Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Наказ 27.01.2020 № 04/01-05

Про затвердження паспортiв бюджетних програм на 2020 рік

 

Паспорти бюджетних програм місцевого бюжету на 2020 рік

 

 
Заклади культури

Свалявcький районний історичний музей

 

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2019 рік

 

Звіти про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету станом на 01.01.2019   року

 

Паспорти бюджетних установ (таблиці)

 

Паспорти бюджетних установ

 

Конкурсна процедура призначення керівників державних та комунальних закладів культури

1. Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури

2. Відділ культури і туризму Свалявської районної державної адміністрації оголошує конкурс на посади:
Директора Свалявського районного будинку культури;
Директора Свалявської централізованої бібліотечної системи;
Завідуючого   Свалявським районним історичним музеєм.

3. Затверджено склад конкурсних комісій для проведення конкурсного добору на посаду керівників закладів культури

4. Триває конкурсна процедура призначення керівників державних та комунальних закладів культури

5. Відомості про претендентів
    на посаду директора Свалявського районного будинку культури – Плоскіна Василь Павлович;
    на посаду директора Свалявської централізованої бібліотечної системи – Бітлянин Марія Юріївна;
    на посаду директора   Свалявського районного історичного музею – Цанько Марія Петрівну.

6. Перше засідання конкурсної комісії (відео):
1) Розгляд документів кандидатів на посаду директора Свалявського районного будинку культури ( https://youtu.be/JRMOn4CZjuA);
продовження (https://youtu.be/O4-BDs-_Gp8);

2) Розгляд документів кандидатів на посаду директора   Свалявської централізованої бібліотечної системи (https://youtu.be/fIkJEwsnq5M );

3) Розгляд документів кандидатів на посаду директора Свалявського районного історичного музею ( https://youtu.be/AhVXaCAS5rU ).

7. Конкурсна процедура призначення керівників закладів культури підходить до завершення

8. Умови праці керівників закладів культури

9. Матеріально-технічна база закладів культури:
      1. Свалявський районний будинок культури;

      2. Свалявська централізована бібліотечна система;

      3. Свалявський районний історичний музей.

10. Фінансова та бюджетна звітність закладів культури за 2015 рік:
    1. Свалявський районний будинок культури;

      2. Свалявська централізована бібліотечна система;

      3. Свалявський районний історичний музей.

11. Сьогодні, 19 серпня, відбулося друге засідання комісій по конкурсному добору на посади керівників закладів культури району.

12. Друге засідання по конкурсному добору на посади керівників закладів культури району :
Відео:
1) Свалявський районний історичний музей (https://youtu.be/G_p5VRS4LGI);2)   Свалявська централізована бібліотечна система ( https://youtu.be/JLf6__JDdls);


3)   Свалявський районний будинок культури(https://youtu.be/4zSXSSD1P_s ).

 
08.07.2016

Відділ культури і туризму Свалявської районної державної адміністрації оголошує конкурс на посади:

Директора Свалявського районного будинку культури;

Директора Свалявської централізованої бібліотечної системи;

Директора   Свалявського районного історичого музею.

 

14 червня в районному Будинку культури для дітей загальноосвітніх шкіл було проведено чудове свято. Учасники народного театру (керівник М.Попович)   та народного циркового колективу «Едельвейс» (керівник В.Ясович) виступили   із   розважально-ігровою   програмою «Клоунеси Маруся і Іруся скликають друзів».

 

4 червня на ужгородському стадіоні “Авангард” відбулася обласна спартакіада працівників закладів культури.

 

31 травня в Ужгородському коледжі культури і мистецтв відбувся обласний фестиваль ігрових програм «Грайлик-2016». Участь в якому прийняли учасники народного театру РБК: Галега Каріна, Евеліна Хижняк, Володимир Попович та режисер Маріанна Попович.

 

За підтиримки управління культури облдержадміністрації, відділу культури Ужгородської райдержадміністрації, обласного організаційно-методичного центру культури з метою виявлення та популяризації оригінальних за змістом і формою творів українських та закарпатських письменників і поетів, самобутніх авторів-виконавців, встановлення творчих контактів з представниками громадських і культурних організацій та творчими спілками 24 травня 2016 року в смт. Середнє Ужгородського району на базі Середнянської дитячої школи мистецтв відбувся XIV обласний конкурс українського художнього слова ім. І.Ірлявського «Моя весна».

