледж НЕХТ – „Флагман освіти і науки України”

Днями   в приміщенні Концертної зали Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося урочисте святкування заключної частини щорічного Загальнонаціонального конкурсу „Флагмани освіти і науки України”.

 

Свалявський технічний коледж підійшов до Дня працівників харчової промисловості з вагомими здобутками

Наталія БУНДА.

 
27 жовтня - День працівників харчової промисловості

24 жовтня заступник голови райдержадміністрації Таліян М.Й. взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників харчової промисловості, що відбулися у Свалявському технічному коледжі національного університету харчових технологій.

 
Професійне свято – День автомобіліста

27 жовтня відзначили своє професійне свято автомобілісти. Це свято не тільки працівників автотранспортного комплексу, а й усіх автолюбителів.

 
В пам’яті народній навіки

Славимо подвиг героїв

24 жовтня виповнилася 69-а річниця визволення Свалявщини від німецько-фашистських загарбників. Жителі району вшанували пам’ять воїнів Другої світової війни, тих, які полягли в боях за визволення нашого краю, з глибокою вдячністю згадували мужніх людей, що боролися за перемогу.

 
24.10.2013

Полянська сільська рада   посіла ІІ місце у щорічному всеукраїнському   конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку ” за 2012 рік

 

24 жовтня райдержадміністрація відзначила День визволення Свалявщини від німецько-фашистських загарбників

 
24 жовтня відбулося засідання колегії райдержадміністрації

На колегії були розглянуті такі питання:
про підсумки економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2013 року;
про підсумки виконання бюджету району за 9 місяців 2013 року.

 

23 жовтня голова райдержадміністрації І.І. Дрогобецький провів нараду щодо підсумків проведення осінньо-польових робіт та ситуації на продовольчому ринку.
На нараді були присутні керівник відділу агропромислового комплексу та голови фермерських господарств.

 

На сторожі протиепізоотичної та продовольчої безпеки
Андрій ФОТУЛ, секретар надзвичайної протиепізоотичної комісії при РДА.

 

18 жовтня відбулася нарада з питань організації розроблення містобудівної документації на місцевому рівні.
У нараді взяли участь голова райдержадміністрації Дрогобецький І.І., заступник голови РДА Кошеля Ю.М., керівники відповідний структурних підрозділів райдержадміністрації за участі начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, головний архітектор області Пігуляка М.М. та заступника головного архітектора області Боршовського О.І.

 

Про організацію розроблення містобудівної документації на місцевому рівні йшлося днями на нараді у райдержадміністрації

18 жовтня в малому залі райдержадміністрації відбулася нарада з питань організації розроблення містобудівної документації на місцевому рівні. У ній взяли участь голова райдержадміністрації Іван Дрогобецький, перший заступник голови РДА Юрій Кошеля, головний архітектор області Микола Пігуляк, його заступник Олег Боршовський, головний архітектор району Любов Мигович та представники територіальних громад.
                                                                                                   
Любов ПАПІШ.

 

Під головуванням голови райдержадміністрації Дрогобецького І.І. відбулася нарада з питань діяльності сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств району.

 

17 жовтня Іван Дрогобецький взяв участь у проведенні прийому громадян, що здійснював заступник голови обласної державної адміністрації   Качур І.І.
Під час прийому було прийнято 5 осіб, які звернулися з метою надання їм матеріальної допомоги для проведення лікування та придбання ліків. Крім того, було розглянуто колективне звернення мешканців села Дусино щодо виділення будматеріалів для будівництва дзвіниці православної церкви у цьому селі.

 

17 жовтня за участі керівників профільних   структурних підрозділів РДА відбулося засідання щодо реалізації у рамках соціальної ініціативи Президента України заходів для вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки.

 

Шляхи підвищення ефективності роботи соціальних служб району обговорено на нараді в райдержадміністрації

Днями голова райдержадміністрації Іван Дрогобецький провів нараду за участю сільських голів, керівників сфери охорони здоров’я, ряду структурних підрозділів РДА, працівників районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівників територіального центру управління соціального захисту населення райдержадміністрації, дільничних інспекторів Свалявського районного відділу УМВС України в Закарпатській області.

 
Робоча зустріч в Свалявській РДА

Днями в приміщенні РДА відбулась робоча зустріч голови РДА Івана Дрогобецького з головами сільських рад, дільничними інспекторами, фахівцями з соціальної роботи та соціальними працівниками.

