Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Понеділок, 24 Лютий 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2 2014

 

30 грудня   перший заступник голови райдержадміністрації   Ярослав Попик провів зустріч   з   благочинними, керівниками та священиками релігійних громад різних конфесій, які діють на території району.

 

30 грудня під головуванням заступника голови РДА Івана Русина проведено засідання оперативного штабу з питань проходження опалювального періоду 2014-2015 років. В ході проведення засідання ним зазначено, що в районі безперебійно працюють 128 котелень, які обслуговують бюджетні організації та установи району. В ході проходження опалювального сезону проблемних питань щодо роботи котельного обладнання не виникало. Зобов’язано керівників енергопостачальних компаній безперебійно   постачати   енергоносії в споживачам всіх рівнів в святкові дні.

 

29 грудня   проведено засідання енергетичного штабу   утвореного дорученням голови РДА. В ході проведення засідання проведено аналіз   споживання природного газу та дотримання лімітної дисципліни бюджетними установами та організаціями району. Всього, протягом 2014 року вдалося зекономити 495 тис.м куб. природного газу, що в процентному відношенні з 2013 роком становить 35 відсотків. За наслідками проведення засідання зобов’язано керівників бюджетних установ району і надалі   чітко дотримуватись лімітної дисципліни у використанні   природного газу

 

У   середу, 24 грудня під головуванням очільника району Івана Микульці за участі керівників відповідних структурних підрозділів РДА та керівників райвійськкомату, правоохоронних органів, місцевих рад   відбулася розширена нарада   з питань створення в районі загонів оборони для забезпечення на території району у разі виникнення прямої загрози   та попередження сепаратистських проявів.

 

У вівторок 23 грудня 2014   року відбулося чергове засідання спостережної комісії при головуванні першого заступника голови райдержадміністрації   Я.І.Попика.

 

18 грудня   перший заступник голови РДА Ярослав Попик провів засідання Комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

19 грудня голова Закарпатської ОДА Василь Губаль в якості помічника святого Миколая завітав в особливий заклад – обласний центр соціально-психологічної реабілітації у Сваляві.

 

18 грудня   перший заступник голови РДА Ярослав Попик провів засідання ʺкруглого столуʺ на тему "Спільна праця-позитивний результат", де було обговорено питання:
          - стан ринку праці Свалявського району. Проблеми зайнятості у районі;
          -   оплачувані громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру як метод боротьби з безробіттям;
          - нові виклики на ринку праці у зв’язку з ситуацією в країні.

 
У садочку в селі Керецьки замінюють вікна і двері

Телекомпанія М-студіо
Утеплили. В найбільшому дитячому садочку Свалявщини, який знаходиться в селі Керецьки відтепер зможуть економити до 20% тепла. Тут на заміну старим дерев’яним встановили 70 металопластикових вікон. Зараз встановлюють і нові двері. Роблять це за кошти сільської ради та району.

 

У вівторок, 16 грудня, під головуванням очільника району Івана Микульці за участі першого заступник голови РДА Я.Попика, голови заступника голови І.Русина, керівників відповідних структурних підрозділів РДА та керівників суб’єктів господарювання відбулася нарада   з питань фінансово-господарської діяльності основного кола   підприємств району.

 
16.12.2014

Враховуючи ситуацію в країні в цілому та у   газовій сфері зокрема, можна припустити, що зима буде непростою. І тому сьогодні, як ніколи,   процес підготовки до опалювального сезону та енергозбереження під контролем райдержадміністрації. Саме цим питанням опікується перший заступник голови РДА Ярослав Попик, який з метою вчасного входження в опалювальний сезон 2014-2015 років та належного функціонування об’єктів бюджетної сфери в зимовий період 15 грудня   провів виїзні наради по загальноосвітніх школах с.Поляна та с.Родниківка з питань   виконання робіт реконструкції системи теплопостачання Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. шляхом встановлення резервної модульної котельні потужністю 196 кВт, та капітального ремонту – заміна віконних блоків, з метою енергозбереження в Родниківській ЗОШ І-ІІ ст..

 
13.12.2014

Телекомпанія М-студіо
У Сваляві взялись за ремонт доріг. Зараз приводять до ладу вулиці Шевченка та Чорновола. До нового року роботи на цій ділянці планують завершити.