 

22 травня в районному Будинку культури відбувся творчий звіт колективів художньої самодіяльності та аматорських   народних колективів Свалявщини, присвячений 25-ій річниці Незалежності України «З Україною в серці»

 
Свалявщина приймала учасників обласного семінару-практикуму

12 травня у Свалявському районному будинку культури, який у 2015 році   став переможцем обласного огляду-конкурсу районних і міських будинків культури та методичних кабінетів, відбувся обласний семінар-практикум «Патріотичне виховання у закладах культури». Його учасниками були директори районних та міських будинків культури, завідувачі методичних кабінетів, методисти з клубної роботи, а також працівники клубних установ району.

 

У рамках культурно-просвітницького проекту «Закарпатські діалоги» до Сваляви завітали відомий український письменник Андрій Курков, молодий літератор і   журналіст Артем Чапай, закарпатський письменник Михайло Рошко, генератор футболок Банди Шолтес та переможець конкурсу «Гірські горизонти» Юлія Совинська. Метою даного проекту є встановлення інтелектуального діалогу між представниками різних культур, які мешкають на Закарпатті, тож учасники поділилися враженнями, наскільки це їм вдалося та чим запам’ятається знайомство з культурно строкатим, але таким   цілісним і добросусідським краєм. Насамкінець і гості і учасники зустрічі спробували визначити   єдину спільну для всіх українську мрію : гідне життя в єдиній, незалежній країні. На згадку про зустріч гості подарували бібліотеці свої книги і обіцяли приїхати в наше гостинне місто ще не один раз.

 

31 березня   глядачам випала нагода насолодиттися театралізованим вечором «Життя – театр»,   який став результатом плідної праці методистів РБК.                         В рамках відзначення Міжнародного дня театру, відбувся семінар клубних працівників Свалявського районну по драматичному жанру.

 
« Найкращий читач України-2016»

      18 березня в Свалявській районній бібліотеці для дітей відбувся II-ий районний етап   Всеукраїнського конкурсу « Найкращий читач України-2016» . Конкурс проводиться щорічно з метою заохочення дітей до читання , виявлення читацьких уподобань, популяризації найкращих зразків світової та української літератури, щоб привернути увагу громадськості, діячів державних установ, меценатів та всіх небайдужих.  

 
Уже вшосте в Ужгороді пройшов фестиваль "Коляди в старому селі"

Свято на території Ужгородського скансену проходить уже вшосте, рік у рік набуває щодалі більшого розмаху і має всі шанси стати міжнародним.
Цього разу участь у дійстві взяли 18 колективів, а це – близько 200 колядників, котрі яскраво представили пісенні традиції своїх районів із урахуванням етнічного різноманіття. Народження Христа славили словацькою, угорською, румунською і, звісно ж, українською мовою та місцевими говірками.

 

У Берегові стартував XI-й обласний фестиваль дитячого та юнацького театрального мистецтва "Юні зірки Мельпомени".

 
ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ КРІЗЬ ПРИЗМУ ОБЄКТИВА

„Назустріч самому життю: мій край, мої земляки, моя душа” – саме під такою   назвою   25 листопада у Свалявському РБК стартувала   персональна виставка члена Спілки фотохудожників Закарпаття , лауреата багатьох обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фотоконкурсів, патріота рідної землі, талановитого фотохудожника Миколи Поцка.

 
У великому колі – маленькі танцюристи

Свято танцю в РБК

27 листопада на сцені великого залу РБК відбулося дійство, значення якого недооцінити не можна і, звісна річ, забути просто неможливо.

 
Культпрацівники відзначили своє професійне свято

У вівторок, 10 листопада, у великому залі районного Будинку культури відбулося урочисте святкування Всеукраїнського дня працівників культури   та аматорів   народного мистецтва.