Вікторія Калабішка Свалявський РВ УМВС

 

14 жовтня Іван Дрогобецький спільно із заступником голови РДА Михайлом Таліяном провели нараду з представниками районного центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді.
Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Таліяна М.Й. пройшло засідання державної надзвичайної протиепідемічної комісії щодо стану захворюваності на ГРВІ та на грип у Свалявському районі та стану готовності лікувально-профілактичних закладів району до роботи в умовах ускладнення епідситуації з ГРВІ та грипу.

 
Художників привітали з професійним святом

Так, на базі бібліотеки-філії с. Керецьки пройшов семінар-тренінг бібліотечних працівників району на тему: «Сімейне читання як спільна діяльність родини та бібліотеки», в якому взяв участь заступник голови райдержадміністрації Михайло Таліян.
Також відбувся виїзний пленер творчого об’єднання художників «Арт-Свалява», де було проведено майстер-класи для художників-початківців.

 

09 жовтня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке очолив голова Свалявської районної державної адміністрації І.І. Дрогобецький.
Також   цього дня під головуванням заступника голови райдержадміністрації   Таліяна М.Й. відбулося засідання спостережної комісії.

 

4 жовтня в рамках Проекту Євросоюзу та Програми розвитку ООН –«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Свалявщину відвідали представники Європейської комісії у складі моніторингової місії ЄС та ПРООН. На засіданні круглого столу були присутні експерти Європейської комісії   Олена Крилова, Ільдар Гіззаулін, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Кошеля, голова Свалявської районної ради, голови сільрад сіл Ганьковиця, Голубине, Дусино, Керецьки, Неліпіно, Родниківка, Солочин, Сусково, громадських організацій зазначених вище сіл, керівники відповідних структурних підрозділів РДА.

 

4 жовтня в районному Будинку культури відбувся святковий концерт „Серце віддаю дітям” з нагоди Дня працівників освіти, організований Свалявською райдержадміністрацією.
Цього святкового вечора зі сцени пролунало чимало щирих теплих слів на адресу винуватців урочистої події.
Вітання та слова подяки педагогам адресував голова районної державної адміністрації, керівник районної організації Партії регіонів Іван Дрогобецький

 
Представники приватного бізнесу Свалявщини взяли участь в опитуванні

4 жовтня у Свалявській райдержадміністрації науковці Закарпатського регіонального центру соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України у рамках спільного з ОДА дослідження «Регіональні та субрегіональні підходи до розвитку пріоритетних видів економічної діяльності Закарпатської області» провели опитування представників бізнес-структур, органів влади, громадських організацій, а також приватних підприємців із широкого спектру питань, що стосуються умов, в яких проводять господарську діяльність суб’єкти господарювання.

 
Голова районної державної адміністрації Дрогобецький І.І. привітав учителів з їх професійним святом

04 жовтня в районному Будинку культури відбулись урочистості   «Серце віддаю дітям» з нагоди Дня працівників освіти за участю представників районної державної адміністрації.

 

3 жовтня головою райдержадміністрації Дрогобецьким І.І. проведено нараду з питань розвитку малого і середнього бізнесу.
    На нараді були порушені питання щодо визначення основних фінансових, економічних, соціальних та інших показників розвитку малого і середнього підприємництва; формування єдиної інформаційної системи для забезпечення реалізації державної політики у сфері розвитку малого і середнього підприємництва.

 
Легалізація робочих місць та заробітної плати –   соціальна захищеність кожного

1 жовтня заступник голови райдержадміністрації Таліян М.Й. взяв участь у засіданнi круглого столу на тему: „Легалізація робочих місць та заробітної плати – соціальна захищеність кожного”, що відбувся у Свалявському районному центрі зайнятості.

 
Райдержадміністрація висловлює   глибоку вдячність і пошану   старшому поколінню

Голова райдержадміністрації Дрогобецьнкий І.І. спільно із заступником голови райдержадміністрації   Таліяном М.Й. взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку, Дня ветерана, що відбулися у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування.

 
Привітали людей поважного віку

У рамках реалізації в районі соціальних ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту найбільш уразливих верств населення   1 жовтня, в   День людей похилого віку, Свалявський територіальний центр організував для своїх підопічних справжнє свято.

 
Районна державна адміністрація вітає бібліотекарів району

З0 вересня голова райдержадміністрації Дрогобецький І.І. спільно із першим заступником голови райдержадміністрації Кошелею Ю.М. взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, що проходили у центральній бібліотеці м. Сваляви.