 

4 грудня т.в.о.голови райдержадміністрації Іван Микульця представив колективу РДА на посадах першого заступника голови РДА Ярослава Івановича Попика, заступника голови РДА -   Івана Вікторовича Русина.

 

3 грудня 20014 року голова РДА Микульця Іван Іванович спільно з представниками обласного комітету допомоги матерям та дружинам учасників АТО провів нараду з   дружинами, матерями і безпосередньо із самими учасниками антитерористичної операції Свалявського району. На зустріч були запрошені начальник управління соціального захисту населення Мішко Марія та начальник управління юстиції Хайнас Тетяна. В нараді взяла участь представник обласного комітету матерів Марина Решетар.

 
Герої нашого часу

Вони поїхали на Схід звичайними солдатами, втім повернулися героями

Вечір, на годиннику – майже шоста… Десятки людей, що заздалегідь зібралися навпроти районного Будинку культури, тримаючи в руках синьо-жовті прапори та повітряні кульки, з нетерпінням очікують прибуття транспортного засобу з нашими земляками – бійцями-героями, котрі і вдень, і вночі гідно виконували свій громадянський обов’язок – захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої країни.

 

27 листопада під головуванням Івана Микульці, за участі голови районної ради, заступників голови РДА   та керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося засідання колегії Свалявської райдержадміністрації на   якій розглянуто питання «Про стан виплати заробітної плати у сфері економіки» та   «Про стан боротьби зі злочинністю, правопорушеннями, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян в районі» .

 

26 листопада 2014 року під головуванням тимчасово виконуючого обовязки   голови райдержадміністрації І.І. Микульці проведено засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району

 
Сесія Свалявської районної ради.

Телекомпанія М-студіо   Відеорепортаж

25 листопада 2014 року відбулася 26 сесія Свалявської районної ради.
Депутати Свалявської районної ради внесли зміни до бюджету, обговорили про підготовку закладів освіти, культури та охорони здоров’я до роботи в зимовий період, затвердили програму поводження з твердими побутовими відходами у районі. На сесії Свалявської райради депутати також вирішили звернутись до прокуратури з приводу незаконної роздачі земель на Боржавських полонинах у минулі роки.

 
Працювали конструктивно, злагоджено

Стовідсотковою присутність депутатів районної ради шостого скликання була лише на першому засіданні сесії даної каденції. І ось у вівторок, 25 листопада,   на двадцять шосту сесію, яку вів голова районної ради Іван Гартавел, з’явились усі 28 народних обранців. Окрім них, у роботі засідання брали участь т. в. о. голови райдержадміністрації Іван Микульця, його заступники, керівники окремих управлінь та відділів райдержадміністрації, правоохоронних та контролюючих органів, депутати обласної ради.

 

22 листопада 2014 року в День пам’яті жертв голодомору в Меморіальному парку м. Сваляви проведено мітинг-реквієм „Запали свічку пам’яті”, та вшанування пам’яті загиблих хвилиною мовчання.

 
Геноцид українського народу

Минув 81 рік з того часу, коли вище партійне керівництво СРСР вдалося до злочинних дій, які призвели до масового голоду та багатомільйонних людських втрат

 
“Відбулося   засідання спостережної комісії при Свалявській райдержадміністрації”

21 листопада 2014 року в малому залі нарад Свалявської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Таліяна М.Й. відбулося засідання спостережної комісії.

 
Проведено засідання Свалявської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти

21 листопада 2014 року заступником голови райдержадміністрації проведено засідання Свалявської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

 

20 листопада 2014 року проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Свалявської райдержадміністрації головою якої є тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Іван Іванович Микульця.

 
Обговорено Закон України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»

20-го листопада 2014 року тимчасово виконуючий обов"язки голови Свалявської райдержадміністрації Микульця І.І. провів нараду з працівниками Свалявського районного управління юстиції та завідувачем юридичного сектору апарату Свалявської РДА, на якій було обговорено Закон України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», підписаний Президентом України 19 листопада 2014 року.

 

18 листопада заступник голови Михайло Таліян провів засідання районної комісії по розгляду заяв та внесенню пропозицій щодо надання одноразових грошових допомог громадянам. На комісії було розглянуто 5 заяв (4 заяви від учасників АТО, та 1 заява від товариства інвалідів).Заяви   вирішено позитивно. Загальна сума виділених коштів становить 4,6 тис.грн..