З привітальними словами до присутніх звернулися перший заступник голови Свалявської РДА Василь Русин та начальник відділу культури і туризму Наталія Шелеп, котрі побажали присутнім подальших успіхів, творчого натхнення та оптимізму, після чого відбулося нагородження грамотами і подяками тих працівників сфери культури, які своєю щоденною працею допомагають зберігати та примножувати духовні цінності, що, безперечно, є справою благородною,   вкрай потрібною для суспільства.

 
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Високий політ щебетливих ластівок

Іван ЧЕРНИКІВСЬКИЙ.

 
11.12.2014

Річний план закупівель на   2015   рік відділу культури і туризму Свалявської райдержадміністрації

 

27 листопада колектив народного театру районного будинку культури прийняв участь у VIII обласному фестивалі самодіяльних театральних колективів ім. В.Майданного.

 
Колиска мистецьких талантів

Методисти Свалявського РБК. Без них не обходиться, Новорічні та Різдвяні свята, дитячі ранки, вогники, і різноманітні концерти, бо саме завдяки їхнім організаторським здібностям такі дні становляться незабутніми.

 
Щедрість душі плюс талант

День святкового пленеру для художників Свалявщини видався насправді святковим . В одному з мальовничих урочищ, що поблизу села Солочина, зібралися провідні майстри пензля. Голова художнього об`єднання   «Арт – Свалява» Віталій Дорош зробив усе можливе   й неможливе, щоб святковий пленер і відзначення Дня художника пройшли на відповідній висоті і надовго запам’яталися   всім учасникам

 
20.09.2014

Учні Свалявської ДШМ брали участь у фестивалі фольклорного мистецтва в Словаччині

Тетяна ШЕСТАК,викладач Свалявської ДЩМ.

 
Район гідно відзначає 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

У 2014 році Україна відзначає 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. З метою гідного відзначення ювілею видатного сина українського народу, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря в Україні та за її межами видано відповідний Указ, яким 2014 рік оголошено Роком Тараса Шевченка.

 
Підсумкова нарада щодо   роботи відділу культури і туризму райдержадміністрації

6 лютого в малому залі районного Будинку культури відбулася підсумкова нарада щодо роботи відділу культури і туризму райдержадміністрації за 2013 рік. У роботі наради взяли участь перший заступник голови РДА Юрій Кошеля, начальник управління культури облдержадміністрації Юрій Глеба, керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники сфери культури.

 
Представляли Свалявщину

31 січня в Обласному будинку профспілок відбулася розгорнута виставка фоторобіт членів Спілки фотохудожників Закарпаття.

Іван ФОТУЛ.

 
22.01.2014

Звіт про роботу відділу культури і туризму за 2013 рік.

 
Запрошуємо на бібліотечні вечорниці!

12 грудня 2013 р. о 16 годині
Центральна районна бібліотека запрошує
на тематичні молодіжні   вечорниці "Майбутнє варто планувати".

 

4 грудня одразу два заходи відбулися у Районному Будинку культури. Відбулася нарада – семінар клубних працівників району та презентація книги мистецтвознавця Романа Пилипа   «Художня вишивка українців Закарпаття ХІХ – першої половини ХХ століття»

 
Культурне надбання Свалявщини

У Свалявському   районному Будинку культури   10 листопада   відбулися творчий звіт художніх аматорських колективів,   виставка творів   народних   умільців Свалявського району: ,,Квітує талантами рідна Свалявщина” та підтвердження статусу ,,народний” колективів художньої самодіяльності району.

 

Літня школа молодих бібліотекарів «Nе-формаt»
Левч Яна Іванівна. бібліограф Свалявської ЦРБ

 
Тиса-1.Програма "Просто неба".Голубине.

Воно - в серці Свалявщини і манить легендами, чудовою природою, бурхливою річкою... У ньому живуть не просто таланти, а унікальні митці, котрі роблять ікони з мідного дроту! Під ним ховаються цілющі води, які дають сили сотням тисяч тих, котрі щодня наливають у склянку мінеральну воду, народжену саме тут. А ще це село голубить своєю назвою - Голубине.

Автор - Марічка ЧЕРНИЧКО, оператор - Роберт БОДНАР, режисер -- Ігор ГАВРИЛЮК.