 
Важливий захід із земельних питань

Днями у райдержадміністрації за участі сільських голів, керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств відбулась нарада з питань раціонального та ефективного використання земель сільськогосподарського призначення, ведення моніторингу використання земель сільськогосподарського призначення, відведених для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, виникнення права власності на землю взамін сертифікатів на право на земельні частки /паї/.

 
Розширення меж співробітництва

29 вересня за сприяння голови райдержадміністрації Дрогобецького І.І. в урочистостях до свята Дня міста Ужгород взяв участь фольклорний колектив «Раславічан» під керівництвом Антона Кантура зі Словаччини (с. Раславіце). Того ж дня метою розвитку туристичної та рекреаційної галузі   Іван Дрогобецький, президент Фонду розвитку транскордонного співробітництва, представники Ужгородської міської громадської організації «Інститут транскордонного співробітництва» відвідали санаторій «Сонячне Закарпаття».

 
Працівників дошкільних закладів відзначили на Свалявщині

27 вересня перший заступник голови Свалявської райдержадміністрації Юрій Кошеля взяв участь в урочистостях   з нагоди відзначення Дня вихователя і всіх дошкільних працівників.  

 

27 вересня головою райдержадміністрації Дрогобецьким І.І. спільно із заступником голови райдержадміністрації Таліяном М.Й.   проведено нараду з працівниками закладів охорони здоров’я щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 року     № 340 « Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою» та про стан забезпечення безкоштовними рецептами пільгової категорії населення району.
Перший заступник голови райдержадміністрації Кошеля Ю.М.   27 вересня взяв участь в урочистостях   з нагоди відзначення Дня вихователя і всіх дошкільних працівників.  

 
26.09.2013

Перший заступник голови райдержадміністрації Кошеля Ю.М.; керівники структурних підрозділів   взяли участь у селекторній нараді, що проводив заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Свищо І.Й.
Цього ж дня першим заступником голови райдержадміністрації Кошелею Ю.М.   спільно з начальником районного відділу освіти, молоді та спорту Русином В.П. проведено об"їзд загальноосвітніх навчальних закладів з метою перевірки стану підготовки до опалювального сезону 2013-2014 року.
Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Таліяна М.Й. відбулися засідання комісії з питань виділення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім"ям та районної   міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

 
Відбулося   засідання Свалявської районної МКМР з правової освіти населення

26 вересня 2013 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Таліяна М.Й. відбулося засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. В засіданні ради взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районного управління юстиції.

 

25 вересня голова райдержадміністрації Дрогобецький І.І. взяв участь у   нараді за участі Голови Верховної Ради України Рибака Володимира Васильовича.
Цього ж дня перший заступник голови райдержадміністрації Кошеля Ю.М. взяв участь у засіданні Форуму місцевого розвитку Свалявського району

 
25.09.2013

Співпраця територіальних громад Свалявщини з Проектом ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”: результати і перспективи
      Днями відбулося засідання Форуму місцевого розвитку Свалявського району, в роботі якого взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Кошеля.
                                                                                            Наталія БУНДА.

 
Нас пов’язує історія і щирі почуття добросусідства

Mинулого четверга чехи знову побували у Сваляві, зокрема, в ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1, де за сприяння Фонду „Віза” відремонтовано дах, поміняно на металопластикові всі вікна. Якість проведених робіт оцінили чеські партнери – гетьмани краю Височина Їржі Бєгоунека, Пардубіцького краю Мартін Нетолоцкі, Надзвичайний і Повноважний посол Чеської Республіки в Україні Іван Почух. Делегацію супроводжували голова обласної ради Іван Балога, заступник голови Свалявської райдержадміністрації Михайло Таліян, керуючий справами районної ради   Віктор Зозуля.

 
20.09.2013

За дорученням голови Закарпатської ОДА з участю керівництва Департаменту агропромислового розвитку області, Державної інспекції сільського господарства області,   Головного управління Держкомземагенства, заступника голови райдержадміністрації, начальника відділу агропромислового розвитку та головного спеціаліста відділу технічного нагляду Держсільгоспінспекції у Свалявсьому районі, голів сільських рад, керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств проведено семінар – нараду.  

 
18.09.2013

Голова райдержадміністрації Дрогобецький І.І. провів нараду з питань формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
У нараді взяли участь керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та виконавчого комітету міської ради.