 
Про здобутки та перспективи розвитку галузі

Коли листки календаря відраховують третю неділю листопада, у працівників сільського господарства – свято. Цього дня, який, по суті, увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік, буде не тільки уславлено кращих працівників сільського господарства, але й проаналізовано трудові здобутки, деякі прорахунки і накреслено плани на майбутнє. Про те, як працювала аграрна галузь району в нинішньому році, які її перспективи, – розмова з начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації М. І. ЧЕРНУХОЮ.

 
14.11.2014

          Тимчасово виконуючий обов"язки голови райдержадміністрації Іван Микульця провів:
          нараду з питань   освоєння запланованих коштів для будівництва та ремонту комунальних доріг;
          робочу зустріч з керівниками комунального підприємства водопостачання з питань   водопостачання населення та суб’єктів господарювання.

 

12 листопада заступник голови Михайло Таліян провів засідання районної комісії по розгляду заяв та внесенню пропозицій щодо надання одноразових грошових допомог громадянам. На комісії було розглянуто 18 заяв стосовно виділення одноразової допомоги сім’ям учасників   та   загиблих   в зоні АТО. Всі заяви   вирішено позитивно. Загальна сума виділених коштів становить 22,0 тис. грн.

 
10.11.2014

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Сай провів нараду з керівниками   бюджетних установ і організацій щодо переведення бюджетних установ на альтернативні види палива.

 
Колиска мистецьких талантів

Методисти Свалявського РБК. Без них не обходиться, Новорічні та Різдвяні свята, дитячі ранки, вогники, і різноманітні концерти, бо саме завдяки їхнім організаторським здібностям такі дні становляться незабутніми.

 

07 листопада за участю т.в.о. голови райдержадміністрації Івана Микульці проведено   робочу нараду   з керівниками структурних підрозділів, під час якої   обговорено дотримання Регламенту роботи, виконавчу дисципліну, проблемні питання роботи підрозділів та   першочергові завдання з питань соціально-економічного   розвитку Свалявщини.

 

У Свалявській райдержадміністрації у вівторок, 4 листопада, голови Закарпатської ОДА Василь Губаль і Закарпатської облради Володимир Чубірко представили нового керівника району. Згідно з Указом Президента України тимчасово виконуючим обов’язки голови РДА призначений Іван Микульця.

 
Завтра – День працівників соціальної сфери

До людей з любов’ю та турботою

В управлінні соціального захисту населення, як завжди, людно, адже щодня до приймальні начальника М. В. Мішко по допомогу звертаються десятки людей. От і сьогодні за довідкою про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, звернулася одна із вимушених переселенок.

 

Розпорядженням Президента України № 1165/2014-рп від 24 жовтня 2014 року призначено   МИКУЛЬЦЮ Івана Івановича тимчасово виконуючим обов"язки голови Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області.

 

24 жовтня Президент України Петро ПОРОШЕНКО підписав розпорядження №1153/2014-рп про звільнення А.Наливайка з посади голови Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

 
Депутати внесли зміни до бюджету району

Позачергове пленарне засідання двадцять п’ятої сесії районної ради, яке відбулось 24 жовтня, розпочалось з виконання Гімну України. У його роботі взяли участь голова райдержадміністрації Андрій Наливайко, його заступники, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, правоохоронних та контролюючих органів.

 
До опалювального сезону – готові

Саме це обговорювали на засіданні колегії РДА минулої середи

Незабаром по всій Україні стартує опалювальний сезон, але цьому, безперечно, передує довготривала і копітка підготовка, про що говорили на засіданні колегії райдержадміністрації під головуванням очільника Свалявщини Андрія Наливайка. В   засіданні взяв участь голова районної ради Іван Гартавел, заступники голови РДА, керівники управлінь, структурних підрозділів РДА, а також представники інших організацій та установ.

 
Змагання третього етапу Кубка України з мотокросу проходили на Свалявщині

Минулої неділі в урочищі Домашник, що в Голубиному, знову було велелюдно. Тут зібралися спортсмени, аби помірятися силами в змаганнях третього етапу Кубка України з мотокросу серед команд Західного регіону, які проходили під патронатом обласного управління молоді та спорту, товариства сприяння обороні України, Свалявської райдержадміністрації та районної ради.

 
Дo Дня працівників лісу.

Майбутнє лісу у наших руках

Наталія МАЛЕТИЧ.