 
У районному Будинку культури влаштували конкурс принцес

Канікули – найочікуваніша пора для всіх школярів, адже тоді можна забути про уроки, тематичні оцінювання знань та домашні завдання і насолоджуватися відпочинком.   Ігри, розваги та конкурси – ось що необхідно дітям влітку і про це добре відомо працівникам районного Будинку культури, які взялися організовувати учнівське дозвілля.

 

Незабутня поїздка
Юрій Грабар, директор Свалявської дитячої школи мистецтв.

 

У Львові пройшов міжрегіональний ярмарок
Жанна Грабар

 

7 липня 2013 року в с. Поляна, урочище ,,Красний ” відбувся   VІІ   фестиваль   мінеральної   води   ,,Сила   життя   -   у   джерелах   Карпат”.
Участь у святі взяли голова обласної державної адміністрації Олександр Ледида, народний депутат України Михайло Ланьо, голова районної державної адміністрації Іван Дрогобецький, інші поважні гості, численні краяни та відпочиваючі.

 

,,Сила   життя   -   у   джерелах   Карпат”
Фотогаларея

 

Свалявський   район с. Поляна
урочище « Красний »
Фестиваль   мінеральної   води
«Сила   життя - у   джерелах   Карпат!»
07 липня 2013 року  
початок 0 11 год.  

 

Свалявська районна державна адміністрація
Тибавська сільська рада
запрошують усіх у казково-мальовничий видолинок тибавських гір на свято народних ремесел та фольклору „О, ружо барвистая, – рідна Свалявщино!”,яке відбудеться 16 червня 2013 року о 12.00 годині в урочищі Нижнє поле с. Тибави

 
Тиса-1.Мистецький сезон "АРТ-Сваляви".

Опубликовано 23.05.2013
Художники Свалявщини відкрили мистецький сезон. В експозиції виставки майже 60 робіт, різних за жанром та стилем виконання. Натуралістичні полотна, виконані олійними фарбами, доповнили настроєві етюди вирізьблені по дереву. Тетяна ПУЙКО і Орест ТКАЧ бачили всі твори і спілкувалися з головою районної спілки художників "АРТ-Свалява" Віталієм ДОРОШЕМ та його друзями-художниками Павлом ДУЛІШКОВИЧЕМ і Олексієм ГРУШЕЮ.

 

Полянська дитяча школа мистецтв – кузня мистецьких талантів
Ірина Гавран.

 
Семінар   клубних   працівників   району

Місцем проведення районного семінару з підвищенню кваліфікації клубних працівників району на тему: „Основні напрямки діяльності СБК і клубних установ з питань збереження та використання фольклору в умовах сільського клубу та Будинку культури” обрали мальовничий куточок Свалявщини – село Сусково.

 
Свято, особливо шановане та величне

Третього дня Великоднього свята у центрі Сваляви, перед районним Будинком культури, традиційно проводилися виставка пасочок та писанок, яку організували учні загальноосвітніх шкіл, а також майстер-клас з виготовлення писанок-крашанок

 
Тривають огляди-конкурси народних талантів

Народна творчість приємно вражає і засвідчує любов наших людей до мистецтва
Магдалина ЗУБЧЕНКО член журі огляду-конкурсу.

 
Мистецтво живого спілкування з глядачем

27 березня відзначається Міжнародний день театру.
Маріанна ПОПОВИЧ,
режисер самодіяльного народного театру районного Будинку культури.

 
У чарівному світі фортепіанної музики

Нещодавно у малому залі навчального закладу відбувся підсумковий концерт третього кущового конкурсу   фортепіанних   ансамблів серед представників старшої та молодшої   вікових категорій.

 

Модернізуємо нові бібліотечні послуги в бібліотеках Свалявщини
Анастасія ЛЕФТЕР,М   ГРІЖАК.

 

Культура   черпає   наснагу з надбань минулого та сьогодення й розвивається
Днями працівники сфери культури нашого району провели традиційну підсумкову нараду.

 

Тиса-1. Знай наших.
Керецьківська Дитяча школа мистецтв.
Інтерв"ю директора Петра Ільницького

 

Керецьківська дитяча школа мистецтв.
Творчий звіт
Частина 1. Учні

 

Керецьківська дитяча школа мистецтв.
Творчий звіт
Частина 2. Педагогічний колектив

 

Керецьківська дитяча школа мистецтв.
Творчий звіт
Частина 3. Педагогічний колектив.
Продовження концерту

 

Керецьківська дитяча школа мистецтв.
Творчий звіт
Частина 4. Підсумки.