 

Голова райдержадміністрації Дрогобецький І.І. та його заступник   Таліян М.Й. взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня рятівника.
У своєму привітанні голова райдержадміністрації Іван Дрогобецький звернув особливу увагу на важливість даної професії, її особливу відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги

 

У суботу, 14 вересня,   на базі Свалявської гімназії проведено районну спартакіаду серед команд територіальних громад з нагоди   Дня фізичної культури і спорту. У спартакіаді взяли участь 13 команд, а загалом понад 400 учасників вийшли на старт з таких видів спорту: волейбол, міні-футбол, легка атлетика, піднімання гирі та перетягування канату.

 

Голова райдержадміністрації Дрогобецький І.І. та його заступник   Таліян М.Й. взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня працівників лісу.

 
Чергова сесія районної ради відбулася оперативно, але голосування проходило неодностайно

13 вересня під головуванням голови районної ради Івана Гартавела, за участю голови райдержадміністрації Івана Дрогобецького, заступників голови РДА,   голів територіальних громад району, керівників окремих управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств, правоохоронних та контролюючих органів, представників засобів масової інформації, акредитованих районною радою, відбулася   вісімнадцята сесія районної ради.

 
Керівник РДА зустрівся із спортсменами

Напередодні відзначення Дня фізичної культури і спорту голова Свалявської райдержадміністрації Іван Дрогобецький зустрівся з кращими спортсменами та ветеранами спорту району.

 
17 вересня – День рятівника

Одна з найблагородніших професій – рятівник
Іван ТОКАРСЬКИЙ, начальник Свалявського райвідділу управління державної служби з надзвичайних ситуацій.

 
Вони турбуються про майбутнє лісу

Ліс – це життя самої планети. Вабить він до себе в будь-яку пору року: зігріє в холод, остудить у спеку, дасть ковток цілющого повітря під час відпочинку, захистить землю від руйнації. Така висока місія зеленого дива, а покликання людини – примножувати, розвивати й берегти цю „зіницю ока” в організмі землі. Тоді буде затишно у кожному куточку планети. Наші ліси – воістину унікальні. Це прекрасно усвідомлюють і підтверджують своєю продуктивністю і в ДП „Свалявське лісове господарство”, куди я завітала напередодні професійного свята – Дня працівників лісу. А знайомив мене з роботою директор підприємства Олександр ДУФІНЕЦЬ.

 
На Свалявщині відбулося VIII Свято гуцульського коня

6-8 вересня 2013 року на базі санаторію «Квітка полонини» відбулося Свято гуцульського коня-2013, в програмі якого були Міжнародна науково-практична конференція «Використання коней гуцульської породи в сучасних умовах», VIІІ конкурс коней гуцульської породи та Державна атестація жеребців-плідників для племінного використання.

 
За підтримки районної державної адміністрації на Свалявщині відбулися змагання з мотокросу

Зі спеціально обладнаної сцени до учасників змагань, тренерів та вболівальників із вітаннями звернулися голова райдержадміністрації Іван Дрогобецький, його заступник Михайло Таліян, заступник начальника управління молоді та спорту департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Олег Муртазін, голова Закарпатського обласного осередку Федерації мотоциклетного спорту України Віктор Стегура, Голубинський сільський голова Михайло Капустей.

 
Газовиків району привітали з професійним святом

До Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості у Свалявській райдержадімінстрації відбулися урочистості. У заході взяли участь голова райдержадміністрації І. Дрогобецький та його заступник М. Таліян

 
Районна виконавча влада відзначила кращих підприємців Свалявщини

Минулого тижня в районній державній адміністрації з нагоди Дня підприємця провели урочисте засідання, на яке запросили кращих представників малого бізнесу Свалявщини. Вітаючи присутніх, голова РДА Іван Дрогобецький зазначив: хоча приватні підприємці й працюють в різних сегментах ринку і є представниками різних професій, усіх їх об’єднує вміння організувати й налагодити свою справу, створити колектив однодумців, котрий ефективно працює, надаючи послуги чи виготовляючи певну продукцію.

 
Розвиток малих підприємств – шлях до зміцнення соціально-економічного становища району

За значний особистий внесок у виконання програми економічного і соціального розвитку району та з нагоди відзначення професійного свята - Дня підприємця   Іван Іванович Дрогобецький нагородив   Грамотами районної державної адміністрації кращих приватних підприємців району.

 
05.09.2013

Голова райдержадміністрації Дрогобецький І.І. здійснив робочу поїздку в Керецьківську сільську раду. В ході поїздки   Іван Іванович провів зустріч з окремими депутатами, членами виконкому сільської ради, керівниками бюджетних установ та активом села.