 
Оголошення

Відповідо до Прогами боротьби зі сказом на території України:
З 15 вересня по 01 жовтня 2014 року на території свалявського району відбуватиметься поширення вакцини за допомогою літаків.

 

16 вересня перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Сай   провів нараду з головами територіальних громад за участю керівників окремих структурних підрозділів РДА та комунальних служб району з питань підготовки дитячих навчальних закладів району до опалювального періоду та затвердження лімітів споживання природного газу.

 

На Свалявщині пройшов Міжнародний фестиваль культур прикордонних регіонів „Гуцульський кінь у культурі Східних Карпат”

Наталія МАЛЕТИЧ.

 

Срібним дзвоником кличе   на уроки першовересень

Наталія МАЛЕТИЧ.    

 
Посвята в першокурсники

1 вересня свято у Свалявському технічному коледжі НУХТ   для всіх, але найбільшим є для першокурсників. Студенти вишикувані на урочисту лінійку перед головним корпусом з нетерпінням чекали початку. Зазвучали фанфари, і свято розпочалось. У ньому взяли участь директор коледжу   В. Д. Йовбак, голова районної державної адміністрації А. Ф. Наливайко, декан факультету хлібопекарського і кондитерського виробництва професор доктор технічних наук О. Ю. Шевченко, заступники директора В. В. Лизанець, В. В Переста, завідувачі відділами В. Г. Лявинець, В. М. Туряниця, Н. А. Шекмар, Т. В. Янута В. М. Абель, І. М. Кеменяш.

 

Школо, зустрічай

Сергій ФІЗЕР.

 
НА ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ ОСВІТЯН ДІЛИЛИСЯ УСПІХАМИ, ОБГОВОРЮВАЛИ АКТУАЛЬНІ ЗАВДАННЯ НА НАСТУПНИЙ РІК

27 серпня 2013 року у великому залі адмінбудинку відбулося розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдерж-адміністрації, де традиційно підбили підсумки розвитку освіти, фізичної культури і спорту у 2013/2014 навчальному році та обговорили завдання на 2014/2015 навчальний рік. У його роботі взяли участь начальник відділу освіти В.П.Русин, спеціаліст Департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА М.С.Ремета, голова Свалявської РДА А.Ф.Наливайко та голова районної ради І.Й.Гартавел.

 
Свято синьо-жовтого полотнища

Починаючи з 23 серпня 2004 року українці щорічно відзначають День Державного Прапора України, що є одним з головних символів країни. Традиційно цього дня рівно о 9 годині у всіх містах (столиці, містах державного значення, обласних та районних центрах) відбувається офіційне підняття прапора за участі представників влади, а також політичних, наукових, громадських та релігійних організацій тощо.

 
Свалявщина відзначала День Державного Прапора України та 23-у річницю Незалежності України.

        23 серпня 2014 року відбулися урочистості   з нагоди   святкування в районі   Дня Державного Прапора України та 23-ї річниці незалежності України .
          В урочистих заходах взяли участь представники органів   виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників   громадськості, діячів   освіти і культури.

 

22 серпня   при першому заступнику голови райдержадміністрації Сай І.І. проведено нараду з автомобільними перевізниками району. У нараді взяли участь керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та перевізники району.

 

21 серпня 2014 року при першому заступникові голови райдержадміністрації Сай І.І. проведено засідання комісії з визначення розміру надання грошової допомоги громадянам, які постраждали внаслідок аварій техногенного і природного характеру. Під час проведення засідання комісії розглянуто заяву та подані документи заявників та вирішено рекомендувати голові райдержадміністрації виділити кошти у вигляді компенсації з районного бюджету.

 

20 серпня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сай І.І. проведено нараду щодо утримання доріг комунальної власності району та підготовки до належного їх утримання в зимовий період, попередження аварійності на автошляхах району. Участь у зазначеній нараді взяли керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, філія   "Свалявський райавтодор "та ДАІ.

 
Прийом заступника голови ОДА

20 серпня заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Рівіс провів виїзний прийом громадян у Свалявському районі. На прийомі був присутній голова райдержадміністрації Андрій Наливайко. Упродовж дня звернулося 7 жителів району.

 
Обговорюємо зміни до Конституції України щодо децентралізації державної влади

15 серпня заступник голови райдержадміністрації Михайло Таліян   провів апаратну нараду з керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації. У засіданні взяла участь головний спеціаліст Свалявського управляння юстиції Мар’яна Мішко.