 

Закохані у живописний дивосвіт
Наталія МАЛЕТИЧ.  

 

Осінні пейзажі рідного краю
Ірина Гавран, методист РБК.

 
Берегиням бібліотек присвячується

Де не ступиш – книжка й книжка,
Де не глянеш – те ж із див.
Будь-яку на книжку знижку
Час – суддя наш відхилив.

Ми в полоні Інтернету:
Хай горить його свіча!
Ну, а тут зійшлись поети
Й ждуть на свого читача.

він з еліти, простолюдин,
З села юнка чи юнак –
Нині з ними вести буде
Діалог свій Пастернак.

Може, сам Павло Тичина
Прочитає „Дим-димок...”,
А з-за чистої вітрини
Подасть Леся голосок.

Їх підтримає Шевченко,
Вклавши душу в „Заповіт”.
І куплетами так легко
Вразить вас новий пііт...

Тут, де тиша спить під пилом,
Ну, а пил у тишу вівсь –
Тут дістало слово крила
Й обертає земну вісь.

 

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек
Свято у нашій бібліотечній родині
Анастасія ЛЕФТЕР, директор ЦБС.

 

Михайлівська церква на Бистрому – шедевр дерев’яної архітектури лемків
Андрій Йовбак, студент факультету журналістики ЛНУ ім. І.Франка.

 

На пленері художників „Юпад”
Свалявщина, ніби казкова жар-птиця, розправила свої крила на чудовій землі, славній цілющими мінеральними джерелами, багатою фауною і флорою, мальовничими краєвидами.

 

3вітний концерт Дитячої школи мистецтв с. Керецьки.

 

Світлана КОРОБОВА, директор Полянської ДШМ. Зачаровані Срібною землею...

 

Читати – це модно! Читати – це круто!
Олена КАМІНСЬКА, заступник директора Свалявської ЦБС.

 

Вокальному ансамблю "Чарівниця" – 20 років

 

Ірина БОБАЛЬ, завідуюча бібліотекою-філією с. Тибави.
1-й відбірковий етап конкурсу дитячого читання „Найкращий читач України-2011”

 

Лариса ЧЕДРИК, завуч Свалявської дитячої школи
мистецтв.
Школа мистецтв відзвітувала успішно

 

Олеся КАМІНСЬКА завідуюча бібліотекою-філією с. Неліпина.
«Читати – це круто!»

 

Мар’яна ПЕНЗЕШТАДЛЕР, бібліотекар бібліотеки-філії с. Родникової Гути.
Запрошуй друзів до читання!” –

 

Хор імені М.Чайковського, керівник: Заслужений працівник культури України, Ф. В. Турянин

 

Надія ЧУБІРКО. У кожного своя дорога до храму

 

Іван КОЗАР. Освячено ще один храм у нашому краю

 

СПИСОК   майстрів   народних   художніх   промислів осередку “   ПРОЛІСОК ”   Свалявського   районного   будинку культури

 

Колективи художньої самодіяльності району зі званням "народний" .

 

СПИСОК СІЛЬСЬКИХ КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ РАЙОНУ

 

СПИСОК   СІЛЬСЬКИХ   БІБЛІОТЕЧНИХ   ПРАЦІВНИКІВ   РАЙОНУ

 
Пам"ятка архітектури.

На території Свалявщини знаходиться Михайлівська православна церква – пам"ятка дерев"яної   культової архітектури ХУІ – ХУІІІ ст..за адресою м.Свалява, вул. Партизанська .

 

На Свалявщині діє ансамбль з майже 20-ти річним творчим доробком
Упродовж багатьох років у селі Драчино діє «Мрія» - Дер Праум» - дівочий ансамбль з майже 20-ти річним творчим доробком, який очолює незмінний керівник Ганна Юріївна Станкович, а музичний супровід якого виконує Габріел Кметі

 
Культура і мистецтво

Фотоальбом

 


 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com