Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Центр надання адміністративних послуг при   райдержадміністрації


На виконання доручень Президента України, Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». Розпорядженням голови Свалявської районної державної адміністрації від 18.03.2013 №83 створено Центр надання адміністративних послуг Свалявської районної державної адміністрації. Розпорядженням голови Свалявської районної державної адміністрації від 30.12.2013 №129-к утворено з 01 січня 2014 року сектор надання адміністративних послуг райдержадміністрації. Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 17.09.2014 №107-к сектор надання адміністративних послуг райдержадміністрації перейменовано у відділ з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації з граничною чисельністю працівників в кількості трьох штатних одиниць.  
          Відділ з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації утворено як постійно діючий робочий орган при Свалявській райдержадміністрації з метою забезпечення надання адміністративних послуг фізичним особам та юридичним особам. ЦНАП діє на основі положення та регламенту, затвердженого розпорядженням голови Свалявської районної державної адміністрації 09.03.2016 №70.
          Складовою частиною відділу з питань надання адміністративних послуг, є дозвільний центр, утворений відповідно до Закону України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльностіˮ, який забезпечує надання адміністративних послуг з видачі (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.
          У відділі з питань надання адміністративних послуг створенні доступні і зручні умови для швидкого вирішення будь-яких проблем громадян, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя, унеможливлює будь - які корупційні діяння з боку посадових осіб адміністративних органів.
          Консультації щодо отримання послуг жителі району можуть отримати як у телефонному режимі, так і через офіційний сайт райдержадміністрації. Робота відділу побудована прозоро.
          Адміністраторами забезпечено ввічливе ставлення до кожного відвідувача, розуміння проблем з якими звертається до нього відвідувачі, прагнення максимально швидко знайти їх рішення.
Начальник відділу   - Попович Вікторія   Іванівна
Адміністратори   -   Боднарчук Тетяна Михайлівна
                            -   Гебеш Аліса Василівна
Адреса розташування: 89300, м.Свалява,   пл. Головна, 1, каб. 112
( перший поверх райдержадміністрації)
Телефон (факс) : 2-17-61
Електронна адреса : cnap112@ukr.net
Графік роботи центру:
Понеділок -   п’ятниця   -   з   8.00   до   17.00, без перерви на обід
Субота, неділя   -   вихідний

 
                                                                О Г О Л О Ш Е Н Н Я

          З метою забезпечення ефективної роботи центрів надання адміністративних послуг та полегшення доступу фізичних осіб та суб’єктів господарювання, для реагування на найважливіші питання, у відділі з питань надання адміністративних послуг Свалявської райдержадміністрації жителі району зможуть зателефонувати за постійно діючим телефонним номером 2-17-61, поставити запитання особистого характеру та отримати необхідну інформацію.

 

ПЕРЕЛІК адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП

 

Інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг

 

Нормативна база діяльності ЦНАП

 
29.02.2016

Перелік адміністративних послуг, що надаються Свалявською райдержадміністрацією

 

19-го листопада 2014 року проведено спільний правоосвітній захід з посадовими особами органів місцевого самоврядування, на якому було ознайомлено присутніх з роботою Центру надання адміністративних послуг та переліком адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП

 
22.09.2014

“У Сваляві проведено чергове навчання з працівниками сектору надання адміністративних послуг  

Начальник   Свалявського районного управління юстиції Т.В. Хайнас

 
05.09.2014

“Проведено навчальний семінар відділом державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, легалізації об’єднання громадян реєстраційної служби Свалявського районного управління юстиції з працівниками Сектору надання адміністративних послуг Свалявської районної державної адміністрації».

 
“Нарада з   питань співпраці органів виконавчої влади у сфері надання аміністративних послуг”

29 липня 2014 року відбулася нарада за участю органів виконавчої влади. Дана нарада проходила під головуванням заступника голови Свалявської РДА та працівників сектору надання адміністративних послуг за участі начальника Свалявського районного управління юстиції, начальника Свалявського районного відділу державної міграційної служби України у Закарпатській області, працівників Управління Держземагентства в Свалявському районі.

 


 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com