 

Сьогодні, 7 серпня, під головуванням першого заступника райдержадміністрації Івана Сая відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення підготовки та сталого проходження опалювального сезону 2014-2015 років.

 
06.08.2014

Обговорено   проект Закону України   «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення».

 

4 серпня 2014 року під головуванням першого заступника голови РДА Сай І.І. проведено нараду   по питанню економії природного газу   в місцевих радах району.
У зазначеній нараді взяли участь керівники органів місцеваго самоврядування та окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

31 липня 2014 року під головуванням першого заступника голови РДА Сай І.І. проведено нараду   по питанню економії природного газу   в бюджетних установах району

 

30 липня під головуванням Андрія Наливайка, за участі заступників голови РДА   та керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося засідання колегії Свалявської райдержадміністрації на   якій розглянуто питання «Про підсумки економічного і соціального розвитку району за перше півріччя 2014 року» та   «Про підсумки виконання бюджету району за перше півріччя 2014 року» .

 
“Нарада з   питань співпраці органів виконавчої влади у сфері надання аміністративних послуг”

29 липня 2014 року відбулася нарада за участю органів виконавчої влади. Дана нарада проходила під головуванням заступника голови Свалявської РДА та працівників сектору надання адміністративних послуг за участі начальника Свалявського районного управління юстиції, начальника Свалявського районного відділу державної міграційної служби України у Закарпатській області, працівників Управління Держземагентства в Свалявському районі.

 

23 липня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сая Івана Івановича проведено нараду про стан розрахунків за спожитті енергоносії та житлово-комунальні послуги.

 
Відтепер роботу сесії   розпочинатимуть виконанням Гімну України


22 липня у малому залі Свалявської районної ради відбулася позачергова двадцять четверта   сесія, яку провів голова районної ради Іван Гартавел. На засідання прибули 20 із 28 депутатів. У роботі сесії також взяли участь голова Свалявської районної державної адміністрації Андрій Наливайко, його заступники, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації.

 
Прийом громадян   у Сускові

Голова районної ради Іван Йосипович Гартавел систематично проводить прийом населення з особистих питань. 15 липня 2014 року він зустрічався з громадянами   Сусківської сільської ради.

 
Прийом громадян з особистих питань

Запровадивши чітку систему прийому населення з особистих питань, голова районної ради Іван Йосипович Гартавел 02 липня 2014 року провів виїзний прийом громадян   на території Керецьківської сільської ради.

 
До Дня державної служби кращі держслужбовці отримали нагороди

У понеділок, 23 червня, з нагоди Дня державного службовця, голова райдержадміністрації Андрій Наливайко привітав колег зі святом, побажав усім держслужбовцям миру, злагоди в родинному колі, наснаги та здоров"я .

 
19.06.2014

Голова райдержадміністрації Андрій Наливайко звернувся до голів територіальних громад та керівників підприємств, установ, організацій району долучитися до благодійної акції і по можливості придбати бронежилети для військовослужбовців Свалявського району, які проходять службу в батальйоні територіальної оборони Закарпатської області.

 

19 червня під головуванням очільника району Наливайка Андрія відбулося засідання комісії з координації виконання заходів щодо боротьби із карантинним бур"яном-амрозії полинолистої та багаторічною рослиною борщівником Сосновського

 

19 червня під головуванням очільника району Наливайка Андрія Федоровича була проведена комісія з питань захисту прав дитини, на якій розглянуто заяви громадян щодо захисту прав, інтересів та свобод дітей.

 

Вручення свідоцтв дев’ятикласникам   у Свалявській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

У четвер, 19 червня, в Свалявській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 відбулося урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту.

 
19.06.2014

Нарада-семінар із секретарями сільських рад

Днями під керівництвом голови районної ради Івана Гартавела відбувся семінар-нарада із секретарями територіальних громад Свалявщини.

 

12 червня в малому   зали засідань райдержадміністрації відбулася робоча нарада з питання обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади та Концепції реформування місцевого самоврядування» в якій, взяли участь працівники, райдержадміністрації, міський, селищні та сільські голови, представники громадськості та ЗМІ.