 
Кондитерське підприємство відвідав керівник району

5 вересня голова   райдержадміністрації Дрогобецький І.І. здійснив робочу поїздку на товариство з обмеженою відповідальністю „Форнетті-Закарпаття”. Дане   підприємство відоме на всю Україну та за її межами (а саме у 13 країнах світу) займається виробництвом кондитерських виробів.

 
03.09.2013

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Таліяна М.Й. проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації, в ході якого розглянуто питання про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней та стан здійснення заходів щодо профілактики   африканської чуми на території району.
За наслідками розглянутих питань були   прийняті відповідні рішення.

 
03.09.2013

Заступником голови райдержадміністрації Таліяном М.Й. за участі керівників закладів охорони здоров’я проведено зустріч-нараду з керівниками аптек району, в ході якої розглянуто питання про хід   виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 року № 340 « Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою».

 

02 вересня 2013 року голова райдержадміністрації Дрогобецький І.І. взяв участь в урочистостях, присвячених святу першого дзвоника в Свалявському технічному коледжі Національного університету харчових технологій.

 
Малинова мелодія шкільного дзвоника

Ожила минулої неділі і Полянська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів. Розцвіла посмішками, щасливими обличчями батьків, стриманими усмішками вчителів, інколи переляканими оченятами крихітних першокласників – тут святкували початок нового навчального року.
Традиційно на свято першого дзвоника навідались почесні гості – голова райдержадміністрації Іван Дрогобецький, якого присутні зустріли оплесками (донедавна Іван Іванович тривалий час був їх сільським головою), начальник управління освіти, молоді та спорту Василь Русин, в. о. сільського голови Неля Петрус, районний депутат Віктор Гайпел.

 
30.08.2013

На засіданні колегії райдержадміністрації обговорили виконання завдань щодо погашення заборгованості до бюджетів та Пенсійного фонду та дотримання фінансово-бюджетної дисципліни у районі

 
Іван ДРОГОБЕЦЬКИЙ: „За станом справ в освітянській галузі району вестиму жорсткий контроль”

Минулого тижня на засіданні колегії освітян району, яку традиційно проводять у серпні, говорили не   тільки про досягнення галузі, а й чи не вперше за кілька останніх років детально проаналізували недоліки, проблеми та причини їхнього виникнення. Ініціатором відвертої розмови з керівниками та працівниками шкіл і дошкільних навчальних закладів виступив голова районної державної адміністрації Іван Дрогобецький.

 
29.08.2013

Голова райдержадміністрації Дрогобецький І.І. та перший заступник голови райдержадміністрації Кошеля Ю.М. візьмуть участь у підсумковому засіданні колегії (конференції) відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації по підсумках розвитку освіти, фізичної культури і спорту у 2012 – 2013 навчальному році та завдання на 2013 – 2014 навчальний рік

 
На колегії освітяни обговорили завдання на новий навчальний рік

У четвер, 29 серпня, в Сваляві відбулося розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту РДА, на порядок денний якого виносили питання „Про підсумки розвитку освіти, фізичної культури і спорту у 2012–2013 навчальному році та завдання на 2013–2014 навчальний рік”.

 
Готовність шкіл району до нового навчального року обговорили в РДА

28 серпня 2013 голова райдержадміністрації Дрогобецький І.І. за участі першого заступника голови райдержадміністрації Кошелі Ю.М. провів нараду з головами територіальних громад району, керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та навчальних закладів району по питанню готовності шкіл до нового навчального року.

 
28.08.2013

Голова райдержадміністрації Дрогобецький І.І. за участі першого заступника голови райдержадміністрації Кошелі Ю.М. провів нараду з головами територіальних громад району, керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних служб району з питань проведення ремонту доріг комунальної власності району.

 
27.08.2013

Голова райдержадміністрації Дрогобецький І.І. провів нараду із заступниками та керівником апарату райдержадміністрації, в ході якої обговорено підсумки роботи райдержадміністрації за минулий тиждень та про план основних заходів на поточний тиждень.
Голова райдержадміністрації Дрогобецький І.І. провів черговий прийом громадян. Підняті громадянами питання стосувалися покращення соціального становища та допомоги у лікуванні. Загалом на прийомі побувало 4 чоловік.

 
Підготовка до нового опалювального сезону –   на порядку денному наради

23 серпня 2013 року перший заступник голови   райдержадміністрації Кошеля Ю.М. провів нараду з питань підготовки об’єктів бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період. У роботі наради взяли участь керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів місцевих рад, комунальних служб району.