 
КЕРІВНИКИ РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ ПРЕДСТАВНИКІВ МЕДИЧНОГО ФАХУ

12 червня в актовому залі центральної районної лікарні відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. З трибуни лунали слова привітань та вшанування представників медичного фаху від голови райдержадміністрації Андрія Наливайка, голови районної ради Івана Гартавела, помічника голови обласної ради Івана Мікульці, головного лікаря районної лікарні Олександра Сурана, в.о. головного лікаря районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Едіти Пащенко.

 

Сьогодні, 11 червня, під головуванням очільника району Наливайка А.Ф. відбулося засідання комісії з координації виконання заходів щодо боротьби із карантинним бур"яном-амрозії полинолистої та багаторічною рослиною борщівником Сосновського, на яке були запрошені перший заступник директора департаменту АПР Закарпатської ОДА Лесьо Ю.Ю., заступник начальника управління за використанням та охороною земель державної інспекції с/г у Закарпатській області Попадюк М.В., начальник державної фітосанітарної інспекції Закарпатської області Сасин В.М., керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських рад району.

 
10.06.2014

Прийом громадян з особистих питань


Запровадивши чітку систему прийому населення з особистих питань, голова районної ради Іван Йосипович Гартавел цього вівторка, згідно з графіком, приймав громадян у Дусині.

 
Святкування Міжнародного дня захисту дітей в обласному   Будинку дитини м. Сваляви

Святково й урочисто відзначили Міжнародний день захисту дітей в обласному Будинку дитини м. Сваляви. Із цим святом привітав малюків голова райдержадміністрації Андрій Наливайко.

 
Для свалявських школярів пролунав «останній дзвоник»

30 травня в усіх 34 школах Свалявського району відбулися урочисті заходи з нагоди свята Останнього дзвоника. У святкових лінійках взяли участь голова райдержадміністрації Андрій Наливайко, керівник апарату райдержадміністрації Василь Легеза, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

 
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

28 травня при заступнику голови комісії - заступнику голови РДА Михайлові Таліяні була проведена комісія з питань захисту прав дитини, на якій було розглянуто заяви громадян щодо захисту прав дитини.

 

Сьогодні, 27 травня, відбулося засідання комісії з призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям під головуванням заступника голови РДА – голови зазначеної комісії Михайла Таліяна за участі начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марії Мішко, керівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

 
Сесія пройшла у дебатах, але рішення з більшості питань   були прийняті одноголосно

На двадцять третю сесію районної ради шостого скликання, яка відбулася минулого вівторка під головуванням заступника голови районної ради Василя Поповича, із 28 депутатів з"явилось 20. На сесію були запрошені голова райдержадміністрації, його заступники, голови територіальних громад району, начальники правоохоронних та контролюючих органів.

 

20 травня у малому залі райдержадміністрації під керівництвом очільника району Андрія Наливайка відбулася нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів Свалявського району. У роботі наради взяли участь керівники відділу освіти, молоді та спорту та загальноосвітніх навчальних закладів району.

 

Cьогодні, 19 травня, голова райдержадміністрації Андрій Наливайко за участі керівника апарату Василя Легези, начальника відділу освіти, молоді та спорту   Василя Русина зробили об’їзд загальноосвітніх навчальних закладів міста Свалява – дільничних виборчих дільниць

 

19 травня під головуванням   очільника району   Андрія Наливайка за участі військового   комісара Свалявсько-Воловецького об’єднаного районного військового комісаріату Ігоря Олексюка, голів територіальних громад району відбулася нарада щодо мобілізації людських і транспортних ресурсів на території району.

 

16.05.2014 р. відбулось засідання колегії районної ради на якому рекомендовано заступнику голови районної ради скликати 23 сесію районної ради 20 травня 2014 р. о 10.00 год. к.ч.

 

Сьогодні, 16 травня, очільник району Андрій Наливайко за участі начальника фінансового управління Руслани Прожегач провів робочу зустріч   з головами територіальних громад сіл Березники, Керецьки, Родниківка, Плоске, Дусино, Стройне, Сусково з питань соціально-економічного розвитку сільських територій.

 

16 травня з метою забезпечення спокійної суспільно-політичної ситуації,   створення на території району належних умов під час підготовки та проведення 25 травня 2014 року виборів Президента України голова райдержадміністрації Андрій Наливайко провів нараду з керівниками райради, правоохоронних органів та окремих політичних організацій, представниками політичних   та громадських організацій

 

На поточну сторінку

 

Наступна

 


 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com