 
Святкували День Державного Прапора України і День Незалежності України

23 серпня на головній площі нашого міста, перед адмінбудинком, урочисто відзначали День Державного Прапора України та 22-у річницю Незалежності України.
Ведуча Світлана Дербаль оголосила про підняття Державного Прапора України. Це почесне доручення виконали перший заступник голови райдержадміністрації Ю.М. Кошеля та голова районної ради І. Й. Гартавел.

 
Відсвяткували День Державного прапора України і День Незалежності України

Подвійне свято, що зблизилось датами (23 і 24 серпня) – День Державного прапора України та День Незалежності України, відзначили в позаминулу п’ятницю мешканці нашого міста та району на площі Головній перед адмінбудинком.

 

22 серпня 2013 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Кошелі Юрія Михайловича проведено засідання комісії з питань підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

 
21.08.2013

Голова райдержадміністрації Дрогобецький І.І. за участі першого заступника голови райдержадміністрації Кошелі Ю.М. провів нараду з головами територіальних громад району, керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних служб району з таких питань:
1. Про стан проведення ремонту доріг комунальної власності району.
2. Про стан організації гасіння лісових пожеж в літній період.
3. Про організацію проведення санітарної очистки населених пунктів району.

 

Іван Дрогобецький: „Ремонти доріг комунальної власності району слід провести, поки дозволяють погодні умови”

 
20.08.2013

Голова райдержадміністрації Дрогобецький І.І. провів черговий прийом громадян. Підняті громадянами питання стосувалися покращення соціального становища та допомоги у лікуванні. Загалом на прийомі побувало 6 чоловік.

 
Оздоровчі та рекреаційно-туристичні заклади оглянув голова РДА

15 серпня головою райдержадміністрації Іваном Дрогобецьким проведено робочу поїздку по туристично-рекреаційних закладамх району.
Основною метою поїздки було вивчення роботи туристично-рекреаційних закладів в літній період.

 
13.08.2013

Голова райдержадміністрації Дрогобецький І.І. провів черговий прийом громадян. Підняті громадянами питання стосувалися покращення соціального становища та допомоги у лікуванні. Загалом на прийомі побувало 5 чоловік.

 
Дбати про належний санітарний стан населених пунктів

У п’ятницю, 9 серпня 2013 року, голова   районної державної адміністрації Іван Іванович Дрогобецький   провів нараду по питанню   санітарного стану населених пунктів району та боротьбі з амброзією полинолистною та борщівником Сосновського на території сіл Сусково, Голубине, Неліпино, Ганьковиця та міста Свалява.

 
Матерів-героїнь на Свалявщині стало більше

Голова Свалявської РДА І. І. Дрогобецький вручив державні нагороди „Мати-героїня” одинадцятьом мешканкам Свалявщини. У заході взяли участь заступник голови РДА М. Й. Талян та заступник начальника управління соціального захисту насення М. В. Мішко.

 

8 серпня 2013 року під головування першого заступника голови райдержадміністрації, голови конкурсного комітету Кошелі Юрія Михайловича проведено засідання   конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу із визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району

 

На економічно активних підприємствах Сваляви                                                                                     Ганна ГЕШТЕНЬ.

 
Ознайомлення з економічно діючими підприємствами Свалявщини

7 серпня   Свалявщину відвідав в. о. голови Закарпатської облдержадміністрації Ігор Свищо. У робочій поїздці по економічно діючих підприємствах його супроводжували голова Свалявської районної державної адміністрації Іван Дрогобецький, заступник голови РДА Михайло Таліян.

 

5 серпня 2013 року при першому заступнику голови райдержадміністрації Кошелі Юрія Михайловичу проведено засідання оперативного штабу з питань підготовки та сталого проходження опалювального сезону 2013-2014 років (утвореного дорученням голови райдержадміністрації від 23.05.2013 №01-08/33).

 
05.08.2013

Голова райдержадміністрації Дрогобецький І.І. провів нараду із заступниками та керівником апарату райдержадміністрації, в ході якої обговорено підсумки роботи райдержадміністрації за минулий тиждень та про план основних заходів на поточний тиждень.
Цього ж дня головою райдержадміністрації Дрогобецьким І.І. заплановано провести:
засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

 
Третій рік поспіль храмовий празник Пророка Іллі та день села відзначають у Стройному.

Від частини розважальної плавно перейшли до офіційної. Розпочав її голова Свалявської РДА І. І. Дрогобецький . Він привітав присутніх з престольним празником – Днем пророка Іллі, побажав щастя, здоров’я, радості, успіхів та Божого благословення.

 

Попередня

 

Наступна

 


 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com